Šta je novo?

bluetooth zvucnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je potreban zvučnik za mesto gde je baš velika buka.

Da li je Anker Soundcore 2 je nešto najbolje što se može kupiti do 33$?

Jeste tema bluetooth zvučnici, ali mogu u obzir doći i neki koji čitaju USB/sd, da može radio...



Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Nemam konkretni Ankrer, ali ni jedan od tih malih zvučnika (pogledaj dimenzije SoundCore 2) nije za prostore sa velikom bukom. U tihim prostorima, sam si u sobi ili sa devojkom, čuju se oni iznenađujuće lepo. Anker SC2 vrv i jeste najbolje za 30-35€. Ali zvučni pritisak koji mogu da proizvedu se očas posla izgubi u slučaju da još neko pravi još neku buku.

Moj omiljeni i jedan od ubedljivo najboljih maleckih, jeste Bose SoundLink Mini (kupiću ga kad' tad'), približnih je dimenzija kao taj Anker. Iako se čuje perfektno kada je buka u prostoru umerena, i on gubi bitku čim je žamor oko nas prevelik (probao sam ga par puta po kojekakvim fancy radnjama na zapadu).

JBL ima neke extremne modele (pogledaj ovaj, da ne poveruješ koliki je uživo, i kako drma sve oko sebe), ali su i cene blesave. I drugi brand proizvođači imaju slično.

Jedino da nadvladaš buku, i da ne košta previše, jeste da probaš one neke Kineske tornjeve sa milion deklarisanih Wati, i preglomaznim zvučnim jedinicama (plus besmileni LED light-show).
Ali niko živit ti ne može reći kako se to zaista čuje, niti igde ima bilo kakvih relevantih testova o njima.

Npr:
https://www.aliexpress.com/item/89m...lgo_pvid=b01c5408-1de6-4962-a943-3165862e5eac
https://www.globalsources.com/gsol/I/Party-speaker/p/sm/1159970119.htm

Bilo je u Metrou nekih ovih velikih bljakname, možda da odeš tamo i vidiš/probaš šta ima. Metro nema on-line prikaz takvih proizvoda, pa moraš lično otići da vidiš šta nude.
 
Poslednja izmena:
^ Ja sam upoređivao baš SoundCore2 sa Bose SoundLink mini (ali prva verzija, ako se dobro sećam). Što se jačine tiče tu su negde stim što je na Bose dosta čistiji zvuk.
Mada za 27$ za koliko sam uzeo Ankera, mislim da je odlična kupovina.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Hvala mnogo na iscrpnom odgovoru! Pretpostavio sam i sam da je tako. Videću šta mi je činiti. Hvala u svakom slučaju

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
Stigao mi je danas Anker Soundcore Boost sa Ali-ja, platio sam ga 51$, a troškovi na carini su bili 457 dinara, odlično sam prošao.

Drndao sam ga nekih sat vremena i za ovaj novac sam prezadovoljan šta pruža. Lep jak zvuk, dobar bas, iznenađujuće za tako mali zvučnik da daje prilično moćan zvuk. Sigurno da ima i boljih od njega, ali za ovaj novac teško.
Imam pitanje jedno za ljude koji ga imaju. Kojim punjačem se moze puniti ovaj zvučnik?

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Kako vam deluje ponuda JBL Flip 3 polovan za 60€? Na šta tu treba obratiti pažnju sem da je original, zvuk i da l' mu je baterija ok?

Samo da bacim update - posle dosta vremena provedenih na oglasima ubo sam JBL Flip 4 (silver) za 70€. Iskreno, zvučnik je taman kako treba (balansiran zvuk i dovoljno bassa). Drago mi je što sam ipak uzeo ovaj umesto trojke :)
 
Kažem ja. U zdravlju ga slušao!

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Slušao sam boombox, sem za neke žurke i slično, ne vidim mu svrhu. Za kućno slušanje i neki čil u prirodi jbl 4, iz iskustva, je odlična stvar, ako možete da ga nabavite po što nižoj ceni tipa 60-70 eur, po mom mišljenju, ne razmišljajte mnogo. Kidalica je.
 
Narucio sam Tribit XSound Go 36evra sa amazon.fr . Treba da stigne 13-14. decembra. Dvoumio sam se izmedju raznih modela. UE BOOM 2, JBL Flip 4 ( ovo su bili polovni 80evra ), UE prilicno losiji od JBL, ne znam zasto je svuda ocenjen bolje od JBL. Onda sam gledao Archeer a320 bamboo, pa Fugoo Go, pa Jam Heavy Metal,sony xb20 i ne znam sta jos. I otkrio ovog malisana koji za pare ima odlican zvuk.
 
Stigao zvucnik. Pezadovoljan sam. Gruva :) za cenu mislim da nema bolje.
 
Planiram da narucim SoundCore 2, a vidim da u pakovanju dolazi samo usb kabl za punjenje, bez punjaca. Moze li da se koristi bilo koji punjac od mobilnih telefona,ili treba neki poseban?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
U principu bilo koji, ali najbolje 5V 2A.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Kakvi su ove jbl kopije extreme sa kp, dosta su povoljni i lepo izgledaju, jel čuo neko?
 
@nagard Očajne. Ne mogu ni da pridju originalu.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Treba mi nešto što bih koristio i u kolima, znaci veličina nije bitna, samo da ima sto jaci i bolji zvuk. Do 100e šta bi bio neki best buy, sa alija ili ovde? Moze li to negde da se čuje?
 
Probaj YouTube kanal clavinetjunkie: https://www.youtube.com/user/clavinetjunkie

On ima i sajt koji stalno dopunjava sa uzorcima zvuka svih zvučnika urađenim pod istim uslovima, tako da može bar donekle da se poredi.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
@nagard Treba samo da napravis nalog, sa adresom za dostavu i da ubacis karticu. Ja narucujem kad sam u Francuskoj, pa ne znam da li salju za Srbiju
 
Jel je Anker SoundCore 2 i dalje best buy? Vidim da je na ali-ju 38$ sad. Treba mi nesto za slusanje muzike npr na terasi, u selu kad odem i tako neke stvarcice. Negde gde nije preterano velika guzva pa da je bitno da bude zvucnik ultra jak. Kao neka prirodna konkurencija mi se cini da je JBL Flip4 ali je on dosta skuplji, najjeftinije sto sam nasao je 80e na kp.
 
Više nego dobar za te namene. Inače sada za ovaj "anniversary" na Aliju je bio čini mi se $32 ili $33... I ko je još imao onaj kupon od $5 za porudžbine preko 25 mogao je dodatno da spusti.
Vrlo moguće da će ti naplatiti carinu. Meni su uzeli skoro 700 din. (platio sam $33 pre par meseci).

Послато са Mi A1 уз помоћ Тапатока
 
E to hvala puno. A dobro, i sa tom carinom je dosta povoljnije od ostalih
 
Ja sam iskeširao za Flip4 i nisam se pokajao, potpuno druga kategorija.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nisam slušao Soundcore 2 već samo 1, ali ne vjerujem da je dvojka tipa pet puta bolja. Flip 4 nije ni u istoj klasi po meni.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno