Šta je novo?

Ostale Cryptonight valute

ssdsa.jpg

iskrsose neki problem , zasto je transakcija "too big"

EDIT

uspeo da posaljem milion odjednom :) :) :)
 
Poslednja izmena:
Samo ponavljaj, dok ne prihvati. Ako ne prihvati uskoro, ili povećaj fee ili smanji iznos.
 
jeeee batiiii kakav shit od valeta , uopste mi nije jasno kako misle da opstanu sa ovakvim shitom !!!!!
 
Sad pogledaj u blockchain, da li su uopšte otišli.
 
Ma nema qrca od ovoga. Mislim da je sad isplativiji xmr.
 
Kome je ostalo nesto AEON-a neka obrati paznju na desavanja ovih dana, deluje da bi mogao biti veoma ozbiljan pump. Vec je cena skocila zestoko u odnosu na atl.
 
Hvala! Imam nešto sitno, a davno sam prestao da ga pratim, baš lepo od tebe što si javio!
 
Aeon je prs'o skroz?! Wallet ne moze da se sinhronizuje, na btctalku stoju da nema dalje podrske za coin...
Nakon Quazara jos jedan Crypto coin ode u vecna lovista.
 
Aeon izašao na bittrex,nije loša cijena ..zasada najisplativiji za kopanje od bilo kojih novčića....
 
Koliko se dobija sa 7970/280x na 24h ?
 
Verovatno moze samo nznm kome prodati kad su orderi smesni ...
 
Ovaj AEON ce mozda biti za XMR ono sto je LTC za BTC, za nedelju dana sledi hardfork, prelazak na drugi algoritam, planira se GUI wallet (mozda konacno i jedan cryptonight coin dobije normalan wallet) i jos svasta nesto. Gospodin smooth je preuzeo na sebe da bude prvi dev, ako se ne varam on je jedan iz monero tima...sve u svemu sadasnji odnos od 0.03 prema moneru bi mozda mogao ubrzo da ode do 0.1.
Isplativost i sada vrlo dobra, ko je kopao maj, jun i jul sa onim niskim difom taj sada fenomenalno prolazi i ako proda sve na 0.01.
Malo ljudi zna da je AEON oziveo i da ga usavrsavaju, verujem da ce i orderi da se povecaju kroz par dana.
 
GUI wallet? Pa nisu napravili pravi wallet ni za monero a kamoli da će za ovaj. Možda neki kao što je jojin ali ja ne bih da ostanem bez novčića zbog tamo nekog neoficijelnog...
 
Verovatnije je da ce ova smesna mreza da ode gore sad kad se svi zakace na novi algo, dnevna zarada dole i umesto da sam uzeo 0.3BTC za par dana kopanja sada cu morati da cekam par meseci da prvo ukinu coin na trexu pa da se proda za xmr pa ako u medjuvremenu ne bude pump xmr-a do nove godine i izvucem nesto a ovo da vredi 0.1 xmr deluje kao sf mozda u nekom pumpu na pola sata...
 
Ovaj AEON ce mozda biti za XMR ono sto je LTC za BTC, za nedelju dana sledi hardfork, prelazak na drugi algoritam, planira se GUI wallet (mozda konacno i jedan cryptonight coin dobije normalan wallet) i jos svasta nesto.

Pa ako prelazi na drugi algo onda to nije cryptonight valuta tako da cryptonight nece dobiti novi wallet jer ce AEON biti na drugom algu.

Nego mene sad zanima ako nesto iskopam sad kako te koine da sacuvam. Posle forka i prelaska na drugi algo gubim svoje AEON coine. A ja ne zelim da ih sad prodam ili eventualno zamenim u druge valute.
 
Slabi su to orderi za komentarisanje a kamoli za kopanje ...
 
dwarf pool je tezak lopovluk,neznam kako jos radi,valjda su non stop online pa zato,sta god sam probao na njemu da kopam klepali su me dobro,doge prvo,jpc drugo,treci put bi bio lud kad bi probao.gde je onaj moj mestanin sto je pravio pulove da napravi jedan za xmr,ima nas,a ima i pametnih koji mogu da ga sklope da bude najbolji,najposteniji,samo da se slozimo i da radimo zajdeno
 
Nikada se vise ljudi nece dogovoriti a da to bude bez kradje. Oni koji su posteni ne zanima ih to. Zanimace samo one koji vide sansu da drpe nesto ;)
 
Da, Air Jordan je kupio domen, dok je Vlax352, bio operater pool-a.
 
i sta je bilo?nevidm ih skoro ovde,secam se nekih pokusaja gde su ljudi odustajali zbog male snage,a vlax je pravio to ocas posla,mogli bi oglasiti taj pul,privuci kopace...
 
Bez makar 50 kH/s na pool-u, nema leba, po meni iskreno. Poželjan je trocifren broj kilohash-a, verujem. Adresa je još uvek tu, prikazuje praznu stranu. Najvažnije je ipak, da li je čovek uopšte u prilici da ispunjava naše hirove. :D
 
Poslednja izmena:
dwarf pool je tezak lopovluk,neznam kako jos radi,valjda su non stop online pa zato,sta god sam probao na njemu da kopam klepali su me dobro,doge prvo,jpc drugo,treci put bi bio lud kad bi probao.gde je onaj moj mestanin sto je pravio pulove da napravi jedan za xmr,ima nas,a ima i pametnih koji mogu da ga sklope da bude najbolji,najposteniji,samo da se slozimo i da radimo zajdeno

probao na monero.net, otprilike istu snagu pustio, pocepali su me ko... 12 xmr za 15 dana sam zaradio... :(
 
Nazad
Vrh Dno