Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Daaa :) bas sam juce skidao kindle za samsung i full office aplikacije koje se dobijaju kao poklon i par puta mi se pojavio prozor sa tom porukom. Mada, nista strasno.

Inace, nabavio sam book cover, originalan Samsungov i nemam reci kako je odradjen, tablet deluje jos prefinjenije i ekskluzivnije u njemu, vredi svaki dinar. Sutra cu postaviti par fotki.
Gde si kupio i koliko si platio?
 
Daaa :) bas sam juce skidao kindle za samsung i full office aplikacije koje se dobijaju kao poklon i par puta mi se pojavio prozor sa tom porukom. Mada, nista strasno.

Inace, nabavio sam book cover, originalan Samsungov i nemam reci kako je odradjen, tablet deluje jos prefinjenije i ekskluzivnije u njemu, vredi svaki dinar. Sutra cu postaviti par fotki.

Znaci nisam jedini kao sto sam i mislio. Znas li postoji li resenje? Nervira me.
 
nisam se nesto ni potresao oko toga. galaxy apps cu najverovatnije disablovati, pa aktivirati po potrebi, skinuo sam sve sto mi je otprilike trebalo
 
A sta uopste vredi skinuti odatle? Da li ste uspeli malo da smanjite ogromno zauzece RAM-a? Dolazim sa Nexusa pa me pomalo nerviraju lagovi koji se desavaju tokom slajdovanja izmedju stranica... psss ekran je bruka ☺
 
Узех ја 8.4 ....феноменалан је !! Јел рутовао неко ?
 
Да да , нашао сам , него рекох ако је неко рутовао дал је све прошло ОК ....
 
Jel stavio neko neki normalan rom? Ja uveliko razmišljam o prodaji.
 
Loša baterija, plastična poleđina pucketa pod prstima... Koliko vidim slabo ima rom-ova za njega, a samsung "šitwiz" je vređanje inteligencije pogotovo na ovako velikom ekranu. A i bolje da ga prodam(ali kao što kaže krele90 teško ću ga prodati) pa da uzmem na primer nexus 9 kada se pojavi kod nas.
 
Meni je tab ok sem baterije koja je uzasna pogotovo kada se igraju igrice a prvenstveno sam ga uzeo za to da se klinac igra i ja kad je slobodan.Ali baterija sa igranjem izgura max 3 sata , ostalo nemam zamerki mada bih ga isto rado zamenuo za nexus 9.
Kod mene nema nikakvog kvrckanja pozadine sto se tice izrade meni licno je tab skoro savrsen.
 
Poslednja izmena:
+1 Jedina zamerka, nemam drugih problema, posebno ne sa pucketanjem plastike.
 
Nexus 9 sigurno 16x bolje radi u samom UI i verujem da ima jacu bateriju jer je puno bolje optimizovan ali sto se tice dimenzija i ekrana treba reci da je Samsung tu u maloj prednosti... Bio bi savsen da postoji malo veca zajednica na xda i barem neki normalan rom. Meni stoji u kutiji skuplja prasinu posto sam ga odma stavio na oglase i dalje mi je Nexus 7 nekako jednostavniji za upotrebu ☺
 
Ako niste probali moja preporuka instalirao sam CM11 ovo sada vec lici na mnogo ozbiljniji tablet da nepricam o brzini bruka.
Jedino sam instalirao i custom kernel posto na nativnom ima nekih bagova ali sa ovim radi kao sat, dovidjenja Touchwiz
 
Koji si kernel stavio?

Edit: cm11 koliko sam video je kopatibilan samo za wifi only model?
 
Poslednja izmena:
Skyhigh ima dosta podesavanja preko Synapse aplikacije.
Za sada nemam ni jednu jedinu zamerku baterija na prvi pogled mnogo mnogo bolja.
 
Nije mi jasno da u 2014oj godini nekome i dalje vise odgovara 4:3 odnos ekrana, ali ok... Ovaj tablet nema premca, kad mu se pogase dosadni samsungovi i ostali nepotrebni procesi, baterija je skroz ok.
 
Ja sam zato i kupio tab 8.4 jer mislim da je mnogo kompaktniji nego nexus 9.
Ovaj tab je trenutno medju najboljima sto nudi android ali po mom misljenj baterija je morala biti bolja ja sada na CM11 izguram oko 6 sati screen time nije lose ali moglo je bolje.
 
Imam galaxy tab s 8.4" i mnogo me nervira jedna stvar. Ne radi mi blic. Odneo sam ga na servis, medjutim uredjaj mi je vracen i receno je da je sve ispravno i dat mi je savet da procitam korisnicko uputstvo. :)
Posle 3 dana opet je prestao da radi blic. Uradio sam fabricki reset i proradio je ponovo. I to je kratko trajalo. Resetovao sam ga vise puta, medjutim ne vredi. Blic prestane da radi i onda opet moram da uradim fabricki reset. Ne znam sta bi moglo da bude. Instalirao sam samo osnovne aplikacije, jer sam pomislio da mozda neka aplikacija pravi problem. Kada sam ga kupio sljakao je besprekorno mesec dana sa brdo aplikacija. Da li je neko imao ovakav problem? Ne nosi mi se opet u servis. Nerviraju me krastavac. :)
 
Nisam čitao postove unazad, da li neko zna koju migration big.LITTLE tehnologiju koristimo na Exynos 5420?
Znam da je HMP HW podržan na SOC 5420 što je dobro ali je sada ključna stvar u kernel da to bude podržano takođe.
Ako radi sa kojim kernel radi, stock rom 442 ili nešto drugo kao Skyhigh itd...
 
Nisam čitao postove unazad, da li neko zna koju migration big.LITTLE tehnologiju koristimo na Exynos 5420?
Znam da je HMP HW podržan na SOC 5420 što je dobro ali je sada ključna stvar u kernel da to bude podržano takođe.
Ako radi sa kojim kernel radi, stock rom 442 ili nešto drugo kao Skyhigh itd...
Na žalost, ništa od HPMa na 5420, više puta je to isticano...
 
Nazad
Vrh Dno