Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Poslednja izmena:
I ja gledam da ga uzmem, ali dvoumim se da li da sačekam još neko tegra k1 čudovište da izadje. Taj lte model je skuplji jer ima snapdragon 800 procesor. Wifi model ima Exynos koji nema lte.
 
Ja sam gledao kutiju malo pre, pise:

Quad-core 1.9GHz
Quad-core 1.3 GHz
 
To pise za wifi model. Lte ima snapdragon 800 na 2.3ghz.
 
Sm-t705 je lte verzija da snapdragon procesorom, sm-t700 je wifi Exynos verzija.
 
Zasto onda na kutiji stoji LTE i Octa-Core?
 
Poslednja izmena:
Lupa gluposti. Nema ti slika kutiju i tačnu oznaku modela pa ćeš videti.
 
Komentar sa gsmarene:

"I've got Galaxy Tab S 10.5 LTE with Exynos 5 Octa 5420 vs ARM Mali-T628 MP6. This tablet has LTE support, and is available in Croatia so please change the specification and put also Exynos to LTE model."

Dakle Samsung je uradio nesto, sigurno koriste drugi cip za LTE ili je ovo neka update-ovana verzija istog.

Edit: Pa cak i na Saturn i MM stoji Exynos za LTE model.
 
Poslednja izmena:
I to je greška, taj Exynos 5420 ne podržava lte, zato postoje snapdragon verzije i tableti sa dva različita koda. Ne mogu pod jedan isti kod imati dva različita SoC-a.
 
Poslednja izmena:
Ja ga koristim nedelju dana wifi.
Koliko sam čitao samo 10.5 verzija ima snapdragon 800.
 
Pa daj reci nesto vise.
8.4 model? kako si zadovoljan?
 
Sad citam na xdadevelopers, nastala je konfuzija sa samsungom, izgleda da negde zaista postoje exynos lte modeli sa intel modemom koji podrzava lte, a na nekim trzistima snapdragon 800. Jedino sto je probem exynos modelima je sto ne podrzavaju 4k video.
 
Da 8.4 wifi izašao me 325€.
Ne znam šta te interesuje ja mu nisam našao ni jednu manu, tab je lagan neverovatno tanak odlično leži u ruci izrada savršena.
Nisam stigao još da ga nešto posebno testiram više ga klinac koristi nego ja.
Ono što mi se na prvi pogled dopalo je naravno ekran i zvuk.
Ako vas nešto posebno interesuje pitajte?
 
Sta je sa ovom verzijom u telenoru. Nema sim. To je onda ovaj zmaj 800
 
Mozda ja nisam video.Nasao sam samo otvor za sd card.Ili je to samo ovaj izlozeni model

edit:
Ja se lomim mozda opet odem da pogledam ali bojim se da ako odem necu izaci praznih ruku :p
 
Poslednja izmena:

IMG_20140920_142004 by Emix1020, on Flickr


IMG_20140920_141936 by Emix1020, on Flickr

tumblr_mm7i39AN3N1rtnjoro1_500.gif
 
Zatvaraju u 15:00 :d
Merkam ga ja vec duze. :D

S obzirom da je LTE mislim da sam dobro prosao.
 
Odlična kupovina kod nas na kp 370€ su wi-fi modeli ja tab koristim samo kući tako da mi je wi-fi dovoljan.
Koju si boju uzeo?
 
Imam i ja ali bolje LTE za 330, nego Wi-fi only za 370-400e. :d
Boja kao sa kutije. Dazzling White.
 
Pa zavisi kako koga. :D Znas kako mozemo 3 dana o bojama.
Ja svaki mobilni uredjaj/tablet koji sam imao je bio u crnoj boji. Konkretno ovaj tablet mi se vise svidja u ovoj varijanti.
Ram manje sljasti jer je drugacija nijansa a i sveukupno bolje mi izgleda. Inace nisam fan bronzane, zlatne i sl.

Tako da je to stvar ukusa, recimo i Note 4 mi se mnogo vise svidja u bijeloj boji. Mozda je mene crna smorila? :d
 
Pa naravno da je bolje LTE za iste pare.
I kakvi su prvi utisci?
Meni samo nedostaje notification light ostalo je sve na mestu.
I pored tone samusungovog bloat softvera sve leti.
 
Verzija iz telenora sa exynos 5420
31a5044bd9314476964f99bc22543b5f.jpg
dakle ima lte i 8 jezgara.
 
Nazad
Vrh Dno