Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Kako radi?
Cluster ili Core Migration?
Mislim da je i dalje cluster migration, u stvari, kolko se sećam nijedan exynos model nije imao CPU migration...
Iako je u 5420 HMP hw implementiran, sw nije podržan, i ima developera na XDA koji pokušavaju da ga omoguće preko specijalizovanih kernela (linaro), ali mislim da ce biti mrka kapa...
 
Da mi je samo ovaj cisti lolipop na tabletu pa to bi bio idealan tablet jer sve ostalo ima, pogotovo ekran lepse mi gledati na tabletu filmove nego na plazmi :D
 
Da mi je samo ovaj cisti lolipop na tabletu pa to bi bio idealan tablet jer sve ostalo ima, pogotovo ekran lepse mi gledati na tabletu filmove nego na plazmi :D
Не знам , ја сам и овако задовољан , рутовао , ставио Апекс , обрисао блоат ....пичи - само тако . А екран је , што рече лик на КП - ЗЛО !!!
 
I ja sam isto to uradio ali posto na telefonu imam lolipop ogromna razlika fluidnosti, ali ajde mogu to da podnesem, nadam se da ce CM izaci za njega neki makar unofficial :)
 
Не знам , ја сам и овако задовољан , рутовао , ставио Апекс , обрисао блоат ....пичи - само тако . А екран је , што рече лик на КП - ЗЛО !!!

Aksi, hajde napravi spisak aplikacija i procesa koje si uklonio posle rootovaja. Isto vazi i za kreleta :)
 
Evernote , Allshare свашта нешто , NYT , Chat on , неки офис на X почиње ....нисам записивао...
 
Bukvalno sve od tih Samsungovih app... Jedino vredno od feature je adopt display i multiwindow. Rootujes i onda instaliras titanium i sve redom brises imas tamo vidis sta ti jede ram i samo redom skidas :D
 
hvala vam, bas ste brzi sa odgovorima. pretpostavljam da je doprinelo i duzem trajanju baterije.
 
Mene ubi klinac sa plants vs zombies kada krene da igra isprazni ga za sat vremena a kada se ne igra izgura 5-6 sota
Inače što se tiče brisanja blota evo mog spiska pokupio sam sa xda foruma
d312812e3933d164f7ff29bdfdfa4fb1.jpg

d6d7fec42533d5b5f0f71b6d544099f8.jpg

f0390aa33e1120c0ed6c7d93623ca5d1.jpg

33a12a12c01efa1887d671ea6e86c9f7.jpg

0b85195f7ce2b5551cb72eb723233655.jpg
 
Poslednja izmena:
skoro sam ga nabavio i nisam nesto zadovoljan.
cemu 2x quad core kad kretanje kroze menije secka...
pogledacu jel ima koji update.
 
Haha pa zabodi mu 99% gluposti kao marinac,mozda proradi bolje :)
 
Kada sam menjao svog nexusa 2012 trazio sam da kupim tablet koji ce biti dobra zamena ali da opet nece jako izgubiti na vrednosti za 1.5-2 godine i izabrao sam sam vrh android ponude.
Bio sam ubedjen da ce ovaj premium tab drzati ok cenu i da ce podrska na xda biti odlicna.
Za.ebao sam se , zaista nemogu da verujem da je interesovanje za ovaj tab ravno nuli gledam ga pojavljuje se u oglasima i stoji zaista ovoje vecan tablet.
 
Ja sam sve zadovoljniji sa njim. Baterija mi se popravila u zadnje vreme 7-8 SOT, navikao sam na povremeno stuckanje i kako god losa podrška bila mislim da ce dobiti makar 5.0 za jedno 6 meseci :D A sto se tice prodaje slažem se niko se ne interesuje za njih...
 
Pazi i ja sam zadovoljan sa mojim ali da sam znao da ce biti tako ogranicen ipak bi kupio Ipad mini retinu.
Flesovanje je jednostavno izgubilo neki svoj duh ne samo kod ovog tab kod svega proizvodjaci sve vise ogranicavaju sve zakljucavaju bootloader ili ubacuju knox , nedaju source za kernel itd android sve vise vuce ka ios zatvorenosti.
 
Mislim da ću da kupim ovaj tablet. Kažite mi koliki SOT može da izgura? Jel ima nešto na šta treba da obratim pažnju pri kupovini (neke felerične serije ili primerci)?
 
Мени 6-7 сати екрана , комбиновано коришћење . Уз умерено коришћење - 2 дана лагано...
 
Evo da okacim jedan od boljih ciklusa a juce mi je izvukao i 8. Baterija je nekako legla eo posle mesec dana, i sad izvlačim vise ili sam jednostavno ubio sve wakelockove a i gasio sam wifi preko noci :D inace izasla je nova verzija 2.0 Skyhigh kernela nisam ga jos stavio ali planiram trenutno sam na 1.9 :)
[/ATTACH]uploadfromtaptalk1417093929575.jpg
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1417093943540.jpg
    uploadfromtaptalk1417093943540.jpg
    200.7 KB · Pregleda: 103
Poslednja izmena:
da, to je to sto se tice baterije. kod mene je vec dva meseca i sada se nekako sve ustalilo, punim ga savki drugi, nekada i treci dan. i vise nego dobro, po mom misljenju. preko noci, uz ukljucen wifi, skine samo 2 do 3%, za nekih 8-10 sati, sto je odlicno
 
Koliko ipad mini retina može sota da nagura? Tu su negde sa cenom ova dva tableta, sad je pitanje šta je bolja kupovina.
 
Ja kada bih sada birao uzeo bih retinu mnogo bolje drzi cenu a sto se tice sota tu su negde.
 
Ne kupujes valjda zbog toga sto dobro drzi cenu, ako te uredjaj zadovolji neces ga ni prodavati skoro :D
 
Mozda jeste malo bolja baterija ali je i malo manji ekran. Sve zavisi za sta bi ga najviše koristio.
 
Ne znam, ja nikad nisam koristio Apple, a ujedno mi je ipad odnos stranica nekako bzvz, bolje mi je kod Tab S.
Ne znam, još nisam odlučio, ali ako naiđe nov S za 350 evra, uzeću.

Inače, da li tablet ima Gorilla glass? Nadam se da je otporan na manje ogrebotine.

Edit: jel i ovaj tablet ima više verzija, tipa exynos/snapdragon? I koji uzeti i zašto?
 
Poslednja izmena:
Ima vise verzija. LTE verzija ima snapdragon. A only wifi exynos. Mislim da je ovaj snapdragon malo mocniji i da radi na jacem taktu. Mada ovako koliko vidim na xda slabo je interesovanje nema ni kernela ni romova nesto vise, tako da ono mislim da ne redi ici na njega s obzirom da je skuplji. Ima dobru Gorilu ja ga koristim bez folije :)
 
Nazad
Vrh Dno