Šta je novo?

Telekom Srbija - Poskupljuje pretplate na fiksni telefon od 01.08.2014 i nove usluge

@calexx: meni su rekli da kad dodam postojeci mob sa 50% popusta u Box gubim popust. Ti kazes da imas popust - kako to?

A gde je tu mobilni uredjaj koji dobijes gratis?
Kakav gratis mob uredjaj? Nema ih za 1 din kad sam gledao pre 20 dana.

Inace, ni malo mi se ne svidja sto se obican ugovor (bez popusta, jer ga de facto i nema) potpisuje na 2 god!
 
Poslednja izmena:
1. Popust se gubi - provereno!
2. Neka za 659rsd daju 600 do 1000 minuta gratis, a onda neka spuštaju cene forsirajući Box, a ne na ovu foru!
3. Uplaćuj sve račune od kuće, elektronski, jeftinije je, a i ne čekaš red.
 
Owine, cale je poredio Box sa zasebnim uslugama, zato racuna 50% popusta na pretplatu. Mada Box tarifa nije izmedju MixNetM i L, vec je pre bas M sada :(
Sa te strane, ovo dodje 1550+650+~600=2800. Da stvarno dele neki OK telefon za dinar (tipa Nokia 515 Dual ili Y210D...), bilo bi mozda OK. Ovako nekome moze da odgovara, nekome nece, nije to to... kad se rade zbirne usluge trebaju biti toliko isplativije od bilo koje zasebne kombinacije, da niko ne razmislja o tome.
Tipa fiksni (albeit u IP telephony varijanti cesto) ispadaju uvek besplatni kod vecih telekom kompanija u svetu kada se sve uzme kod iste kompanije, plus internet ispada skoro dzaba, ako se TV i mobilna gledaju po najnizoj ceni koju bi mogli zasebno dobiti.
To sada ide na stranu da fixni i TV ispadaju skroz besplatni (jer internet dobija primat), internet skoro frei na nekoj najosnovnijoj brzini, i samo se mobilna tarifa naplacuje.
 
Inace, ni malo mi se ne svidja sto se obican ugovor (bez popusta, jer ga de facto i nema) potpisuje na 2 god!
За 50% попуста си добио одговор а обичан уговор такође има попуст ... погледај цене које важе за уговор без обавезе па ћеш да видиш колико је скупље. Ваљда већина има такве цене, ено и СББ има једну цену када си постпејд без обавезе а друге са неком обавезом. Тачније, СББ нуди исту цену и различите брзине али дође на исто.
 
1. Popust se gubi - provereno!
2. Neka za 659rsd daju 600 do 1000 minuta gratis, a onda neka spuštaju cene forsirajući Box, a ne na ovu foru!
3. Uplaćuj sve račune od kuće, elektronski, jeftinije je, a i ne čekaš red.
1. Ако мислиш на постојећи попуст ... нема више тог уговора па ни попуста. Нови Бокс уговор има своја правила и нема никакве везе са претходним.
2. Па ето, ја за неких 450 имам 43.200 могућих минута месечно па и дупло ако важи за обе линије у Бокс пакету. ;)
3. Како год, опет је јефтиније један од неколико, осим ако твоја банка има неки бонус са фрај уплатама.
 
Da li se na tih 659rsd dodaje 142,80rsd za omnifon?
 
- Račun za jul -- bez pretplate i naknade, samo potrošnja
- Prelazi sa se pretplate koja se plaćala mesec unapred -- na naknadu koja se plaća za tekući mesec.

U skladu sa najavljenim izmenama u sistemu tarifiranja pretplate i saobraćaja sa fiksnih telefonskih priključaka, obaveštavamo korisnike da će se od 1. avgusta za fiksni telefon naplaćivati mesečna naknada umesto mesečne pretplate i da će se ova izmena videti od avgustovskih računa koji na adrese korisnika stižu u prvoj polovini septembra.

