Šta je novo?

Ostale Cryptonight valute

jel moze neko da okaci sliku kako mu je popunjen proxy program, a kako *.bat file?
 
nesto ne radi mega... evo okacio sam ovde
https://www.dropbox.com/s/6zi65pai43f7l11/CNProxyOEC.zip

evo bat fajl:
NsGpuCNMiner.exe -o stratum+tcp://127.0.0.1:5555 -u 6ptwJYEhoML5sXtB3eyP2N2L5g3e9CVN6Sy1idM2g3b4EtpktZqDN8MdQojNMZ7duxicu66Rks1JQ65xAqA2Lg5oVcDuH2P -p x -dbg -1

proxy port: 5555
pool: oec.oneevil.ru:666
OEC: tvoja adresa
 
Poslednja izmena:
Debug, verovatno potpuniji log
 
@tiptop i markorim

Hvala na pojasnjenju

@Vlax352

poceli su i prvi blokovi :)
 
Poslednja izmena:
Ae mala pomoc, nas cetvoro istupismo lopate:d
 
Evo i mene na nasem poolu, ajmo 51% mreze da osvojimo. :D
 
@tiptop

Mučim se neko vreme, kad ono proxy prihvata samo tvoju FCN adresu? Znam da je svejedno, radim sad već iz navike, tj, stavljam sve svoje adrese, pa tako i svoju FCN, ali ne prihvata. Claymore prikazuje da je invalidna adresa u pitanju.
 
@tiptop

Mučim se neko vreme, kad ono proxy prihvata samo tvoju FCN adresu? Znam da je svejedno, radim sad već iz navike, tj, stavljam sve svoje adrese, pa tako i svoju FCN, ali ne prihvata. Claymore prikazuje da je invalidna adresa u pitanju.

Da, prihvata samo tu... sorry, tako mi je bilo lakse, a cini mi se da je i jednostavnije za podesavanje...
ionako ta adresa nije ni bitna.. :)
 
AEON prvi na listi za dodavanje na Poloniex. Verujem da ce vredeti dosta vise nego na onoj sugavoj austrijskoj menjacnici.

Da bar nečeg krenem da se otarašavam, imam i onog DASH-a, a sad kopamo i ove zlovčiće. :d
 
Poslednja izmena:
Moze neko da mi da podesavanja za R9 290 pri kopanju CryptoNight algoritma?
Imam Asus R9 290 DC2 OC sa elpida cipovima nazalost...na default-u daje 565hs
 
To ti, jedino da probas neke biose za mem latency, jel koristis 14.6?
 
Kopam vec pola sata na Benchpool ovaj OEC coin ali nisam dobio ni paru. Prvo sam isao preko tiptop proxy-ja a zatim sam skinuo ovaj najnoviji Claymore 5.1 i stavio moju adresu u bat ali opet nista ne dobijam...pool prikazuje hash za moj wallet ali u pending balance jos uvek nista.
 
Ako znas u koliko sati si tacno poceo pogledaj u pool blocks koji je poslednji isplaceni blok. 60 blokova se ceka na isplatu.
 
Nazad
Vrh Dno