Šta je novo?

Ostale Cryptonight valute

bravo bojane,to bi bilo jos bolje,al bi trebali i ddos zastitu da sklepaju,javi se vlax352 :)
 
Ne znam ima li ko kontaktsa vlaxom ali ako da trebalo bi predloziti coveku, da bude fer pa nek uzme i 5% zarade lako bi skupio dovoljno snage da ima za sve...
 
Moze i za AEON. Fora je samo sto moze se kopa sa CPU, jer jos Klejmor i kompanija nisu prepravili miner. Kopa se sa wolfovim optimizovanim minerom za lajt.
 
Poslednja izmena:
Pa pisi mu slobodno, obrazlozi situaciju, linkuj mu ETH temu pa ce on da vidi dali je zainteresivan ili ne , ljude vec zna...
 
poslao sam mu kratku poruku bez daljeg obavestavanja,samo dal ima snage i volje za tim o5
sad vidim da ga nema vec 10 meseci ovde
 
Poslednja izmena:
Moze i za AEON. Fora je samo sto moze se kopa sa CPU, jer jos Klejmor i kompanija nisu prepravili miner. Kopa se sa wolfovim optimizovanim minerom za lajt.
izgleda da može i grafikama još na minergate,iako se još nisu updejtovali sa novim algom,kažu isplatiče sve novčiće što se iskopalo u zadnjih par dana,to bi mi bilo oko 0.5 btc dan....vidjet ćemo,nego jesi uspio sinhronizirati aeon wallet':)
 
izgleda da može i grafikama još na minergate,iako se još nisu updejtovali sa novim algom,kažu isplatiče sve novčiće što se iskopalo u zadnjih par dana,to bi mi bilo oko 0.5 btc dan....vidjet ćemo,nego jesi uspio sinhronizirati aeon wallet':)

NE, ali mogu transakcije da idu, i dolaze kovanice. Eno pisao tamo na aeon temi na bitcointaklu u vezi toga.
 
izgleda da može i grafikama još na minergate,iako se još nisu updejtovali sa novim algom,kažu isplatiče sve novčiće što se iskopalo u zadnjih par dana,to bi mi bilo oko 0.5 btc dan....vidjet ćemo,nego jesi uspio sinhronizirati aeon wallet':)

ne moze sa radeonima jos uvek samo sa nvidiama i procesorima ali je sve to ocajno 3.5 x manje novcica nego pre promene algoritma...ti si nesto sanjao kad ti se prividja 0.5btc na dan :D
 
nije sanjao nego je kopao na minergate sa starim minerom i onda je takva zarada, ali kobajagi
 
ne moze sa radeonima jos uvek samo sa nvidiama i procesorima ali je sve to ocajno 3.5 x manje novcica nego pre promene algoritma...ti si nesto sanjao kad ti se prividja 0.5btc na dan :D
Sad ne može više,do prije 2h se moglo zadnjih par dana normalno kopati na minergate,a posto je diff bio mali a support je rekao da novcici nece biti izgubljeni mogao si na dan sa 6-7 kh oko 6500k iskopati...to je blizu 0.5 btc,ne bih ni ja znao da nisam čitao chat na minergate)
 
Pa nema sanse da to moze da se isplati. Posle forka svi novcici koji su iskopani na pogresnom blockchainu su dzabe baceni hash.
 
Kad bi platili kopachima propali bi.
 
Pa nema sanse da to moze da se isplati. Posle forka svi novcici koji su iskopani na pogresnom blockchainu su dzabe baceni hash.

još ništa ne stize,pretpostavljam da i neće,ko ga j..e to je samo tri dana kopanja ,da je nekim načinom prošlo bilo bi dobra lova...idemo dalje)
 
nemoj ni da pretpostavljas sigurno nece, za 7 dana pre promene alga iskopao sam 4600kom tada niko nije hteo da kopa samo jos da ih udenem za 0.4btc i zadovoljan, inace minergate krade malo vise u odnosu na onaj mooo. Pitao sam i deva za to prvi dan kad je krenuo novi algo i rekao je da je greska do njih i da mora sa novim algoritmom tako da ako isplate nisu normalni.
 
Sad sam video da mi je na Poloniexu ostala neka količina AEON-a pre nego što je delistovan. Već sam i zaboravio, pošto nema da se unese Payment ID, onda ne mogu direktno na BitTrex da pošaljem, već moram prvo u wallet?
 
Ima li neko sinhronizovan AEON wallet, da mu pošaljem novčiće sa Poloniexa, pa da mi ih prosledi na BitTrex? Mene nešto muči sinhronizacija. Vidim da je lepo skočila cena.
 
To deposit coins, use the Base Address and payment_id in the transfer command:

transfer 0 [Base Addresss] [amount] [Payment_Id]

If the payment_id is not included in your transfer, we cannot credit your account. Please do not directly deposit from an exchange or pool unless they allow you to specify a payment id.

Na Poloniexu nema opcija da se ukuca Payment ID prilikom povlačenja.
 
Poslednja izmena:
ja sam pre neki mesec probao da saljem nekoliko puta sitne aponcice ..pa zato oprez probajte sa sitnijim iznosima..
nije prolazilo sa poloneixa na bitrex..pise da je otislo a ne stigne.ako prolazi javite ovde..
 
Za FRSH molim bez dezinformacija

freshslika.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa jbga ja pokušao FRSH sync pre par dana i stajalo 4 sata bez da makne...možda mi se začepio internet pa ne može da prodje sinhronizacija :d
 
Nazad
Vrh Dno