Šta je novo?

ASUS Transformer PAD TF103C

Pa ne ide to tako, moraš ga na komp skinuti pa extract pa prebaciti na root od tableta... Skini prvo u "manual" tamo piše kako ide, i mislim da je to za one koji su još na kk,za nas na lp još nema koliko vidim .
 
Da li je neko na kraju uspeo da ubaci ovaj novi frimware i da li ima neke razlike u odnosu na onaj prosli od LP? :)
 
Kod mene nece.
 
Ne znam ni sto su onda izbacivali taj update uopste kada kod nikog ne moze da se instalira. :trust:
 
A jeste vi još na kk pa ni onda neće? Ako ste već na lp to nije za nas. Nama treba samo preko mreže da pošalju klasičan update,bar tako mislim...
 
Jutros otkazao touch, ugasio se i nece da se upali. Ne gine mu servis!
 
Upravo sam pisao asusu za probleme sa tabom i baš me interesuje šta će biti odgovor...
 
Vezano za sta si im pisao, touch, bateriju, firmware......?
 
Samo za blokiranje tj povremeno restartovanje,oni drugi problemi su rešeni,mada sad kad kažeš trebao sam i to napisati...
 
Ma mislim da jos nije dobro ispeglan LP, valjda ce da puste neki update da isprave to, ne salje mi se tablet u servis.
 
Ne bih da baksuziram al ako se dobro sećam i meni je to radio na kk i kroz par dana je otišao u servis zbog otkaza tach-a...
 
istigao je i odgovor :
Dear Customer.

Thank you for contacting technical support.
I suggest you contact the manufacturer of the game to explain the problem.
On the side of the device manufacturer can offer to restore the device to factory settings.
To do this, go into Settings and then Backup & reset.
During this process, all data can be lost.

Sad sam ga i resetovao i sad se update-uje 53 apk ... inače imam ćaletov alcatel i probao sam da instaliram igricu na njega i gle čuda radi ko doxa , e sad primetio sam da su nam serveri drugačiji kod mene se završava sa 4 a kod njega sa 8 i verovatno je to problem tj drugi server , i igrica je blago drugačija , ima neke male izmene al sasvim dovoljno da mi se ne sviđa moja verzija . Šta je tu je , igramo na alcatel-u ;)
 
Danas sam poslao tablet u servis. Tac zablokirao. Videcemo sta ce biti kad stigne.
 
Juce stigao tablet sa servisa, prilicno sam iznenadjen brzinom kojom je sve odradjeno. Receno mi je da su mu ubacili drugi softver i odradeli hard reset. Vidim da pise verzija firmware-a K010 WW V12.10.5.11 od 25.12.2015. godine i da je to android 5.0. Videcemo kako ce da se pokaze, inace za ovih dva dana nema kocenja.
 
Znači čovek da poludi ,od jutros jedina stvar koja je fluidno radila tj google je počeo da koči i to žestoko, nikad više asus ...ćaletov alcatel pixi je mama za asus ,ne mogu da verujem ...
 
procesor u ovom asusu je fenomenalan, tako da je verovatno problem do tvog primerka uredjaja ili do toga kako ste rukovali uredjajem i sta ste stavljali na njega

taj alcatel stvarno ne sme da se nadje u poredjenju ni sa jednim uredjajem koji ima ovaj intel procesor
 
Pa ne znam šta da ti kažem ,uvek neki problemčić sa njim ,te blokira,te otkaže tach,te ne puni skroz...mnogo je to za ovako "dobar tablet" . Zato sam ga i kupio da bi mi služio a ne visio po servisima svakih par meseci. On je takoreći u fabričkom stanju ,jedino je igrica 8ballpool instalirana i ništa drugo,koristim ga za "surfovanje" ,forumi i sl.
 
Verovatno je do googla jer vidim da se ažurirao i od tada nekima zapinje ...
 
Extra... Urađen reset na fabrički, a koči da ne poveruješ, sat radi kako hoće, play store ne radi, pretraživač ne radi, faktički neupotrebljiv tablet, šaljem ga u servis a posle ide na prodaju, nikad više Asus...
 
Bore, posle servisa gde su mu ubacili drugi firmware i odradeli reset, tablet je radeo odlicno i pre neki dan ponovo zakove i restartuje se. Necu da ga saljem ponovo u servis ali samo mogu da kazem da je ovaj 5.0 mnogo bolji sto se baterije i brzine rada tice.
 
Chrome update je loš, vratio sam na osnovno i ne dam mu da se ažurira i sad radi, al opet mi sat poludeo, uopšte ne pokazuje dobro, ni na ručno ni na mrežno vreme- kasni :) , prosto neverovatno. Ni sa jednim uređajem nisam imao ovoliko problema, sve mu smeta.
 
Nekada sam sa starim Asus Transformer uređajem imao problema sa satom jednostavno ubaguje i stoji na istom vremenu, ali se zato čim povećam osvetljenje ekrana na 100% sat vraćao u normalu... :d
Pre par dana se setim istog tableta, pronađem ga stavim na punjač, pobrišem nebitne aplikacije i update-ujem sve ostale aplikacije i eno ga radi kao nov. ASUS je po meni zaista dobar. Malo mi je čudno što ti novija verzija istog tableta pravi probleme sa Chrome-om, meni Chrome v50 radi super..
 
ima neko link da baci za update softwarea
 
Pogledaj na par prethodnih stranice ima sigurno link. Nego zna li neko gde ima da se kupi i koliko kosta usb kabli od punjaca, jer sam moj pokvario (iskrivio onaj metalni deo sto ulazi u tablet). Stavim ja kabli od telefona punjac tableta ali ga mnogo sporije puni.
 
Poslednja izmena:
Pogledaj na par prethodnih stranice ima sigurno link. Nego zna li neko gde ima da se kupi i koliko kosta usb kabli od punjaca, jer sam moj pokvario (iskrivio onaj metalni deo sto ulazi u tablet). Stavim ja kabli od telefona punjac tableta ali ga mnogo sporije puni.

ima na KP
 
Da li neko ima informaciju kada ce biti neki update da poprave ovo restartovanje vise.
 
Nazad
Vrh Dno