Šta je novo?

bluetooth zvucnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ga moj poslovni diy nesquik i u pozadini kucni bt zvucnik
5ed0d821f868b0ab38e6e22b3c1660aa.jpg


Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Svaka cast za DIY :)

Elem, ko nije znao, Flip 3 (a i neki drugi JBL BT zvucnici) moze da se azurira preko JBL Connect aplikacije za Android (ima i za iOS verovatno). Tu takodje mozete da prekrstite zvucnik tako ima neko drugo ime kada ga nalazite na BT.

Nista previse relevantno ali eto da se zna.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ovo je bila varijanta daj sta god da strpam unutra da ne visi sve na sve strane. Nemam vremena da napravim kutiju i da nadjem neki bolji zvucnik... Trenutno ide preko punjaca za tel. Kasnije cu ubaciti power bank koji ne koristim

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 
Bio sam u iStyle-u jutros i kako nije bilo gužve, stigao sam da istestiram na miru njihovu ponudu. Probao sam JBL GO, flip 4 i charge, B&O BeoPlay P2 i Beats Pill+. Najveća dilema je bila između P2 i flip 4, jer mi je prenosivost jedan od bitnijih faktora. Na kraju sam kupio flip 4 jer ima jači zvuk u odnosu na P2, vodootporan je i jeftiniji 6.000 din. Beats je nerazumno skup.
 
Poslednja izmena:
Mogao si uzeti i flip 3, manji, lakši, jeftiniji...imao oba i prodao flip 4..osim što može u vodu po meni nema nikakvih prednosti. Ja sad razmišljam da menjam flip 3 za clip 2

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nije ih bilo u radnji, ni flip 3 ni clip 2. Mada vidim da razlika u ceni izmedju flip 3 i 4 nije preterano velika (1.000 din), tko da bih se verovatno opet odlucio za 4... S obzirom na to da mi BT zvucnik treba 3-4 puta godišnje, verujem da ću biti zadovoljan sa ovim
 
Razumem u potpunosti. Evo jedna slika da shvate ljudi o čemu pričam...guma skroz levo na flip 4 je daleko deblja od one na modelu 3 i to ga čini daleko lošijim za držanje u ruci (pored veće težine).
619b56d1cab1d25d8859ca3c3254155d.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Postovani,
Kupio sam flip 4 pre par dana, pa bih Vam postavio jedno pitanje. Kada
ukljucim zvucnik pritiskom na taster za pljenje, cuje se odredje
melodija i posle toga sum kratak, pa zatim nista dok ne pustim pesmu i
povezem se sa telefonom, ali kada pustim pesmu utisam skroz ili na
minimum cuje se opet sustanje dok ide pesma, pa bih Vam postavio
pitanje da li ste upuceni, da li je to normalno i da li mora da se
cuje sustanje prilikom povezivanja sa telefonom, ili ne treba nista
bas da se cuje kada se utisa skroz zvucnik? Veliko hvala u svakom
slucaju. :)
 
Ne treba ništa da se čuje, ni šum ni probijanje ni ništa. Ja sam imao problem sa flip 3 da se posle nekog vremena pojavilo probijanje u basu sa jedne strane i slao sam instant na garanciju!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ja sam pred put za Zanzibar uzeo JBL Xtreme, iskreno napravio sam najbolji moguci potez jer bilo sta slabije da sam uzeo ne bi zadovoljavalo moje potrebe, tj. da se cuje pristojno jasno i glasno na otvorenom (plazi, medju 10 ljudi)
15h baterije my ass, jedva 3-4h ali konstantno na maximunu pojačano doduše...
 
Hvala na pomoci, tako cu i ja da uradim, pretpostavio sam da ne bi trebalo, kao da ima neke smetnje, sto je jako iritantno. Danas cu ga reklamirati.

Pozdrav,
 
Nema na čemu. Traži odma da ti zamene za novi, imaš pravo po zakonu

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ja sam pred put za Zanzibar uzeo JBL Xtreme, iskreno napravio sam najbolji moguci potez jer bilo sta slabije da sam uzeo ne bi zadovoljavalo moje potrebe, tj. da se cuje pristojno jasno i glasno na otvorenom (plazi, medju 10 ljudi)
15h baterije my ass, jedva 3-4h ali konstantno na maximunu pojačano doduše...

Tih 10+ sati izdrzi ako je zvuk na 50-75%. Po nekoj ofrlje proceni moj Flip 3 izdrzi negde izmedju 4 i 6 sati kad je na max, zavisi sta se slusa. Mada jedan kvalitetan power bank resava sve probleme po tom pitanju, kvalitet zvuka je tu najbitniji.
 
[YouTube]FbSsToQecdw[/youtube]

Da li se isplati uzeti ovaj Soni umesto charge 3 ?

Vidim da je oko 130e u Srbiji na kp.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne znam za taj Sony ali pre bih isao na proverenu varijantu i uzeo Charge 3. Charge mozes da koristis i kao powerbank za telefon, to je sitnica koja ti je mozda promakla. Ja sam ga cuo uzivo i prilicno je glasan. Eventualno, ako se nalozis nekad, JBL bluetooth zvucnike mozes da sinhronizujes, povezes npr. 2 komada (Flip - Charge, Charge - Charge nebitno) i imas opasno ozvucenje, imas dugme bas za to i sinhronizuju se sami.
 
Dobro to sve ima i ovde , jedino što Sony nema standardni ulaz za punjenje nego moraš da ga punis sa punjačem koji ide uz njega.

Znam kako zvuči jbl charge 3 ortak ga ima i više puta sam blejao dok je on radio.. ali smara me da uzimam sve što je mejnstrim :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čudno da niko ne spominje Anker SoundCore, uzeo ga je prijatelj i fenomenalno zvuči.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobro to sve ima i ovde , jedino što Sony nema standardni ulaz za punjenje nego moraš da ga punis sa punjačem koji ide uz njega.

Znam kako zvuči jbl charge 3 ortak ga ima i više puta sam blejao dok je on radio.. ali smara me da uzimam sve što je mejnstrim :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Kapiram ali nekad je bolje kupiti proverenu stvar, taj Sony bih uzeo u razmatranje jedino ako mozes da ga isprobas licno.
 
Bluetooth prenosivi zvucnik

Kao sto sam naslov kaze, potreban mi je savet pri kupovini bluetooth zvucnika. Ne trazim nista specijalno poput JBL Xtreme, cenovni rang je do 50 eura, sto se tice upotrebe planiram indoor i outdoor upotrebu. Dosta dobrih stvari sam nasao na amazonu, ali nazalost sa carinom i ostalim glupostima me izadje duplo skuplje.
 
Jbl clip 2+ na kuoujemprodajem za te pare. Evo i ja sebi poručujem, flip mi je velik i težak.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Dosta lošiji! +ona štipaljka na clip modelu zaista mnogo znači!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Čudno da niko ne spominje Anker SoundCore, uzeo ga je prijatelj i fenomenalno zvuči.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni se svideo taj, ali ne vidim da ga igde ima u Srbiji. Znas li mozda gde je uzeo taj tvoj ortak?

Jbl clip 2+ na kuoujemprodajem za te pare. Evo i ja sebi poručujem, flip mi je velik i težak.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Koja je sansa da to nije replika? Eno ima na KP i Charge K3+ za 50e :')
 
Nije replika. Momak dovlaci godinama iz madjarske opremu. Od njega sam i flip3 uzeo, bio crko on mi resio garanciju.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Oko 600 din ako se dobro sećam.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
PDV + 150 din za otvaranje paketa, ostavio poštar papirić i preuzeto u pošti. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno