Šta je novo?

bluetooth zvucnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iskustvo iz prve ruke? Komšija hoće da pazari repliku JBL Extreme, idu već od 1700 din pa ga razumljivo zanima vrede li ičem.
Da na 2/3 može 8 sati da izgura i da potraje do proleća (svakodnevnog korišćenja), je li to isuviše za očekivati'
Da iz prve ruke. Kupio dam pre 2 meseca. Prezadovoljan za te pare. Izdrzace mu 8 sati na dve trecine bez problema.

Sent from my Poco X3 using Tapatalk
 
Mene je jako prijatno iznenadio Mi Bluetooth speaker, jako lijepo se čuje. Kvalitetno izrađen (od metala), nije plastikaner. Em se lijepo čuje em je i glasan što je s obzirom na njegove dimenzije bonus. :)
Supruga prezadovoljna, ostavila je konačno moj JBL Partybox na miru pa sam počinuo od basova. :D
 
Ljudi dvoumim se izmedju JBL Xtreme 2 i Anker Motion+ zvucnika. Anker je za nekih 50tak evra jeftiniji, sto mi nije bas presudno ali nisam siguran da li je JBL bolji ili ne. Takodje vidim da je Anker manjih dimenzija pa mi je i to primamljivije (lakse stane u ranac, i manje mesta zauzima na samom stolu). Da li je neko imao oba, ili bar neki od ova 2 pa da kaze po koju dobru ili losu rec ?
 
Primetio sam jednu manu na Soundcore zvučniku, ne znam da li je tako i na novijim serijama. Jako loše radi kad se koristi sa više uređaja, svaki put kad se poveže na drugi uređaj mora ponovo da se doda kao novi bluetooth uređaj na onaj prethodni pri ponovnom korišćenju. Iritantno, jer koristim često povezan i sa laptopom i na mobilnim telefonom.
 
Meni Soundcore 2 pamti samo poslednji povezani uredjaj. Za svaki drugi moram ponovo da povezujem.
 
Narucio sam na kraju Anker Motion+, pregledao sam malo review-ove po youtube-u i generalno jedina prednost JBL-a je jaci bass, dok u ostalim podrucjima je Anker jaci, cak je i glasniji na max volume. Dobra alternativa Ankeru je Sony XB43 koji je u proseku 60tak evra skuplji i dosta glomazniji.
 
Dajte preporuku za neki BT zvucnik do 50eur kod nas, moze kp

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
prvo sta te zanima,kompaktnost ili jacina ili bas?

na slepo i na prvu loptu polovan anker sta nadjes za te pare po oglasima,ako je novo i samo jacina te zanima trebalo bi da bude po akcijama onaj vivax boombox za te pare.
 
Nije za mene. Komsija hoce da kupi za suprugu poklon, pa me pita sta ima za te neke pare do 50 evra.
Znaci, ne mora nista specijalno

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Remax RB-M12, kidalica i za vise od tih para, koliko vidim ima ga trenutno za 5500 kod nas.
 
Uglavnom narucio sa anker soundcore 2 .

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Anker soundcore 2 prosledjen prijatelju koji je taj zvucnik poklonio suprugi za Bozic.
Uglavnom prijatlje i supruga prezadovoljni, ali ja bas i nisam.
Poredio sam ga direktno sa konkurentom Tribin Xsound Go.
Anker je skuplji a losiji sto se tice zvuka, pa cak i jacine.
Na max volume anker tresti, para usi. Najbolji zvuk daje na nekih 50% pojacanosti, sve preko toga je jako lose.
Tribit je mnogo mnogo bolji u pojacanosti od preko 50%
Izgleda da od tih ankera jedino valja soundcore motion plus.
 
Sad imam Soundcore Motion +, pre sam imao Soundcore Boost i isto je bio dobar zvučnik za te pare.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Valjaju svi, ali ne mozes da poredis zvucnik od 30 evra i od 80 evra. Motion Plus je odlična kupovina ako prodjes bez carine sto je tesko. Kod nas na kp imas JBL zvucnika po stvarno super cenama. Nailazio sam na cene manje nego u inostranstvu.
Sto se tiče soundcore 2, taj zvucnik je bio bestbuy do pre par godina, ostali su napredovali a oni njemu drze istu cenu kao kad se pojavio. Jbl-u vremenom pada cena izlaskom novih modela. Čini mi se da je soundcore 2 neke godine bio u top 10 nsjprodavanijih stvari na aliju, svakako će ga ljudi kupovati, mislim da zbog toga drzi cenu. Dosta je popularan iako je kinez.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ne kazem da nije dobar souncore 2 ali da je Tribit xsound go bolji uz to i jeftiniji

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Od ovih što ih spominjete poslednjih par strana jel ima neki da se ističe kvalitetom baterije?

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Anker soundcore 2 i tribit xsound go imaju odlicne baterije. Tribit opusteno 12h slusanje muzike
 
Pozdrav. Trebao bi i meni neki bluetooth zvucnik. Nešto što do 50 eur smatrate da ima korektan zvuk i trajanje baterije. Ja sam gledao X wave sport 55. Ove neke modele koje ste pomenuli na prethodnim stranama ne nalazim u radnjama u Srbiji. Da li gde ima Tribit Xsound Go?

Bitno mi je da ima i fm radio.

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Imam ja tribit xsound go, ali bez kutije, ako te zanima javi se na pp
 
Nema fm radio. Ni jedan ozbiljan proizvodjac BT zvucnika nema fm radio.
 
XB 41 za 20k
XB 32 za 16k
XB 33 za 18,7k rsd

Ima li nešto bolje u ovom cenovnom rangu? Naravno može i jeftinije. Ako nema koji od ova tri bi preporučili?
 
Šta je XB...
Shvatio Sony SRS

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristim jedan srs-xb10 već više od godinu dana, koštao je 5900 din u radnji na G. Pošto mi je bio potreban stereo, reših da kupim i drugi komad. Problem je što ih više nema, a zamenio ih je manje više identična srs-xb-12, sa kojim ne može da se upari. Elem, stiže mi danas iz Engleske, preko ebay-a drugi, polovan komad koji je sa sve carinom koštao oko 6500. Ovo sve pišem pošto sam veoma zadovoljan zvukom. Jesu to mali zvučnici, ali zvuk je sasvim lep, prijatan, nenametljiv, tačan.
Trenutno ih držim na veoma debelom drvenom radnom stolu od kojeg prave svojevrsnu rezonantnu kutiju.
Ja vidim celu ovu stvar sa muzičkim uređajima na sledeći način, volim da mi bude komotno, jednostavno i prijatno.
Za neku referencu da ne mislite da nemam baš nikakvo iskustvo, u jednoj sobi su sansui au 9900 i sansui 7070 sa AR-11 u drugoj su Sonus Faber Concertino na Sansui BA/CA-2000, tako da imam iskustva i sa zvukom modernih malih kutija i sa zvukom ozbiljnog basa 70-ih, ali ipak slušam najviše ove male bluetooth sonije. Jednostavno je kad je malo i nije po mom mišljenju ni toliko skupo.
 
Ja sam uzeo gembird soundbar,nije mi trebao blutut ali mi je bio ok zvuk i jeftin pa sam uzeo.
Moze li se nonstop napajati sa usb-a ili je bolje da se puni kad se isprazni?


gembird-gembird-bluetooth-soundbar-with-built-in-mic-tv-pc-smartphone-15557460459622.png
 
e interesuje i mene ovo imam 2x libratone zipp2 preko airplay-a povezani pa da li ce da rikne baterija ako budu non stop u struji?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno