Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Ima vise verzija. LTE verzija ima snapdragon. A only wifi exynos. Mislim da je ovaj snapdragon malo mocniji i da radi na jacem taktu. Mada ovako koliko vidim na xda slabo je interesovanje nema ni kernela ni romova nesto vise, tako da ono mislim da ne redi ici na njega s obzirom da je skuplji. Ima dobru Gorilu ja ga koristim bez folije :)
Gresis! Ja imam 3G i imam exynos octa core.
 
Poslednja izmena:
Od pre desetak dana sam vlasnik tab s 8.4 LTE tableta.
Bronzani, exynos .
Mogu sa prijavim sa kod mene nema tog stucanja u skrolovanju, tablet radi samo tako...
Baterija,evo i ss, slusana muzika, malo igrice, whatsapp, viber, telegram, sve sinhronizacije upaljene, 4g/LTE, par poziva...







Iskreno ja sam zadovoljan sa tabletom, sve radi glatko i nemam neke zamerke...
Razmisljam mozda i da ga rutujem ...
 
Šteta, ocekivao sam vise od ovog tableta. Nexus 7 2013 izvlači bar 50% više sota.
 
Sta znam, ja sam zadovoljan... Ipak je LTE tablet.
A i u principu mi izvuče čitav dan baterija, to mi je najbitnije... 4h/5h sot mi je ok... Mada mislim da moze i vise...
Obzirom na veličinu ekrana i baterije i da su sve sinhronizacije upaljene plus 4g/LTE toliko izdrži i većina mobilnih telefona... Neki čak i manje...
 
Moze li mi neko ko je vec rutovao tab s 8.4 LTE objasniti uputstvo kako i sta itd... I da ne opali Knox da ostane 0x0...
Hvala
 
Sta znam, ja sam zadovoljan... Ipak je LTE tablet.
A i u principu mi izvuče čitav dan baterija, to mi je najbitnije... 4h/5h sot mi je ok... Mada mislim da moze i vise...
Obzirom na veličinu ekrana i baterije i da su sve sinhronizacije upaljene plus 4g/LTE toliko izdrži i većina mobilnih telefona... Neki čak i manje...
Ja sam navikao telefon toliko da mi gura, za tablet mi je to premalo. Ili me je nexus razmazio.
 
Moze li mi neko ko je vec rutovao tab s 8.4 LTE objasniti uputstvo kako i sta itd... I da ne opali Knox da ostane 0x0...
Hvala
Posto je jedina verzija za rut cf-auto-root mislim da ne moze da se izbegne knox. Ja sam moj rutovao i sada je knox x01
 
Hmm... Hvala na odgovoru.
Jos jedno pitanje, kad Knox opali na 0x1,time više nemam OTA update?
Jesi li i dalje na Stock romu ili...?
 
@Bogi79 signal ti je katastrofa i to ti dodatno jede bateriju.
 
Signal je samo slabiji dok sam u stanu, inače čitav dan nisam kuci... Radi se...
 
Hmm... Hvala na odgovoru.
Jos jedno pitanje, kad Knox opali na 0x1,time više nemam OTA update?
Jesi li i dalje na Stock romu ili...?
Jesam skinuo sam neku italijansku verziju sa samfirmware sajta i frizovao oko 140 aplikacija koje mi ne trebaju , sada tab bukvalno leti.
 
i frizovao oko 140 aplikacija koje mi ne trebaju , sada tab bukvalno leti.
Hehe, ja i na Nexusu freez-ujem sve što ne koristim od guglovih usluga, mogu da zamislim (ne moram, rekao si cifru :)) na šta liči debloat stock Sammy-a :)
 
Nisi me skontao druže.
Verujem ti za cifru, nema potrebe da gledam screenove.
Hteo sam da se našalim u vezi toga da ko praktikuje da zamrzne bloat (a bloat je jelte sve ono što ne koristimo nikad i ne treba nam) ima posla i na vanila androidu a kod Samsunga pogotovo.
 
Malo me smorio ovaj SOT od 4-5 sati, kao i slaba podrška na xda. Ali mi se ne uzima nexus, ekran i dimenzije mi se najviše dopadaju na S. A ne vidim ni jednu drugu alternativu za neki premium tablet veličine oko 8 inča.
 
Meni je to sasvim ok oko 05h SOT za ovakav uređaj. Bitno mi je da baterija izdrži čitav.
I da, u pravu si, tab s i bas nema konkurenciju...
 
Imao LG g pad 8.3, bio sam zadovoljan sa njim takodje. Mada, ne može baš da se porede tab s i LG g pad 8.3... Daleko je veći osećaj sa tab s uopšte što se tiče izrade, Display a, prednost blic na kameri... Itd itd...
 
Meni i kad igram igrice izvuce minimum 6 a kada vise gledam serije onda 8 sati i to za 2 dana :D
Pss... Prvi samsung uredjaj (telefon tablet) da sam zadovoljan sa njim :D
 
Da li moze neko da okaci indoor sliku sa 8.4 S? Hvala.
 
Only wifi
Eo par slika
[/ATTACH]
[/ATTACH]
0va srednja je u mraku
[/ATTACH]
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1417462380540.jpg
    uploadfromtaptalk1417462380540.jpg
    298 KB · Pregleda: 93
  • uploadfromtaptalk1417462410275.jpg
    uploadfromtaptalk1417462410275.jpg
    359.1 KB · Pregleda: 88
  • uploadfromtaptalk1417462511536.jpg
    uploadfromtaptalk1417462511536.jpg
    394.2 KB · Pregleda: 93
Poslednja izmena:
Upotrebiljiva :) Hvala puno!!
 
Jeste prilicno je upotrebljiva ali je meni svakako bzv slikati tabletom, glupavo mi nekako :D
 
Pa sad, sve zavisi kako kome, mozda neko i koristi tablet kao primarni fon, pa eto onda opet neka korist od tog blica... Slike su sasvim solidne za jedan tablet, mogu slobodno da kažem da ima bolje slike i od današnjih nekih proizvođača SmartPhone...
 
Skroz su ok slike, mada mi to i nije toliko bitno, eventualno prednja kamera za Skype.

Jel se s tvom može povezati samo preko mhl? Malo me nervira taj mhl što mu treba dodatno napajanje. I jel radi kineski mhl ili moram da kupim original, kao za note 3?
 
Najjednostavnije rešenje povezivanje telefona/tableta sa TV-om je opcija koju ima tab s, screenmiroring, ali naravno za tome potreban i smart tv.
Nisam probao preko mhl ...
 
Jel potrebno da i smart tv bude samsung?
Imam lg smart ali Tab S ga ne vidi...
 
Poslednja izmena:
Hmm... Trebao bi da ga pronađe... Ja npr nemam problem nikakav, tab s, note3 i dok sam imao LG g pad 8.3, uvek odmah iz prve spoji...
Jesi uključio na tv opciju screenmiroring ili kako se vec zove na LG modelima....
 
Nazad
Vrh Dno