Šta je novo?

Ostale Cryptonight valute

Jeste, Nod32 brise 64bitni exe. A nikako nece da se namesti da ge ne kotrolise i ne baca u karantin.
Ako uradim temporarily disable protection vidim da mi 64 verzija daje oko 130H/s a 32 bitna oko 100H/s. Cpu je i5 3570k.
 
Poslednja izmena:
Kopa li ko ove infinium coine. ja sam pustio jednu fx sekciju na njih.
 
Ja sam iskopao 400 komada i vratio se na AEON, ne znam vise sta cu sa tolikim CN novcicima kojih nema na menjacnicama.
 
Verujem da ce moci da se uzme bar onoliko koliko bismo dobili na XMR. Sve preko toga je bonus.
 
Moze li neko samo da posalje minere na bytecoin pool, da ustanovim jel radi sa claymore minerom?
stratum+tcp://66.172.27.207:5557
i nek postuje rezultat ako je moguce. hvala
 
Poslednja izmena:
Pošto ne poznajem poloniex baš najbolje, kada lansiraju nove coin-e koji su izglasani? Imam nešto ACN-a kojih bi da se ratosiljam, naravno...
 
Pretprosli oko 10 pre podne, prosli oko 3 popodne, nema nekog pravila.
 
O 'bem im gajde ala su traljavi...
Fala, znači ponedeljak pa dežurstvo.
 
Dodat je, nesto sam vec zavaljao, ali mi vise od pola depozita ni nakon sat vremena nije stiglo. Valjda se blockchain pogubi kad masovno krenu ljudi da salju na menjacnicu.
 
meni isto 100 kom stoji zaglavljeno, vidi se transakcija u blockchain-u ali nema jos block height sto valjda znaci da jos nije ni prosla. valjda ce da se odglavi, necu vis eni da saljem veceras, ionako je cena mala
 
Mislim da je cena od oko 1000 sasvim korektna i da ce ici jos dole kad se sve stabilizuje.
 
Pa po nekim mojim proracunima cena od 1000 je malo jace nego da se monero kopao... gresim li?
 
Malo jace cak i sad, a pogotovo na diffu od 15-20.
 
Valjda govorite o 10k?
 
M da, 10K. Evo klizi cena dole, a meni i dalje novcici zaglavljeni u svemiru.
 
Koji su to prevaranti sa ploniexa...
Cena "lepo" pada.
 
Kako da nadjem transaction id od ovoga sto sam poslao?
Stvarno ne znam ove sugave novcanike da koristim.
 
Pa support mi trazi transaction id da bi proverio sta je sa mojim coinima, koji sad da im posaljem?
Mislim da mi traze transakciju a ne wallet adresu.
 
Pa support mi trazi transaction id da bi proverio sta je sa mojim coinima, koji sad da im posaljem?
Mislim da mi traze transakciju a ne wallet adresu.
pa ne znam da li si obratio paznju na deo koji je namenjen za depozit CN valuta, u tvom slucaju pretpostavljam aeon, gde ispod adrese imas malo dugmence gde pise generate new transaction id.....
e to se generise i koristi se u transakcijama i nemas problema... ako to nisi uradio onda se nadam da imas screenshot transakcije tu ima nekih brojeva, cak mislim i tx id koji je generisao sam wallet.
 
Simplewallet.log, odradi pretragu po adresi na koju si poslao i naci ces id. Druga stvar je sto oni nemaju tu sta da urade, svi su navalili sinoc da salju i blockchain je stucao. Da li ce i kada novcici leci je pitanje. Sugavi CN novcici...
 
Poslednja izmena:
Simplewallet.log, odradi pretragu po adresi na koju si poslao i naci ces id. Druga stvar je sto oni nemaju tu sta da urade, svi su navalili sinoc da salju i blockchain je stucao. Da li ce i kada novcici leci je pitanje. Sugavi CN novcici...
da znas da su komplikovani do bola.... ne znam sta je ljudima tu toliko zanimljivo da se i dalje loze na to, al ....
 
Nazad
Vrh Dno