Šta je novo?

Xiaomi mi3/mi4

Jel se stvarno jos uvek lozite na te bench aplikacije. Bilo bi kul kada bi ta app docarala kako na 3GB samsung telefonu treba nekada i po 3-4 sekunde da se otvori dajler, neka bencuje to.
 
Ta verzija antutu testa tek treba da izadje. Totalno baca drugacije rez od verzije sa plej stora.

Mislim kao da je bitno koliko koji mob ima na antutu,ali cisto da ti odgovorim da to nije to sto mislis.
 
Poslednja izmena:
Meni se slosilo koliko s5 i note3 nisu ni malo napredovali u osecaju UI-a. Kao da su ostali zarobljeni u eri od pre 5 godina. Ajde sto se desava da UI laguje, nikakav osecaj skrola, ali sto im se 5 godina posle prvog galaksija i dalje desava da se dajler i people aplikacija izbacuje iz rama pa ga otvara kao da u pozadini renderuje neku mega igricu, to je do programera.
 
Koliko god voleo Samsung kao celinu, to je stvar koja me najviše nervira... A galerija, pa dobrih jedno 5 sekundi... Zato quickpic radi posao :D
 
Haha e bas to sam i ja pominjao uvek kao najvecu glupost...prekinem vezu i jos 5 sekundi stoji slika koga sam zvao dok se ne vrati na home i mogu da radim nesto na telefonu!!...sreca pa uvek ide rut i custom aosp pa tel poleti ;)
 
pa to je zato što imaš one opcije da uradiš nešto sa tim pozivom... ako nećeš možeš da stisneš home dugme odmah
 
Nije losa kamera, ima daleko girih u tom cjenovnom rangu.

Otisli smo malo u off, ali ja od 32gb tel memorije imam slobodno svega 5 i niti jedan vas problem ni u najavi nisam vidjeo? Jos ja svoj fon forsiram vjerovatno daleko vise nego vi? Igram zahtjevne igre, tipa Modern Combat sa najboljim podesavanjima grafike i to sve snimam na full hd rezi sa velikim bitrejtom, a to je problem i mnogim kompijuterima. Ja to radim svaki dan, da ne pricam da ga aktivno koristim, jako aktivno, rotan je, ali samo to, nista mjenjano nije. Ijace snimanje u igri mi krade ogromnih 20fps, a i dalje igre igram fluidno. Koliko to telefona danas moze? Probajte, ako ne vjerujete? Dakle toliko sposoban telefon a vama otvara galeriju 5 sekudni? Ja redovno spajam dslr i skidam fotke u punoj rezi direktno na telefon i obradjujem ih ps touch, galerija je puna i tih slika, i 4k video snimaka ali i slika s kamere telefona i opet mi ne otvara galeriju toliko dugo!
 
Mene najvise nervira kod Samsunga sto oko 15 sekundi otvara dialer.
Imenik mi ucitava oko 20 sekundi.
Kad kucam poruku jedno slovo onako stoji zaglavljeno oko 10 sekundi pa mi treba 5 minuta za sms.
A galeriju cekam minut da mi otvori, kad ima preko 20 slika u galeriji.

Nisu uopste napredovali, evo 20 godina... :S::d
 
aj ne smarajte više sa samsungom :smash:

meni je ova kamera bez veze za te pare. nije ovo neki jeftin 150$ kinez pa da mu se gleda kroz prste.
 
Ceka se miui 6 sutra,ako ne ispegla kameru to je to :)

Ostaje od kineza onaj vivo x shot sa kvalitetnom kamerom ali on kosta 500 dolara plus..
 
Sve je manje vise ok sem zvuka.. Za 240 dolara koliko kosta u kini realno nema konkurenciju..
 
Zar ne kosta 300 USD za 16GB varijantu ?
 
Ok....
Ja gledam na xiaomishop.com i na aliju... tamo su ~300/450USD (Mi3/Mi4)
 
143519mizu93c9tm03alu1.gif
 
MIUI 6 will first be tested by 1000 beta tester, and the team will grow to 10000 people by August 22. MIUI 6 developer version will be open to public in the beginning of September. By the end of 2014, Xiaomi Mi 2/2S/2A, Redmi devices and Redmi Note will start testing.

Ce se nacekam za miui6 ;)
 
Flat, I like it. :)
 
Pocketnow m8 vs mi4

[YOUTUBE]4ZLXNPww6N0[/YOUTUBE]

a malo i miui 6

[YOUTUBE]He9YaWwUcPs[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]QOQtHRDJJms[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]Q0P2t8XrWDE[/YOUTUBE]

toliko vremena da bi izbacili samo temu za miui 5 :) valjda ima peglanja "ispod haube"
 
Nazad
Vrh Dno