Šta je novo?

Ostale Cryptonight valute

Evo ga..konacno :) hvala
Mozemo li i Cherry coin da zajasemo danas sa grafikama?
 
Poslednja izmena:
Vlax, mogao bi na poolovima da stavis informaciju kako funkcionišu isplate, moguce da neko i odustane, kad vidi da nema isplata 2-3 sata.
 
Vlax, mogao bi na poolovima da stavis informaciju kako funkcionišu isplate, moguce da neko i odustane, kad vidi da nema isplata 2-3 sata.
ja sam kontao da svi znaju da je kod ovih CN kriptovaluta 60 blokova za konfirmaciju, i kako god da funkcionise ovaj wallet kad posalje nekom novce on uvek "zarobi" vise para nego sto je poslao, pa se onda ceka da se te pare ponovo vrate, tj da budu dostupne za isplatu. eventualno moze doci do zastoja sa isplatama ako crkne wallet daemon, ja se trudim da to proveravam vise puta u toku dana.
problem sa ovom vrstom poolova je sto su statistike jos uvek grube pa nema ono estimated odma od starta na osnovu broja shareova kao na starim poolovima vodjenim mpos-om
ovde se deo u bloku racuna tek kad dodje taj blok u kom si ucestvovao na red.
 
Poslednja izmena:
Treba nekom proxy za ovaj CRR?
Dev deluje malo neozbiljno, ko zna da li ce ista biti od toga....
 
Da li neko može da mi kaže koliko mu baca Claymore GPU 5.1 sa 14.6 driverima, molim lepo? :)
I da li je neko probao merged mining BCN-FCN para i da tokom toga dobija outdated shares prilično često i neki tekst nešto ređe: "unknown stratum packet: error 32700 parserror ..."

Raniji miner mi je davao oko 330 h/s, sad sam na 315 i nisam viđao ova čuda, gore pomenuta. Dve nedelje baš i nisam nešto kopao pa sam ispao malo iz voza, ne znam da li ima nekih dodatnih komandi koje treba uneti u .bat.

GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
NsGpuCNMiner.exe -a 1 -o stratum+tcp://fcn-bcn.pool.minergate.com:45580 -u XXX -p YYY
 
Probaj da staviš u isti folder staviš gde je claymore:

Kod:
amd_opencl64.dll
amdocl64.dll

od 13.12 drajvera.

Koristim 14.4 drajvere, ali zato imam gorepomenuto. Miner za 13.12, verzija 4.0.
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovoru, hoću da probam, ali gde da nađem ta dva čuda? Nisam ranije "budžio"...
 
Nije to "budženje". To je claymore napravio.

Odavde.
 
Fala na predlozima sam, ali mrka kapa...
Probao sam kako si predložio sa 14.6 i 14.4 driverima... hash sam rešio - zaboravio da podesim GPU clock. :)

Kopa neko vreme i onda stane... Mada više ne izbacuje isti error sada na 14.4 i sa 5.1 driverom za 13.12 uz onaj dodatak, nego samo povremeno:
{"error":"Blockexpired","id":1,"jsonrpc":"2.0","result":null}
cannot convert blob data
cannot find block data:
{"error":"Blockexpired","id":1,"jsonrpc":"2.0","result":null}
cannot convert target data
cannot find block data:
{"error":"Blockexpired","id":1,"jsonrpc":"2.0","result":null}
cannot convert jobid
07/16/14-19:08:40 - New job received from mcn-bcn.pool.minergate.com:45650
Speed: 328 h/s, TotalHashes: 617K, DevHashes: 30K Mining time: 00:31
07/16/14-19:08:40 - New job received from mcn-bcn.pool.minergate.com:45650
Speed: 328 h/s, TotalHashes: 617K, DevHashes: 30K Mining time: 00:31
Outdated share found - skip

Ko će ga znati. Na ostalim poolovima sve radi kako treba. Čak i ova kombinacija miner za 13.12 uz dodatak na 14.4 driverima sa minerom 5.1...
 
Onda je to problem sa pool-om. Tj, sa njegove strane.
 
Ko će ga znati. Na ostalim poolovima sve radi kako treba. Čak i ova kombinacija miner za 13.12 uz dodatak na 14.4 driverima sa minerom 5.1...

Za minergate bolje koristi http protokol...
mcn-bcn.pool.minergate.com:5565
 
Poslednja izmena:
OK, fala. I Claymore kaže isto - pool je... :)
 
Solo za sada ne. Mada nisam ni probao tu egzibiciju sa CCminerom, ali svi kazu da ne moze :D

EDIT: A sta kazete za 410 h/s sa MSI R9 280X Twin Frozr? Hynix memorija je u pitanju, default klokovi, 13.12 driver i Claymore 5.1 za 13.12. Da li je to ok ili ne? Nemam iskustva sa ATI na CN.
 
Poslednja izmena:
Kod mene nece da se konektuje.....

in.jpg
 
proveri da li si dobro ukucao adresu ovu sto sam napisao... cini mi se da imas neki razmak gore pri vrhu ekrana izmedju Z i q...

samo sam kopirao tvoj bat i promenio ono gpu u cpu i dodao broj tredova na kraju
 
Gomilamo ove čudne valute kao hrčci. :D
 
Hteo bih da probam Claymore cpu miner x64, moze li neki link? (Ja sto sam skinuo ima samo x32 verziju mada stoji da ima i x64 u zipovanom folderu ali iz nekog razloga kad raspakujem x64 verzija minera se izgubi!...)
Da li je to brzi miner od onog sto dolazi ugradjen u wallet?
 
vazi.. za claymore-ov...

edit: samo u bat-u umesto NsGpuCNMiner.exe treba da stoji NsCpuCNMiner64.exe

E ovo vec nisam znao, koristio sam Wolf do sad. Svaka cast! Inace, da li postoji sansa da se izbegne restart racunara zbog Claymore CPU minera svaki put kad mu zauzmem malo vise memorije?
 
Hteo bih da probam Claymore cpu miner x64, moze li neki link? (Ja sto sam skinuo ima samo x32 verziju mada stoji da ima i x64 u zipovanom folderu ali iz nekog razloga kad raspakujem x64 verzija minera se izgubi!...)
Da li je to brzi miner od onog sto dolazi ugradjen u wallet?

Meni se isto desavalo i nisam mogao da resim.

Jel moze neko da okaci ceo cpu miner.
 
Nazad
Vrh Dno