Šta je novo?

bluetooth zvucnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Misliš Anker soundcore 2? Delije kul, ali ne znam da li se isplati uz podugo čekanje i plaćanje dažbina...
Još jedna preporuka za Anker, zvuk i izrada za tu cenu nenadmašni.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Hvala na preporukama, gledaću onda taj da jurim (sad je prošla akcija na Ali-u, a nije mi hića, pa čekam sledeću).
 
Hoce li neko ko ima mogucnosti da mi proveri nesto bas sam znatizeljan, nije bitno koji zvucnik imate samo eto ko moze da proveri.
Da li vam je zvuk jaci kada povezete zvucnik sa auks kablom na telefon nego kada ga konektujete preko blututa ?
 
Uzeh UE boom 2, nista spec. Valjda je u nivou sa flip4 ? Previse sam se navikao na slusalice izgleda xD
 
Jeste i jesi.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Da li neko sa foruma ima Anker Soundcore Motion +? Vidim bas ga svi hvale, a na Aliju sa kuponima mi izadje $75 jos par dana, pa razmisljam da ga uzmem, deluje mi za taj novac kao ooodlicna kupovina, i carinu bih mu oprostio. Na nekom klipu na youtubu sam video da daje jaci zvuk od JBL Xtreme 2,od koga je 3x jeftiniji, sto je stvarno za pohvalu. Ne mogu da cujem na snimku verovatno na najjace jbl mozda ima cistiji zvuk neverovatno mi je da ga i tu anker šije, samo kazem sta porede, ja sam mislio da je taj Motion Plus u rangu sa Charge 3 maksimum.
Izgleda da je Anker posle Soundcore 2 ubo novi bestseller i bar po testovima sa jutjuba i rivjuova stvarno ne vidim da ima smisla uzeti bilo sta drugo u rangu do 150€.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li se isplati da prodam Jbl Flip 4 i Anker Soundcore Boost i da kupim Soundcore Motion +?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Ne znam koliko je primjetna razlika ako već imaš dobar zvučnik. Vjerovatno je dobar izbor ako nemaš ništa tog ranga trenutno.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ja sam prodao SoundCore 2 i prešao na Pro + 25W.

Nisam se pokajao, jer sam dobio na kvalitetu zvuka, kao i powerbank opciju, ali je duplo veći i teži zvučnik. Nijeybaš idealan za prenos sa 1 kg težine, ali sticajem okolnosti uvek nosim ranac.

Izašao me 47 dolara sa Alija, za Black Friday uz kupon na 8 dolara što sam imao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Predlog za neki dobar BT zvučnik koji bi nam služio u firmi za conference call, nešto tipa Logitech P710e? Ima li šta bolje za te pare ili da uzimam to?

Btw ako ima integrisano rješenje sa kamerom, to bi bio pun pogodak, da nije sad neka strašna cifra... :)

edit: Logitech Conference Cam BCC950, mislim da je to to, koristio neko?

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Konferencijski zvučnik nije BT zvučnik za slušanje muzike, o kojima bi trebalo da je ova tema. Možda bolje da pokreneš novu temu o conf. zvučnicima.
 
Da li je neko poručivao sa AliExpressa Anker Soundcore Motion+ i koliko su ga izašli troškovi carine?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
To se bolje raspitaj u temi o porudžbinama sa Aliexpress-a, tamo dole pod on-line kupovine.

Carina za pošiljke sa Ali-ja, generalno, veoma zavisi od trenutnog carinka u čijoj smeni paket naleti na pregled. Može biti od 0din, do "10% carina + 20% PDV + manipulativni troškovi pregleda pošiljke" a sve to na "procenjenu vrednost pošiljke zajedno sa troškovima isporuke"
 
Hvala na preporukama, gledaću onda taj da jurim (sad je prošla akcija na Ali-u, a nije mi hića, pa čekam sledeću).

