Šta je novo?

bluetooth zvucnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Anker Soundcore Boost već imam nekoliko meseci i zadovoljan sam baš. Danas sam kupio Flip 4, iskočio mi je za baš dobru cenu, pa sam se razmišljao koji da zadržim.
Izgleda ću zadržati oba. :)

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
Anker Soundcore Boost već imam nekoliko meseci i zadovoljan sam baš. Danas sam kupio Flip 4, iskočio mi je za baš dobru cenu, pa sam se razmišljao koji da zadržim.
Izgleda ću zadržati oba. :)

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
Pa koji je bolji? Jeftiniji? :)
 
Anker ima jači bas i malo tupe tonove kako da se izrazim, treble mu je loš, dok je JBL glasniji primetno, ima lošiji bas i dosta oštrije tonove sve puca što bi se reklo.

E sad, ne znam za koji mogu da kažem da je bolji, sve je do ukusa. Jeftinije me je čak izašao JBL.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Dobar je Anker ali JBL je ipak parametar za kvalitet, pogotovo za slične pare.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Prvo sam razmišljao koji da prodam od ova dva, ali odlučio sam da zadržim oba. 50e je smešna cifra za Flip 4 da ga se tek tako odreknem.
Danas sam ga ganjao par sati i odličan je stvarno, lak za nošenje, odličnu jačinu ima, samo da ima malo jači bas i bio bi idealan.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Prilično je nezahvalno tražiti takve ocene, koji je bolji? Bolji po izradi ili zvuku? O izradi se da diskutovati ali o zvuku dosta teško. Zvuk je individualni doživljaj i zavisi od mnogo faktora, počev od sluha, žanra muzike, izvora zvučnog zapisa.
Neko voli da mu zvučnici gruvaju, nekome da su basovi u prvom planu, nekome prosto da se čuje.
Jedino da se stave u gluvu komoru, pusti roze šum i snimi odziv. Onda bi mogli da kažemo koji je bolji.
 
To ocene od drugih ljudi su u fazonu "sta je brze ili gepard" :)

Svako ima svoje licne preferencije, meni je npr. Flip 3 perfekcija i jako sam zadovoljan kao i svi koji su ga culi iz mog okruzenja ali ne mora da znaci da ce to biti univerzalno za sve.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Je li probao ko da upari 2 JBL Xtreme-a, prve generacije? Imam jedan, htio bih uzeti još jedan ali s obzirom da je u pitanju prilično mator zvučnik (bt standard) ima li dropova, kako to sve radi u praksi?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Je li probao ko da upari 2 JBL Xtreme-a, prve generacije? Imam jedan, htio bih uzeti još jedan ali s obzirom da je u pitanju prilično mator zvučnik (bt standard) ima li dropova, kako to sve radi u praksi?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Ja sam uparivao više puta upravo dva xtreme (stare) i sve radi besprekorno. Uparivanje se radi putem JBL aplikacije. BT radi bez ikakvih problema. Rastojanje među zvučnicima je bilo oko 5m a od telefona i do 10.
 
@tandara
Da, paralelna veza je kada su isti polovi spojeni. Ovo nije preporucljivo za litijumske baterije. I zbog praznjenja i zbog punjenja. Ne mogu se prazniti istom brzinom i onda ce jedna pokusati da napuni drugu i to moze dovesti do ostecenja. Punjenje se radi balansiranjem, ali to je vec nest sasvim drugo.
Ako vec hoces da menjas bateriju, vidi da li mozes da stavis neku od onih pljosnatih kao za telefone i tablete.

Hvala na savetu. Neki elektricar mi je rekao da smem da ih spojim, ako su isti tip, odnosno jos bolje ako je isti stock baterija, gde je identicna voltaza i onda ne dolazi do previse odstupanja, i da je to praksa koju rade proizvodjaci baterija kad prave one cell-pack-ove. Nije ni neki trosak, uzeo sam dve od po 3400, Sanyo, 400 dinara komad. Ako crknu brzo, nek ide zivot :)
 
18650 Li-Ion baterija ne može nikako da košta 400 dinara i da ima toliki kapacitet. Nešto tu ne štima.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Може кинез са натписом Санио.
 
ima li neko iskustva sa edifier zvučnicima i što se tiče zvuka i pouzdanosti? pre svega me zanima model 1700bt, ili 1850db ( dosta su slični koliko vidim a negde su iste cene)...
 
