Šta je novo?

Telekom Srbija - Poskupljuje pretplate na fiksni telefon od 01.08.2014 i nove usluge

Odaaaaavno ne moze na Kosovo vise.
 
Što kod Telekoma?
Fiksni uzmeš od svog internet provajdera em bude jeftinije em dobiješ telefonski aparat i sve dobiješ odmah.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Šta je neo2?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Kome ne treba interent preko telefona Neo 2 za zakon.
 
Ja imam optiku internet 60/3 i TV za 2.350 dinara. Grocka. Šta nudi Telekom i kakva je uopšte situacija po gradu (BG)?
 
Poslednja izmena:
@radashin

Sve zavisi u kom si delu grada, da li Telekom pokriva na tom delu ADSL ili VDSL... Na primer ja sam na Konjarniku u imam ADSL, par ulica niže imaju VDSL, pa kako koji deo zapadne....
 
poz, valjda nisam promasio temu, zanima me kako mogu da dobijem listu sa brojevima telefona koji su me danas zvali na fiksni?
 
Idi na portal Moj MTS i tamo možeš videti kompletan listing
 
Mislim da ne mozes videti ko je TEBE zvao, samo koga si ti zvao? (na listingu sigurno ne mozes, nego mislim da ne mozes nikako bez sudskog naloga?)
 
^Do ovog trenutka nisam čuo. Hvala. Ja sam godinama kod Telekoma, trenutno na optici i u okviru BOX-a. Najavili su neke sumanute brzine za korisnike preko optike, čekam još kratko da vidim šta će tu da se desi, ako ništa, pa-pa! SBB mi visi iznad ulaznih vrata, ali ova GroNet cena za 60/3 + TV je baš fina. Zbog spore administracije Telekoma i previše limitiranih brzina, i dalje sam na 50/2 - kao početkom 2014. :mad:
 
Gronet pokriva vrlo malo teritorije, proveri da li uopste moze kod tebe.
 
Da, on je više lokalnog karaktera, za opštinu Grocka.
 
@ zoki_zika & alfaunits: zvao sam call centar, ne moze. Jedino da se aktivira usluga traking ali samo odlazni tj. moji pozivi a i tek od tada vazi. Listing moze da se uzme u posti ja msm ali ne ko je mene zvao...
 
Listing koga si ti zvao mozes sigurno na portalu dobiti, samo nisam siguran da li i dalje mozes bez registracije, tj. naloga.
 
ma to je mene zvao jedinio u milici mogu da vidim :)
 
Телеком смањио дуг са 700 на 300 милиона... Само код нас и рудници злата могу бити нерентабилни! Јер се послује „и по бабу и по стричевима" ;)
 
Poslednja izmena:
Телеком смањио дуг са 700 на 300 милиона... Само код нас и рудници злата могу бити нерентабилни! Јер се послује „и по бабу и по стричевима" ;)
http://rs.n1info.com/a196869/Biznis/Dobit-Telekoma-3-5-odsto-neto-dobiti-cele-privrede.html
http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/telekom-srbija-ostvario-profit-od-163-milijarde-dinara/hmbl432

za 2016. : http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:676050-NIS-pretekao-Telekom
 
Poslednja izmena:
Pa? Telekom je imao vecu dobit 2016. ali je imao i mnogo veci porez da plati. 2015. je imao neki otpis, pa nije platio ni 10% poreza koji je platio za 2016.
 
Covek pise da su u dugu 300 miliona, sto očigledno nisu.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Само сам пренео шта је рекао њихов човек у интервјуу за часопис PC press... (можда има и на њиховом сајту, али много је вести, па треба претражити)

Кредити вероватно имају везе (као и обично данас), али суштина остаје иста, то што рекох за нас. Требали су до сад бити водећи барем на Балкану...
 
Poslednja izmena:
И како кажу, до 2020. завршавају са „мегаоптикизацијом" Србије ;)
А ваљда су до сад уклонили све двојнике, aли PCM уређаје (који онемогућавају нет) нису све (на неким „забаченим" бројевима и краковима) и ко зна кад ће...
 
Poslednja izmena:
Covek pise da su u dugu 300 miliona, sto očigledno nisu.
Firma moze imati dug i imati dobit. Moze imati i negativan i pozitivan balans, te stvari nisu medjusobno iskljucive.

Mada mislio sam da su oni onaj OTE kredit odavno isplatili, ovo je izgleda neka nova glupost koju su im nakacili za pranje novca :(
 
Nazad
Vrh Dno