Stigao konačno Soundcore 2 (poručen 29.01., na carini čamio od 10.02....). Pozitivno sam iznenađen kvalitetom i snagom zvuka, kao i izradom, super je mališa. Hvala na preporuci.
 
Soundcore Motion + na aliju uz kod AMAS07 izadje oko $65, upravo narucen. Odlicna kupovina.
1dfce2d6c30301234a44686fe633142f.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ima li neko Xiaomi Mi BT zvučnik? Za 3 soma mi deluje kao super kupovina, gledao sam review-e na YT i deluje mi pristojno, osim basa.
 
Imam ja, baterija nije u rangu sa Ankerima i sličnim, ali je zvuk dobar. Čak ima i nekog pristojnog basa, prilično iznenađujuće.
 
Ja sam imao ovaj Blitzwolf bolji je od Xiaomija. Zvuk na max ne deformise bas ok baterija ,ali sam ipak prodao jer sam na akciji uzeo charge 3
 
Dali se nekome desava da kad poveze bt zvucnik sa laptop zvuk da secka...?

Konkretno win 10 i JBL Charge 3
 
Za sta se odluciti? Dao bih do 9.000 din za zvucnik. Pretrazivanjem izbor je pao na dva modela. Jedan je tako reci NoName (bar meni) a drugi LG.

Energy sistem music box 7+ (veci je, i ima 20w)
ili
LG PK3 (16w)

Ili imate vi neki u tom rangu na preporuku.
 
Poslednja izmena:
Soundcore Motion +, ako mozes da cekas sa Alija.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Vidim da ga hvale, al nazalost treba mi realtivno hitno. I da moze da se kupi kod nas. Zato je palo na ova dva modela.

Ne znam da li je neko imao iskustva sa ovom firmom Energy Sistem, spanska firma, a plasim se da nije u rangu xwave, denver i slicnih da kazem Noname firmi.
 
Drug hoce da uzme Vivax Bs 151, treba mu za trening, isplati li se ili ne?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Dali se nekome desava da kad poveze bt zvucnik sa laptop zvuk da secka...?

Konkretno win 10 i JBL Charge 3

Desava se meni, i sa blutut zvucnikom i sa blutut slusalicama, na telefonu radi sve najnormalnije dok na laptopu blutut zvucnik radi bez seckanja sem kada pritisnem pauzu pa recimo odem u wc vratim se i pritisnem da se video nastavi secka nenormalno i onda moram da pritisnem pauzu pa play na samom zvucniku da bi doslo u normalu. Slusalice mi kuju od prve sekunde nema sanse da ih koristim na laptopu..

Drug hoce da uzme Vivax Bs 151, treba mu za trening, isplati li se ili ne?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока

Ako nije uzeo neka uzme slobodno Remax RB-M21 ima na KP za oko 4000 din. Sto se tice snage i kvaliteta, ne obaziri se na velicinu, zvucnik prekida koliko je jak i kvalitetan, samo eto ko bas voli bas za to ce biti uskracen, do duse to i zavisi ko kakvu muziku slusa.
 
Za laptop mora da je do modula i nekih smetnji, ja stavim na desktop (Win 10) kineski BT4.0 no name dongle na prednji USB i šljaka mi JBL Flip 4 savršeno i bez ikakvih prekida.

Mislim da mora biti minimum BT4.0 za stereo audio, provjerite specifikacije laptopa.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Ima li neko Xiaomi Mi BT zvučnik? Za 3 soma mi deluje kao super kupovina, gledao sam review-e na YT i deluje mi pristojno, osim basa.
Имам ја два комада. Један купљен пре три године и он има и слот за micro USB картицу а други сам купио недавно а он нема слот за micro USB.
Звук је више него добар за те паре. Бас, с обзиром на димензије кутије, сасвим је ок. Сем њих, имам и JBL xtreme звучник и на њему је бас баш оно. Само цена JBL xtreme је готово пет пута већа.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno