Šta je novo?

LG LB serija televizora sa DVB-T2 tunerom

probaj ovim redom....nista kod mene ne radi Ocajno...samo sto retko kad idem sa ovom Opcijom jer imam Android TV i XBMC,pa nema potrebe za ovim...
2f03whx.png
 
Poslednja izmena:
Koja je to verzija? Kod mene to izgleda skroz drugacije. Inace probao sam snimak od 15GB, sigurno da je snimak manji radilo bi bolje. Koliko mi nedostaje stari TV sa podrskom za PLEX, tamo sam pustao prevode bez problema, pa cak i sa razlicitim imenom fajlova.

Jedino resenje koliko ja vidim je USB disk....
 
a jesi li probao da ručno pokreneš titl?
 
Te slike su primer sa XBMC, jer mi lakše da uradim shotove, ali su mi iste putanje i na Tv-u,ili bilo kom drugom DLNA uredjaju….
 
Kada pokreneš film skoluješ bar u levo i imaš mogućnos odabira titla i jezika, ako je film multijezički
 
Da gledaš zemaljske MUX-ove(programske pakete) preko svoje individualne UHF antene, ukoliko nisi u kablovskom sistemu. Ukoliko si u KDS-u ili gledaš programe putem satelitske ili IPTV, tada ne služi ničemu.
 
Skinem neku novu seriju u mkv formatu i glupi TV nece da prihvati latin2 subtitle encoding :D Probao i preko serviio media servera i direkno preko USB-a. Ide prevod ali nema nasih slova, a encoding nece da prihvati.
Pustim isti prevod uz neki drugi mkv i radi sve :) Znaci mkv mi ne dozvoljava promenu encodinga. A jbt koji K...
 
Skontao sam da problem prave MKV fajlovi koji sadrze "1 text stream: UTF-8"
Ima li neko ideju? Imam nekoliko mkv fajlova na kojima mi subtitle encoding nece da prihvati.

Izgleda sam ja jedini na forumu koji ima problema sa ovim novim TV-om :D

Ovaj nece da sljaka:
MKV UTF-8.png
Ovaj radi:
MKV.png
 
Izvadio sam prevod iz MKV-a i sad radi bez problema.
Samo sto je smor svaki put vaditi prevod :)
 
Izgleda kao interesantan servis. Da li je besplatan za sve kanale i koliko ih ima?
 
pa za skoro sve kanale je free. oni koji se plaćaju čak i nisu interesantni. Free su bbc, itv kanali, svi švajcarski, kao i svi državni i regionalni nemački. Mislim da je broj free kanala 140
 
Ajde jedno pitanje ne bas direktno vezano za temu, da li uzeti sata LG 42LA660S ili ne? Cekati neki LB model? Imam povoljnu ponudu za ovaj tv...
 
Ajde jedno pitanje ne bas direktno vezano za temu, da li uzeti sata LG 42LA660S ili ne? Cekati neki LB model? Imam povoljnu ponudu za ovaj tv...

Ja sam bio u slicnoj dilemi.
Cenovno je 42LB650 malo jeftiniji od 42LA660.
Imao sam priliku da isprobam oba sa materijalom sa flesa i LA660 je po meni mnogo bolji.
Pored toga, 660 je sa panelom od 120Hz.
Razmisljao sam i o 42LA670(1), ali ga nije bilo za probu. Pored toga, on je i skuplji.

Na osnovu toga sam prelomio i kupio 42LA660.
 
Proslogodišnji LA660 po klasi odgovara ovogodišnjem LB670/671, a LA620=LB650
 
Proslogodišnji LA660 po klasi odgovara ovogodišnjem LB670/671, a LA620=LB650

Naravno da znam za to. Međutim, dobio sam odličnu cenu za LA660, koja je približna ceni za LB650. Iz tog razloga sam upoređivao ta dva TV-a.
 
Ja sam isto tako u dilemi između 47LA740s i 47LB731v, pored toga nervira me što uz ove LB sada dobijaš samo dva komada naočara i mobilni na poklon koji mi u životu ne treba niti bih ga imao kome pokloniti.
 
ja sam bio kao ti u dilemi I odlucio za 47LB671v, 731 je vec preterivanje :)
 
Pa ne znam, videću još ovaj ima veću frekvenciju MCI za 100Hz, a ko zna možda to bude i Samsung UE-48H6500 (ionako imam kablovsku), sve je u igri dok ne kupim ... Nego nisam našao koje naočari idu uz 47LB731v i da li se mogu posebno kupiti i po kojoj ceni?
 
Naočare kao i za prethodne serije.
Kutija od četiri komada je 20€
 
F310 su naocare. Gde ima 4 komada za 20e?
 
kod mađara, a bilo je i u neptunu
 
Ja imam 42LM765s i hocu njega da dam mojima, a da uzmem neku 47" i sad se dvoumim izmedju 670 ili 730.. Da li vredi razlika u novcu?

Mada veceras lutajuci po raznim testovima i forumima, naisao sam na sony bravia 50W815B koji je malo skuplji od LG ali ipak veci.. Ali nisam nikada koristio njihov medi player sto najvise i koristim na TVu tj gledam HD filmove i serije..

Neko ima iskustva ko je koristio obe marke?
 
Sto se tice na razlike ne isplati se ama bas nikako, a ovo drug, cim je sony malo skuplji a veci to je jako jako matora serija neka, video sam 60" neki plazma na kp za oko 400e
 
Poslednja izmena:
Jel neko uspeo da namesti plex da prikazuje titlove.

Ako jeste, kako je to uspeo, a takođe me interesuje i serviio, da li on pušta titlove ili ne?

Pozdrav,

Ja sam od Plex-a odustao i uspeo preko serviia da pustim sve iz prvog.

Valjda sam u onom prvom naletu instalirao sve DLNA software, pa ko zna šta se sve tu izmešalo.

Očistio sam sve, i krenuo redom, jedan po jedan. Kod serviia sam stao, jer je proradilo sve iz prvog, bez onih dodatnih foldera koje ima UMC, bez dodatnih kodiranja i dekodiranja. Radi kao da puštam film sa USB-a.

Moje preporuke idu Serviio-u.

Pozdrav,
 
I kod mene serviio radi savršeno
 
Nisam dugo koristio Serviio, el ima nekih novih plugova, meni je zbog toga bio favorit... Znao sam nekad i IPTV Stream liste u njega da uvezem...
 
Nazad
Vrh Dno