Šta je novo?

bluetooth zvucnici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da podelim. Sada je JBL Flip 4 123€. Da li je to dobra kupovina za te pare ?
 
Ja sam juce uzeo JBL flip 3, sad je nekih 68EUR ovde, flip 4 je oko 88, po onome sto sam ja laicki slusao nije mi se isplatilo da dam 20e vise.
 
Ja sam juce uzeo JBL flip 3, sad je nekih 68EUR ovde, flip 4 je oko 88, po onome sto sam ja laicki slusao nije mi se isplatilo da dam 20e vise.

Mare, pošalji mi na PM gde može da se kupi :wave:
 
Ja sam juce uzeo JBL flip 3, sad je nekih 68EUR ovde, flip 4 je oko 88, po onome sto sam ja laicki slusao nije mi se isplatilo da dam 20e vise.
Odlična cena,ajde pošalji mi na pm gde ima?

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
U Singapuru, sudeći po njegovom profilu :D

Inače, imam flip 4 i prezadovoljan sam.
 
Mare Mare - nevaljalče jedan :D
 
Sorry ljudi, ne razmisljam
 
Ako je free shiping za Maltu meni se isplati uzeti odatle .

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Proveri kakva je situacija sa Maltom na Amazonu, nije skup ni tamo (83$). Shipping za majku Srbiju je samo 135$ :d
 
Pozdrav svima nisam sigurna na kojoj temi mogu da pisem pa cu da probam ovde. Imam jbl flip 3 vec dve godine i obozavam ga. U poslednje vreme sam primetila da usb kabal ne moze da se fiksira i da ne moze da se napuni kako treba da bi se na kraju potpuno prestao puniti jer su se iglice od usb ulazu potpuno izlizale. Videla sam na netu da je to cest ptoblem i da je resenje da se otvori i zameni usb deo. Da li neko zna gde bi mogla u Bg da ga odnesem,pretpostavljam da je slicna procedura kao za laptopove i telefone.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam juce uzeo JBL flip 3, sad je nekih 68EUR ovde, flip 4 je oko 88, po onome sto sam ja laicki slusao nije mi se isplatilo da dam 20e vise.
Ja koji sam imao oba sam već par puta pomenuo da ne vredi ni 10e više dodavati za flip4 a kamoli više;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Kupio sam JBL Charge 3 za crni petak izasao 136e, zadovoljan sam . Ako neko ima mogucnost da kupi blitzwolf -ov BW-F4 preporuka, nije mnogo glasan , baterija dobra i dobar zvuk , ne gubi bas pri max volume. Za malo je glasniji od jbl go ali lepsi zvuk dosta , bolja bat i lepsi zvucnik.
 
Stigao mi i Anker Soundcore 2. Ljudi kako ovo cudo gruva. Ocekivao sam neki prosečan zvuk, velicina me je zavarala, na JBL charge 3 mi je ocekivano da je jak zvuk i da ima bas, ali ovde sam se iznenadio. Izrada isto na nivou. Kad ga vidis onako poprilično malih dimenzija zapitas se odakle izlazi tako jak zvuk. Uze mi ga žena odmah, tako da sam bez razmisljanja narucio još jedan, za $38 koliko je sad na aliju na popustu mislim da nema bolje. Odavno nisam bio ovako zadovoljan nekom kupovinom,svaka preporuka.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Jesu li ti naplatili pdv ovi naši? Meni su naplatili za Anker od 30$
 
Nisu izgleda da sam imao srece nisu otvarali paket ☺️

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Planiram da uzmem neki jeftini BT zvucnik, da li je Anker SoundCore bestbuy u tom rangu (~30$)?
I da li vredi dodati jos malo za Anker SoundCore 2. ili neki drugi?
 
Uzeo sam Soundcore 1, a drugar Soundcore 2.
Što se tiče jačine, tu su negde, ali Soundcore 2 ima jači bas i za nijansu lepši zvuk.
Po meni vredi doplatiti razliku u ceni.
 
Svakako vredi jer nije mnogo doplata, a trenutno je na aliju na popustu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
ima li neko preporuku za zvucnik u rangu 50E, za na stolu umesto laptopa da svira, pozeljno da ne ide u horizontalu kao ovi soundcore, vec vise kao kocka, casa, stagod?
 
Jos jedna preporuka za souncore. Imam verziju 1 i odlicna je. Sad sam cak u nekom renoviranju, pa tamo trese ceo stan koliko jako moze da se pusti, a pun je prasine nesrecnik :)
Bateriju mislim da sam samo jednom uspeo da potrosim a da se ne setim da napunim, u suprotnom pre se setim da ga stavim na punjac nego sto se on seti da se isprazni.
 
Ja narucio juce treci soundcore 2.
Prvi uzela devojka, drugi burazer, nije mogao da ceka da mu stigne sa alija.
Trazi covek nedeljama blutut zvucnik teram ga da uzme soundcore dva i velicina mu je bila sumnjiva mislio da je slab. Kad sam mu pustio juce samo mi izvadio pare : )
 
Poslednja izmena:
Ja imam Earson ER 151 sa Gearbest-a narucio jos odavno. Prezadovoljan sam sa zvucnikom, baterija odlicna, zvuk dobar ima basa, otproan na udarce i vodu. Tada me je izasao na nekoj akciji kod njih oko 12$, sad vidim da je 28$...
 
Ако ме Али експрес не вара, за 2 дана иде снижена цена на већ помињани Anker SoundCore2, цијена 27.5е.
Дјелује за ту цијену много примамљиво поручићу па ћемо видити за царину односно пдв.
 
Plus mozes da iskoristis i jedan kupon da ti smanji za jos dva dolara na tu cenu. Ne znam da li je bio nekad jeftinije, definitivno odlicna kupovina.
Mada je po meni bolji deal Soundcore Boost za $60, ko hoce nesto jace za 50 evra ne znam da li moze bolje, svuda je preko $90,na eBay-u neretko ide i preko $100.
902ac5d114ac7db0fd769a35caf89b47.jpg

Ozbiljno razmišljam da uzmem oba, samo kad bi kinez poslao u odvojenim paketima...

Btw, nece ti verovatno ici pdv opusteno. Ja sam narucivao dva puta nisu ni jednom stavili carinu.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Видио сам, на њега дају 40% попуст што на његову цијену дође значајна уштеда.
Да нисам куповао телефон и пар ситних геџета у марту мјесецу вјероватно би се отворио и поручио SoundCore Boost. Капирам да је он у рангу неких JBL charge, можда мало слабији.
27.5е насправм 49е, остаћу ја овде у нижем сегменту. :d
 
Na KP-u soundcore 2 ima za 42 evra, dok je na aliju 32e sa popustom. Video sam da su neki pisali da im je carina izasla oko 500 dinara pa se razmisljam da li se isplati za 700 dinara da se ceka mesec dana iz kine. Jedino ako ovo na KP nisu neke kopije
 
Nema kopija tog zvucnika, ne brini

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno