Šta je novo?

Mass Effect: Andromeda

[youtube]NOIzH6UcoW4[/youtube]
 
Hehe Shime bio si brzi. Odlicno izgleda.

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Gospode, na nišanu dva stražara sa puškama, preti njihovom šefu, pa otima pištolj od trećeg poput nindže because badass...

Inače, meni kompletno kretanje deluje skroz clunky, a igra što se tehnikalija tiče kao da nije ni odmakla od trojke. Možda grešim, davno je bilo. A sa svim ovim supermoćima i neprijateljima u koje treba pucati duže od Borderlandsa, nekako uopšte nema identitet. Da li je RPG? Definitivno ima previše vidova borbe. Da li je pucačina iz trećeg lica? Za to uopšte nije lepo napravljeno kretanje, niti borbe. Da li su sponge-enemies? Definitivno izgleda da jesu. Pa još kraftovanje zbog zašto da ne, popularno je, pa ajde da ubacimo. Negde na pola puta između Borderlandsa, neke survival igre i nečega što tehnički očajnički želi da bude 3rd person action game ali je sputano Neverwinterovskim korenima.

Naravno, uopšte ne sumnjam u standardnu Biowareovu šemu prelaska sa neizrecivo teškom pretnjom i četiri nelinearna segmenta igre koje kada pređeš otključaš niz završnih misija.
 
Poslednja izmena:
Izgleda kao skupa verzija igre Planet Explorers. Od trejlera prikazanih juce, samo mi se Death Stranding dopada. Iako nema gejmpleja, odise retko vidjenim kvalitetom. Na primer, pisa po novom Star Warsu i to onom za koji sam mislio da ce biti dobar (Rogue One). Death Stranding trejler ima taj neki vajb super kvalitetne anime, sto je glavu i ramena iznad bilo cega sto Holivud ovih dana moze da izbljucka.

Ako nista drugo, Mass Effect Andromeda deluje daleko bolje od Prey koji je isto prikazan juce. Prey iliti Adrift sa senkama koje se pretvaraju u kante za djubre, koja glupost mamma mia...
 
Poslednja izmena:
I am Commander Shepard and this is my favorite store on the citadel.
Obozavao sam prva tri dela i preso sam sva tri vise puta, ovo ima da se igra 24h dnevno dok se ne predje :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Engine je zbilja dobar. Fino to izgleda ali ni ja nisam oduševljen kretanjem. Borba deluje konfuzno i odvija se na način koji se meni inače de dopada previše. Vidljivo je da ima dosta nekakvog lagodnog trčkaranja okolo u sred napucavanja koje prevashodno na prvi pogled deluje i izgleda totalno zbrkano. Štit je ok ideja, ali (uz činjenicu da mi se ne dopada kako je dizajniran) pitam se i koja je poenta imati ga uopšte kada možeš praktikovati ovaj Siri teleportation metod. :trust:

Takođe koliko sam mogao da primetim pojedine eksplozije izgledaju jeftino, ko da su iskočile iz nekih mmo igara.

Ono što me dodatno zbunjuje je činjenica da ne vidim ni jednu praktično novu rasu. Ponovo se vrte uglavnom Turianci i Kroganci (poneki Asari) što je malo neobično s obzirom da je ovo druga galaksija!?!

Što se tiče Prey-a bolje da ne govorim šta mislim o tome... ,)
 
Poslednja izmena:
Sto je dobar zvuk.
 
Dobra grafika, mada mi je gameplay truba, iskreno.
 
Au ala ce ovo da se igra 24/7 dok se ne predje zajedno sa svakim side questom, ali treba se cekati do marta...

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Dobra grafika, mada mi je gameplay truba, iskreno.

Da je gejmplej truba videlo se i na proslom tizeru. Jedino je UI dizajn gori.

Grafika ocekivano sjajna ali me je zvuk iznenadio.

Bice ovo jos jedna tehnicki impresivna EA igra koja se razvlaci na silu i brzo smori (Battlefront, Battlefield 1, NFS, DA: I, ME2).
 
Mass Effect 2 brzo smori?

3 puta sam je presao sa svim dlc-evima i dodje mi opet da je igram.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Vala,đevojke su ko da ga imaju baš di treba biti,muške ionako nikad neigram :p
 
Razni novinari koji su probali pricaju da je generalno koncept jos uvek dobar i ima nekih poboljsanja u odnosu na prvu trilogiju, ali se plase da igra nece biti sredjena do kraja kada bude izasla. Mislim da cu ipak sacekati da izadje i da je malo ispoliraju da se ne bih smorio zbog bug-ova.
 
S obzirom da su novinari koji su igrali preview verziju prijavili gomilu bugova mislim da je u svakom slučaju pametnije sačekati da se sve popegla.
 
E ovu vest sam čekao kako bih preorderovao.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Uništili su i ono malo micro nade što sam gajio u petama...
 
Gledam Horizon i ovo. Da nema Frostbajta i fotogrametrije, ne bi se moglo porediti. Ovako imamo sjajne dizajnere sa jedne i jedva prosecne sa druge strane. Animacija u Horizon prirodna, u Andromeda seckava. Teren ostar u obe igre, ali mnogo bolje osmiljen u Horizon. Kapiram da je tamo jedna planeta u pitanju ali je stvarno poveca razlika. Pogotovo sto Bioware ima veci budzet.

Eh da, ovo nije RPG. Akciona/timska igra sa presetima i budzenjem nekih gluposti, eto sta je. Taj akcioni deo deluje veoma neinteresantno.
 
Nazad
Vrh Dno