Šta je novo?

Xiaomi mi3/mi4

Malo je surov naslov ali slazem se :) kinezi majstori kopiranja,ali ucili su od najboljih ;)
 
Normalno, MIUI je i nastao kao iOS skinovan android.
 
I prerastao ga u x stvari, ali i dalje mi je npr iOS za tablete 200 puta bolji no Android.
Cekam miPad da mi stigne za dve nedelje, pa cemo da vidimo jel miui nesto drugaciji u tablet varijnati ili je simple old sh*t kao i normalan android na tabletu.
 
Nemam pojma. Tablet mi je potpuno nepotrebna stvar, nikad me nisu ni interesovali, a vidim i da se hype mnooogo smanjio.
 
I prerastao ga u x stvari, ali i dalje mi je npr iOS za tablete 200 puta bolji no Android.
Cekam miPad da mi stigne za dve nedelje, pa cemo da vidimo jel miui nesto drugaciji u tablet varijnati ili je simple old sh*t kao i normalan android na tabletu.
Odmah da ti kažem isto je :)

IOS tablet, pa jedno 10 mesta, pa ostali.

Kod telefona nije tako, tu su negde, ali što se tableta tiče...
 
Videcemo ....
Btw eno ga MI4 na KP, za 450eur 16gb verzija :)
 
450e lol jedino ****** ako se upeca da da tolike pare
 
Ima ga na KP, ali da čoveku das 450 evra i sacekas sedam dana. Kaže da vraća pare ako ne stigne. Ma zakuni se...
 
Ima ga na KP, ali da čoveku das 450 evra i sacekas sedam dana. Kaže da vraća pare ako ne stigne. Ma zakuni se...

haha, pa taj nema nijednu pozitivnu ocenu zapravo nema nijednu ocenu a ocekuje da mu neko pljusne 450 ojra i da saceka 7 dana, joj bas me zanima da li ima pacenika tolikih da mu posalju toliku kintu na vracam majke mi :D
 


BTW update-ovah se i ja :)

Its flat and I like it :)
 
Poslednja izmena:
Ne svidja mi se ovaj gornji deo gde pise online music.. Zauzima dobar deo ekrana kada se spusti not. bar.

Ma ovaj miui 6 je klasicna tema za miui 5 :) nije mi jasno da im je trebalo toliko da ga izbace
 
naravno da je jeftinije. uzimaj preko alija i nemoj da brines.

edit: imas PM od mene :)
 
Poslednja izmena:
Telefon sa navedenog linka će nakon carine i PDV izaći otprilike ~280 eur (verzija sa 16GB koja košta 287USD). Ovo je na osnovu iskustva koje je imao moj kolega kada je kupovao telefon za sebe.
Ja sam pre par dana kupio dva telefona (od dva različita prodavca; konkretno nije Xiaomi telefon), pa ću da vidim da li će opet da naplate na isti način kao mom kolegi (stvarna cena telefona +10% carina, +20% pdv +carinski pregled)
 
Poslednja izmena:
Kolko je ako se naruci na adresu u Nemackoj? Sta se tamo placa od dazbina?
 
Za Nemacku ne znam ali znam da u Italiji XIaomi ima svoju ispostavu i to je ubedljivo najbolja varijanta ako imate nekog tamo..to sam i ja uzeo u razmatranje ali ta osoba ne verujem da ce u sledeca 3-4 meseca dolaziti ovamo :(
 
Link za tu ispostavu? Ako ide iz ita u de, neće biti dažbina
 
Čekaj, čekaj - Kinezi kopiraju Kineze????
E, ovo je van svake kategorije!
 
Imas brda kopija mi3 i ostalih modela. Kvalitet se uvek kopira :)
 
Pa dobro,nisu ga mnogo ispljuvali.

Mob bi bio jos bolji da kinezi ne stekaju source code. Aosp rom bi kidao na ovom mobu :)
 
Nazad
Vrh Dno