Ja imam Edifier 1600T3 koji izgledaju identično kao pomenuti 1700BT. Za klasu bolja izrada i zvuk od Microlab-a koje sam imao u Beogradu. Pitanje je kakav je ugrađeni BT-modul i DAC. Ja ove moje koristim u paru sa Xonar DX.
 
Bt eto da imam, mislio sam da nakačim CC Audio na njih...razmišljao sam o jamo ds4 ili audioengine 2+ a onda sam kroz pretragu video da postoji Edifier, nisam ni znao za njih do pre neki dan...
 
Na KP gomila novih korisnika prodaje JBL flip 4 za 60e i to iskljucivo crvene. Zna li neko sta je u pitanju?
 
Verovatno dobili na Koka Kola nagradnoj igri, oni dele to sad
 
Jesu, pise u nekim oglasima.
A najjaci su mi ovi sto okace sa neta sliku 10 kutija i napisu ostao jos jedan komad [emoji38]

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Odakle im po vise komada, valjda po jedan dele. Vidim na desetine ih imaju
 
Odgovor na to pitanje ces naci u par prethodnih postova.
 
Neću svideo mi se baš, ostaju oba u mom vlasništvu.

Poslato sa AGS-W09 uz pomoć Tapatoka
 
18650 Li-Ion baterija ne može nikako da košta 400 dinara i da ima toliki kapacitet. Nešto tu ne štima.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока

Ispostavi se da jeste, uz ispravku da je 550 dinara

https://www.kupujemprodajem.com/Ele...0GA-3500mAh-10A-Konstantno-67150827-oglas.htm

covek ima 1500 ocena sto je na KP gde nisu obavezne, realnih 6-7 hiljada prodaja. Niti jedna negativna, na sve to su i zvanicna firma Svet Baterija doo

Stigle baterije, povezane u paralelu, i imaju realnih >6500 maph (jedna ima 3400 po specifikaciji) jer sam testirao danas do maksimuma, napunio i telefon (3000 maph) i sat (550 maph) koji su bili prazni, i opet je ostalo baterije da slusam dosta muzike.

Pritom se zvucnik cuje jace, jer je kineska baterija izgleda bila toliki skart da je limitirala kvalitet zvuka.

Sad mi je krivo sto ne uzeh 4 komada pa da imam ~14.000 maph, al ne verujem da bi uspeo da zbudzim u kuciste, nezgodan je 18650 oblik, kad nije pljosnata baterija.
 
Kupovao sam ove baterije za baterijske lampe i uvek su imale jače cene od ove pa čak i iz inostranstva kad sam gledao.
Ali dobro verovatno imaju neku korist i zaradu čim ih prodaju po toj ceni.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Pozdrav ljudi

Uzeo sam juce JBL GO 2 medjutim jedna stvar me opasno tripuje doduse primetio sam samo u ovoj https://www.youtube.com/watch?v=GTDkVhexweg pesmi izrazito se primedjuce u prvih 10 sekundi kao da se sama pesma zagusi\utisa, probao sam istu pesmu na HiFi zvucnicima i toga nema kao ni na telefonovom zvucniku pa me sad tripuje zasto ima taj bag na JBL GO 2?

Dal je do kodeka dal neki filter tipa ako decibeli probijaju pa da spreci to il nesto trece pojma nemam, bilo bi extra ako bi jos neko ko ima JBL GO 2 probao pa da znam da je sve ok
 
Meni se to nekad desava na anker soundcore 2. Probacu posle sa tom pesmom pa javljam

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Dobar je flip 4 za taj novac na kp. Dobra spravica.
 
Malo je čudno što sto prodavaca ima gomilu crvenih Flip 4 ali djeluju kao original, odlične cijene. Bukvalno ko kupo išta drugo failovao je.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno