Šta je novo?

Samsung Tab S serija tableta

Ljudi, zna li neko kada će najzad izaći Samsung Galaxy Tab S3 ???
 
Stvarno nisam očekivao jos neki update zato sam ga i utopio jos početkom godine. Ponekad mi bude zao mnogo dobar tablet za gledanje serija i citanje knjiga noću zbog odlicnog amoled ekrana :)
 
Ja baš nemam sreće s ovim tabletom, ovaj 3. primerak je uspeo dve godine da izdrži bez nekih problema i radio lepo i nedavno počeo da se resetuje bez pravila čim baterija padne ispod 70% uz zelene linijice na ekranu.

Pogledam na netu, kažu baterija. Poručio novu, sinoć ugradio i ostavio da se napuni, sve deluje OK. Za >5 sati puštanja FHD MKV filmova bez prestanka na 50% osvetljenja, baterija na 45%, nema restarta ni zamrzavanja :banana:

Makar se baterija relativno lako menja i jeftina je, već sam se ćeškao šta drugo da uzmem da ima iole sličan ekran i dimenzije, a da me ne oderu.
 
Takav sam i ja imao problem na S2, nisam kupio drugu bateriju, vec je resenje bilo da se ova stara odspoji od tableta i ponovo spoji. Od tada evo vise od godinu dana ni jedan problem.
 
Komsija dobio tab s2 t719 8 incha.Malo se igrali, podesaval instalirali... kad on izbaci nedostatak memorije, pogledam ono pokazuje samo 8gb, po svim podacima on je 32gb, zna li neko u cemu je problem.
 
Okači screenshot storage taba i poruke koju izbacuje.

Prosto neverovatno za Android uređaj, ali i posle više od pet godina, originalni S 8.4 i dalje radi, klinci i žena ga svakodnevno koriste, klinci igraju igrice, a žena gleda YT i filmove. Doduše je već treća baterija u njemu, al' za više od pet godina svakodnevne upotrebe normalno, makar s jeftine, a treba mi 10 minuta da je zamenim koliko je lak za servisiranje.
 
Poslednja izmena:
0-02-0a-ade4ba1d93e370f2e50f2f63c653bf55b8c8a0cb570e585c1bf919af0cbbb2bf_51961b2b.jpg

Neverovatno za android:D.Kad je android u pitanju nista nije neverovatno
 
Koji je android/rom na njemu? Jel poslednji fabrički 7.0?
 
Pazario Tab S5E, defektan ekran. Kakvo razočaranje. Jel zna neko neki dobar case za njega da je hard? Kod nas dao Bog ništa kršteno ne može da se kupi.
 
Poručio preko Amazon IT Spigen Tough Case, konačno. Treba da stinge za par dana. Na nekom popustu 25 evra.
 
Ima li neko resenje za iskacuce reklame? Naime, u sred neke radnje, gledanja programa, surfovanja, iz cista mira iskoci reklama za neku igricu. I to traje sigurno dvadesetak sekundi dok se ne pojavi ono x, da mogu da je iskljucim. Reklama je kao sa play prodavnice. Isao sam u podesavanja brisao sve sto se moze brisati ali ne vredi. Ponovo se pojavljuje. Bas deluje iritirajuce.
 
Kad se pojavi reklama, uključi recent apps i vidi koja je skroz desno.

Ona ti pušta te reklame.
 
Ili instaliraj neki ad blocker.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno