Šta je novo?

ASUS Transformer PAD TF103C

Mozes i mis i tastaturu da prikopcas na njega, sto preko otg sto preko bluetooth i super radi.


EDIT

Inace najzad je popravljen onaj bug sa punjenjem sa zadnjim frimware update-om. Sad mi puni do 100% svaki put i obavesti me kad je pun.

Dap, evo bas sam i ja danas gledao, punio se sa 10%, trebalo mu je 3h i 45 min da dodje do 100%. Sad sve radi kako treba.
 
Društvo jel i kod Vas vreme pokazuje pogrešan datum i teško ili nikako da osveži ?
 
E do moga ... pre neki dan stigoše novi software i posle punjenja kad ga otkačim 60% baterija :(
 
Smanjuje li smanjuje ... sad već staje na 40% :0
 
Sad već 35% , kanda će sutra nazad u telekom ...
 
kako da vratim na prethodnu verziju ? super je radio , sad me smara žestoko , na 33% gotovo punjenje ...
 
Resetovao sam ga , i naravno odmah je iskočilo update ...
 
Dobro kažeš ovo "još koji put" jer neće, pazi kad do sad nisam ni obraćao pažnju na to, samo sam video da je up to date , probaću i dalje, šta ću jel...
 
kernel version
3.10.20-g68a5f37
2.2.33.122#1
wed nov 5 00:23:02 cst2014

build number
ww-2.2.33.122
044000219_201403200251

inače danas sam uspeo da proverim i piše na današnji dan siste up to date ...a proveravao sam i na asus sajtu za ovaj tablet ima neki update od prošle godine septembar , mogli bi bar to ažurirati pa da nam olakšaju
 
Poslednja izmena:
Kernel
3.10.20—g506b686
2.2.33.138#1
Thu Jan 8 17:58:12 CST2015

Build
WW-2.2.33.138
044000219_201483200251


Probaj jos jedan factory reset pa update



Ajde i vi kojima sada radi baterija kako treba bacitr info da li imatr verziju kao ja.
 
Poslednja izmena:
Društvo dobra vest! Naime uspeo sam , a postupak je sledeći : uradite update, pa ponovo update, i tako dok ne dođete do krajnje verzije tj 8.01, toliko, verovatno su vezani svaka za prethodni a ne može sa preskakati update, živeli!!!
 
Društvo dobra vest! Naime uspeo sam , a postupak je sledeći : uradite update, pa ponovo update, i tako dok ne dođete do krajnje verzije tj 8.01, toliko, verovatno su vezani svaka za prethodni a ne može sa preskakati update, živeli!!!

Upravo sam ti to pricao

A možda i update? Mozda je naneo samo neki srednji update koji je bio potreban za sledeći? Meni je sredjen problem sa baterijom od zadnjeg patcha

pozz
 
Jedino što nisam dopustio i aplikacije da se apdejtuju pa mi sad uvek izbaci neki beli ekran, videću popodne šta-kako, inače se nivo baterije odmah popeo na 91%, biće nešto od ovog na kraju ;)
 
Kao što sam i mislio morao sam još jedan reset i pustiti aplikacije da se update-uju na svu sreću ostao je zadnji softver update i sad lepo radi ne izbacuje beli ekran
 
Ljudi, danas sam pazario ovaj tablet, i imam slican problem kao i vi.
Punjenje mi zakuca na 99%, da li je to do punjaca koji ne moze da gura vise struje ili je do tableta?
Proverio sam i imam ovu januarsku verziju:
Kernel
3.10.20—g506b686
2.2.33.138#1
Thu Jan 8 17:58:12 CST2015

Build
WW-2.2.33.138
044000219_201483200251

Znate li neki work through? :)
I da, imam neku tablet olovcicu, koja sjajno radi na mom Nexus 5 (cisto sam probao da vidim da li je do nje), a na tabletu nekad radi, nekad ne, za razliku od prsta koji je konstantan :D Ima li tu pomoci ili da kupujem neku drugu?
 
Ima li u srvisu zaštitno staklo, i koliko bi koštala zamena? Pozdrav
 
Da li se zna hoce li izlaziti Lollipop za ovaj tablet i kada? :)
 
I ja sam danas odradio update na 2.2.33.141 od12.05.2015 a imao prethodno 2.0.33.62 iz 2014 godine i uradeo svaki update redom jer ne može da de preskače. Videću kako sada funkcioniše. Pre toga nisam imao nikakvih problema.
 
Bluetooth me zeza...pre je normalno radio al sad nešto zeza , kad ga uključim ne radi ništa a kad hoću da ga isključim ne može i restartuje se tab...
 
Možda treba da uradiš hard reset, drugo mi ne pada na pamet.
 
Hmmm... sad sam uspeo ono što sam juče hteo , a juče sam išao preko share apk, izgleda ona zapinje
 
Samo da napisem da nakon update na ovaj zadnji radi sve fluidno, baterija traje znatno bolje, ima neke super opcije i sl, u svakom slucaju ja sam zadovoljan!
 
Danas odradio update na 2.2.33.143 a zatim mi ponovo ponudio update na 2.2.33.144 od 27.08.2015. godine. Videcemo ima li nekih novina.
 
Posle skoro godinu dana agonije s ovim uredjajem, mogu odgovorno da izjavim da je ovo najveci Asusov promasaj za koji znam. Prvi (beli) tablet je bio PET(5) puta na raznim popravkama u ovl. servisu a drugi (crni) koji je dobijen kao zamena, jednom. Sada ponovo touch gubi povremeno funkciju sto je ,izgleda, fabricki defekt kod cele serije. Da li je serija uvezena preko CT-a za MTS losa ili je TF103C defektan u celom svetu, ostavljam Asusu Srbija da prokomentarise.

Naglasavam da sve uredjaje cuvam kao da su od zlata i da, generalno, nisam teoreticar zavere ali iskustvo s ovim uredjajem me je duboko razocaralo, uzimajuci u obzir njegovu cenu i renome Asus brenda.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno