Šta je novo?

ASUS Transformer PAD TF103C

Od pre neki dan ne mogu da namestim vreme na tabletu. Probao sam da otcekiram automatsko azuriranje vremena i namestim rucno. Ali posle par sati vidim da kasni i to dosta. Kad namestim na automatsko vreme - srednje evropsko +2 sata, izbaci mi neko bezveze vreme. Sta da radim?
 
Sačekaj, srediće se samo , i meni je bilo tako, uz to još i google je bio neupotrebljiv, od pre neki dan se ažurirao i sve se sredilo.
 
napisi koji je softver odnosno verzija
 
Izvini al čega ?

Eeeee ako kliknete ne "softver informejšn" i klik na broj verzije držite stisnuto par sekundi i to ponovite 4x budete programer hahaha sad sam slučajno nešto hteo i to mi izbacio
 
Sad mi je otvorio "opcije za programera" , rado bi okačio sliku da mogu ,ili znam...
 
Ma to ja znam nego sam pitao tebe bore koja ti je sad verzija posle azuriranja. Vidim da je od 25.12.2015, znaci nista novo.
 
Zna li neko da li će biti nešto od apdejta.
 
Teško

Zna li neko da li će biti nešto od apdejta.

Posle ovih par godina (ne)korišćenja ovog uređaja, odgovorno tvrdim da je Asus 103c nešto najgore što sam kupio. Od Amige A600 do sada. O apdejtu ne smem da razmišljam jer verujem da će se brikovati posle par dana sam od sebe... Moj će uskoro u oglase i nikad više Asus. Nažalost.
 
Isto i ovde, teško razočarenje... Sad gledam da uzmem neki drugi a ovog da zgazim valjkom.
 
Ima li neke novosti oko update-a ua ovaj tablet, veoma cesto mi se restartuje sam od sebe, prvo se ukoci i krene da pisti non stop jedan isti zvuk a potom se restartuje sam.
 
Nema update-a i mislim da ih vise nece ni biti. Vidim da ljudi imaju dosta problema sa njim. Ja stvarno(da kucnem u drvo) nemam nikakvih problema sa njim, a imam ga preko 3 godine. Cak je i baterija i dalje dobra.
 
Ima li neke novosti oko update-a ua ovaj tablet, veoma cesto mi se restartuje sam od sebe, prvo se ukoci i krene da pisti non stop jedan isti zvuk a potom se restartuje sam.

Mozes rucno da ubacis lollipop 5.0 da skines sa asus-ovog site-a, ako vec nisi. Mada mene je tablet dostao zezao na lollipop-u baterija je odjednom pocela da se brzo trosi, a do tada je normlano drzala i touch je zezao. Srecom bio je jos tad u garanciji pa su mi u servisu vratili na andorid 4.3 mislim da je taj i zamenili bateriju i posle je sve lepo radilo. Mada neki i nisu imali ovakih problema na 5.0.
 
ma meni na 5.0 radi odlicno ali samo imam problem sa restartovanjem, baterija drzi odlicno posle 3 godine i lepo radi ali se cesto ukoci i sam restartuje.
 
Ima li nekih novosti u vezi sa ovim tabletom, ima odlican ekran kao i bateriju ali se sa lolipopom poceo restartovati sam od sebe ili se ukoci samo.
 
Taj problem sa restartovanjem sam imao i ja na starijem TF300T modelu, zabode, počne da pišti i krene restart. Instaliranjem custom rom-a sa XDA Katkiss Android 7, uspeo sam bar da smanjim učestale restarte, međutim pre par meseci kompletno je pokvaren tablet. Upao u bootloop i otišao u večna lovišta.
Nažalost taj problem sa restartovanjem je uzrokovan lošim matičnim pločama, koje ASUS nije uspeo da reši ni u sledećim generacijama, prosto nema tu rešenja softverskog, koristi ga dok još radi, posle gledaj da uzmeš neki novi, jer popravka se ne isplati.
 
Kad je radio - lepo je radio, al na žalist svi update-ovi su ga sve više štrojili, ja sam imao slom živaca sa mojim. Uspešno sam ga udomio nekom gariši za 40€ i kupio samsung galaxy tab a 10 T580, i prezadovoljan sam. Spram asusa je bog i batina, na žalost.
 
Nazad
Vrh Dno