Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Što niste pitali ranije niste morali da čekate nedelju dana da budete bez ovo zverke.
 
Danas sam i ja postao srecni vlasnik ovog modela od 8.4 inca, lte verzija. Kakvo osvezenje posle godinu dana memopad hd7-ice :)))
Plus, jako lepo izgleda, a izrada je savrsena. Nego, jel nabavljao neko book ili simple cover?
 
Kod mene je na testu 8.4 od juče, dijagonala/ekran/rezolucija - prosto milina.
 
Jedva čekam test, i ja razmišljam o kupovini.
 
Dobar malisa nema sta ali baterija nije nesto.
 
Pa izgurao oko 5 sati meni sasvim dovoljno nisam isprobavao ove power saving modove.
Ja sam ga za ovih 7 dana 2 puta punio.
 
Malo je pet sati za nas koji smo imali ili imamo nexus 7 2013. Ja sam navikao sa njim po 9 sati SOT-a da izvlačim.
 
Evo ti SS iz teme za nexus 7 2013
f23abbb3a9e1b1616e99f349c5999553.jpg

de1054976ef7d33da424aba4582f1d59.jpg
 
Može i tab S duže, bitno je da nema wake ups...Meni tab pro 8.4 sa identičnim HWom i SWom i manje efikasnim ekranom izlazi na 8-9h, sa automatskim osvetljenjem. Kada čitam pdfove ili epubove i više...
 
Lepo, lepo. Mada imamo drugačije poimanje sot-a. Ja sot računam pri maksimalnom opterećenju, uz skoro minimalno osvetljenje :)
 
Kad mu ja uzmem dusu to je pravo stanje :) al ne obecava bas. Tek nesto bolji od prosecnih smartphone uredjaja
 
Ja ga uzimam 99%, samo da docekam platu ☺ da li je neko rutovao tablet? Meni je to na svakon uredjaju nesto sto se mora uraditi, ako nista drugo, onda zbog ocd-a jer me jako nervira kad u pozadini radi nesto sto se ne koristi. Samsung ga je tu dosta otezao sa knoxom, ali valjda se moze zaobici. Nisam googlao.
 
To je onda do tebe, ne do Samsunga. :D
krastavac ne kudim ja samsung. Imao sam razne tablete telefone tako da mi je ovde baterija prosecna. Navikao sam da na tabletima izvlacim duplo vise nego na telefonima pa mi je zato malo manje raspolozenje sa te strane.
Inace tablet je bruka. 4k ide glatko i preko youtube i semplovi koje sam pravio sa s5 i z2. Ekran je perfekcija. Mogu zamisliti kakav ce note4 biti. Zvuk stereo je najbolji koji sam imao prilike da cujem na tabletu ili telefonu. Jako tanak i lagan. Jako jako dobar uredjaj. Samo mi nije jasno cemu ove kamere pozadi. Tatalni promasaj bar meni. tablet treba da ima sto bolju prednju kameru za skype ova pozadi totalno neupotrebljiva pogotovo unutra. Al dobro. Moram traziti neki cover da ne izgrebem cedo. Jel ima telenor original za ovaj tab. Ne nadjoh u ovom shopu gde sam uzeo. A da se vratim na par postova unazad. Izlozeni primerci su bez lte i verovatno sa SD800. I jos nesto zanima me da li postoje folije mat ali za uhd ekrane ili uopste za hd ekrane. Posto kad vidim mat folije na hd ekranima poludim. Kako ljudi gledaju i ono ruglo od prikaza nije mi jasno. Sve samo sa obrazlozenjem da ne ostaju otisci...Pobogu!

Edit:
d14d536fea3c0e44d711e63d23bc6896.jpg

dcce6bd784be11aedaea8ed749dcf7a6.jpg

malo skype,viber tapatalk uglavnom i browser...
 
Poslednja izmena:
Jel imate problem sa automatskim gasenjem ekrana.
 
Na šta tačni misliš ja sam primetio samo da smart stay nedetektuje dobro oči.
 
Kakvo savrsenstvo od tableta. Displej je perverzija, 2K rezolucija na ovu dijagonalu je fenomenalno iskustvo, pa jos odlicni AMOLED.
Tablet super lezi u ruci, lagan je za koriscenje, tanak.
Stereo zvucnici su me takodje odusevili, kvalitet zvuka je jako dobar.

Sve radi/otvara dosta brzo, bez ikakvog laga i slicno, zaista milina za koriscenje.
 
Na šta tačni misliš ja sam primetio samo da smart stay nedetektuje dobro oči.
Nece da mi gasi ekran sam kad se ne koristi. Juce ostavio tab kod kuce i u medju vremenu me neko zvao na skype i ostao mi upaljen ekran sat vremena sve dok se nisam vratio.
 
Kakvo savrsenstvo od tableta. Displej je perverzija, 2K rezolucija na ovu dijagonalu je fenomenalno iskustvo, pa jos odlicni AMOLED.
Tablet super lezi u ruci, lagan je za koriscenje, tanak.
Stereo zvucnici su me takodje odusevili, kvalitet zvuka je jako dobar.

Sve radi/otvara dosta brzo, bez ikakvog laga i slicno, zaista milina za koriscenje.

Jel stvarno tvrdis da TW ne laguje na tom tabletu? Ja sam cackao malo 10.5 danas i poludeo sam sa TW-om.
 
Nece da mi gasi ekran sam kad se ne koristi. Juce ostavio tab kod kuce i u medju vremenu me neko zvao na skype i ostao mi upaljen ekran sat vremena sve dok se nisam vratio.
I meni se to desilo sa Asphalt 8 ostavio upaljenu igricu stisnuo power i otišao u grad posle 2 sata sam stigao kući tab upaljen, pogledao u stat vidim da je tab bio budan svo vreme a ekran se sporadično palio.
Inače kod mene je firmware NG2 ne znam koji je kod vas?
 
Jel stvarno tvrdis da TW ne laguje na tom tabletu? Ja sam cackao malo 10.5 danas i poludeo sam sa TW-om.

Zbog cega si poludeo?
Sta ti konkretno nije radilo kako treba?
Izlozen test model ili retail?

Kod mene sve otvara/radi brzo i glatko, nikakvih problema. Jedino Play Store ili Galaxy Apps recimo dok ucita nesto po prvi put ali koliko znam kod svakog androida je tako.
 
Mene brzina nije nesto impresionirala, nexus 7 2013 sve otvara brze, mozda je to moj subjektivni osecaj. Jedino sto ostavlja neki wow efekat je ekran, za filmove dusu dalo, zato sad sve vise tezim 10.5 modelu, ali 8.4 mi je daleko laksi za nosenje.
 
Da li vam preko YT aplikacije pusta 1080?
Meni nece, samo do 720.
 
Nazad
Vrh Dno