Šta je novo?

Xiaomi mi3/mi4

AppOps i resena stvar :p
 
Hajde sada malo slatki limun.

Činjenica je da šalje enkriptovane podatke bez znanja korisnika.
Kada je apple to radio pre 3-4 godine digla se frka.
Kod androida se šalje brdo stvari, ali sve se zna.

A u NSA ne šalju podatke, oni presreću. :p

pa da, svaka aplikacija i android po difoltu salju neke informacije i podatke,ali lik nije ni rekao sta je.
Moze da bude cloud, neki autobackup(sto mi je i najlogicnije, jer svaki kinez ima neku aplikaciju za bekap,pored lokalnog, na neki od njihovih servera)

meni to vise lici na neku americku paranoju, na nivou nasih koji se tripuju da su toliko bitni da ih prate, pa se brinu sto neka aplikacija trazi onolika dopustenja, a po fejsu i tviteru kaci i kad je zadnji put isao u klonjaru.:)
 
[YOUTUBE]uD6d4qPWG5k[/YOUTUBE]

odlican review iako je na ruskom. Ja razumem oko 70 posto :)

Valjano bakuta napljuva bateriju.. Zanimljivo
 
Svi review-i radjeni sa belim mi4 :) tj ako ne svi, onda jedno 90%.
Zavrsen pre-order danas, samo 0.5 mil telefona u pre-orderu, ocekivao sam vise realno :) Ili je pak moj kinez pogresio :)
 
Poslednja izmena:
Зато што је само бели и пуштен у продају у првом кругу :)

Читао сам мало кинески форум,људи и нису толико одушевљени ми4,да је имао с805 у себи друга би се прича певала

Ја се надам да ће ми4с са с805 изаћи за пар месеци,видећемо
 
За тебе не знам шта ћеш,што се мене тиче договор и даље стоји :)
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]oR6ccvnPz2M[/YOUTUBE]

pocketnow , prvi utisci
 
Zatrpao sam ovu temu kao niko do sada :)

Prvi "ozbiljan " review na eng

[YOUTUBE]swKur_7AP9Y[/YOUTUBE]


Mi4 vs g3 pocketnow

[YOUTUBE]mUmpQtoQsdA[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
I ako sam ga narucio i nadam se da ce stici, izgleda da Mi4 nema takav woooooow efekat kakav izaziva Mi3.
Ovaj beli mi se ich ne svidja, dok mi je crni bas bas vrh. Nadam se samo da ce vise izbaciti taj kernel source code medj' masu (Sto moraju po GPL licenci) i da ce krenuti razni romovi za ovaj telefon, jer kapiram da moze mnogo vise da pokaze, pogotovo kada je kamera u pitanju.
 
Najavili su kernel source za mi3 do kraja god.

Nego sto uze beli kada ti se ne svidja ? :) I meni je crni mnogo lepsi
 
Nisam beli, pre-order sam crni, ali ne znam dal' ce stici dok ovaj moj prijatelj ne krene nazad. 1st batch od pola miliona pre-ordera sad salju, ja sam u 2nd :)
 
Meni je mi3 prelep fon, volim taj Lumia lookalike :) Mi4 crni, kapiram da je vrh, ali beli mi je bas gadan :)
 
A bitno ti je zbog?
 
uploadfromtaptalk1408036449431.jpg

uploadfromtaptalk1408036463311.jpg

Prvi ss baterije nekog italijana sa miui foruma.smarac nije napisao kako ga je koristio

Mada vidim stoji mu 3g a i signal mu nije neki.
 
Poslednja izmena:
Jos niko nije skinuo nexus 5 sa trona :)
 
DaPimp je sto posto u pravu - beli je skroz bzvz, dok je crni baš baš cool. Crna metalna ivica vadi stvar. Za koliko će ovo moći da se nabavi kod nas onda kad ga bude više u prodaji?
 
Ma to se ne zna.. To 1.3 niko oficijalno nije napisao,nego tamo neki sajt koji prodaje zastitu za zracenje mobova..

Ja u te sar vrednost ne verujem od kada postoje. :)
 
Poslednja izmena:
To je v5 alpha. Na toj svi guraju preko 42k :)
 
Nazad
Vrh Dno