Mesečna naknada će od avgustovskih računa biti prikazana u računu zajedno sa potrošnjom po osnovu ostvarenog saobraćaja za određeni obračunski period (npr. avgustovski račun će, pored obračuna potrošnje za mesec avgust, sadržati i mesečnu naknadu za isti mesec), tako da će, s obzirom na to da je pretplata za jul po ranijem sistemu tarifiranja naplaćena kroz račun za jun mesec, račun za jul sadržati samo obračun potrošnje po osnovu ostvarenog saobraćaja i drugih usluga za mesec jul.
 
To (samo potrosnja, bez pretplate) je samo za racun za JUL.
 
Zanima me zna li neko postoji li opcija mirovanja?
Videh ovde na forumu da je to neko pominjao da su vratili na mojtelekom ali ja nisam uspeo da nadjem.
Inace potrebna mi je za vikendicu u kojoj smo samo preko leta...
 
Ima, ali to samo znaci da ti je deaktiviran telefon, pretplatu i dalje placas. Glupost ;)
 
Nema veze, zato postoji opcija otkazivanja prikljucka :).
 
I ponovnog prikljucenja koji iznosi koliko i godisnja pretplata ;)
 
Sta sad to znaci ne placamo racun za jul ili sta?
 
a ako je u okviru boxa jer ceo box 0din ili to ne vazi za box
 
Mislim da ne vazi, neophodno je imati telefon valjda pre Boxa? Mada to nije neki problem, uzeces box na 2 godine i uvodjenje ce ipak biti 1RSD.
 
To (samo potrosnja, bez pretplate) je samo za racun za JUL.
Upravo sam sam i rekao, samo za jul (račun stiže u avg), što će mnoge zbuniti. Retko ko je znao da smo do sada plaćali pretplatu za mesec unapred (a ne za tekući mesec). Sad se to menja, jer "nije zakonito". A menja se i naziv. Kao RTS pretplata -> taksa, Telekom pretplata -> naknada.
 
Pretplata je jer se placalo unapred, a bice naknada jer ce se placati unazad (naknadno).
Pozdrav
 
u cemu je onda fora sa deaktivacijom..sta da te ne uznemirava niko?
Da ti ne pruzaju uslugu ali opet da im platis...Lepo su smislili oni to ;)
 
Tako mi je rekao operater kada sam hteo da umirim broj, ali krastavac, ne isplati mi se da ga drzim :)
Какав уговор имаш ако само уводиш фиксни број? Зар и то иде на две године??
Imas uvodjenje bez ugovorne obaveze: 6000
Uvodjenje sa UO 24 meseca za fixni: 1RSD
Pa ti biraj...
 
Otkazao sam jedan fixni broj, a sad cu i drugi.
~1500rsd mesecno ce da ostaje za pametnije stvari :).
 
Ja se ozbiljno razmisljam da sa 1900+650 za 20/1 predjem na Box2 za 2000! Nije mi ni toliko bitan upload iskreno. Mada cu sacekati mesec/dva da vidim, mozda se opamete i ponude sa 50/2 brzinom!
 
Imas uvodjenje bez ugovorne obaveze: 6000
Uvodjenje sa UO 24 meseca za fixni: 1RSD
Pa ti biraj...
Где имам? У ценовнику пише да је динар, ај сад дај инфо где је 6.000 динара. Да не буде ... фиксни за динар али кад потпишете, морате да дате и бубрег и леву руку али то нисмо написали.
 
Tako su mi rekli skoro kad sam hteo da uvedem... kaze vazi, ali uz 24 meseca UO :( A nije to nesto za sta su neupuceno, to se ipak radi stalno.
 
Dakle tih 150 min vredi 180 din, a oni svakom pretplatniku uzimaju mesečno 630 din! Mislim, ne mogu da verujem koja je to pljačka i otimačina! U koju namenu im se daje preostalih 450 din, nejasno mi je potpuno, šta hoće da ništa ne rade a da zarađuju, o čemu se radi i kako je to moguće?
 
Nazad
Vrh Dno