Šta je novo?

Mass Effect: Andromeda




Preimenovati naziv teme.
 
Poslednja izmena:
Dobro je, i ja sam...
Nego cool je trailer, jos kad bi tako i izgledala igra kada izadje.
 
Poslednja izmena:
Nemoj samo da bude krajzis efekt, opet to potenciranje na borbi, umesto na prici, rano je ali ne obecava ovo sto sam video nije me zainteresovalo a izgleda kao da ciljaju na mladju populaciju koja voli da rostilja po mapi bez puno mozga...
 
Da ne pise Mass Effect bio bi ubedjen da je ovo neki Halo 17. :D
 
Captured in engine, pise na kraju. Alal vera!
 
Prvo sam se odusevio pesmom Johnny Cash Ghost riders in the sky ko ne zna :) Video sam Mako-a tj. njegovu novu verziju pa se nadam nekom istrazivanju na bilo kojoj planeti a ne samo napucavanju i neka dobra prica kao slag na torti ne treba mi nista vise...da ih ne koce konzolice moglo bi to i bolje da izgleda ali dobro :)
 
Poslednja izmena:
Takodje sam veliki ljubitelj ovog serijala, nadam se samo da nece upropastiti pricu i preveliki akcenat baciti na engine i napucavanje grafike...
 
A kakve su generalno tri prethodne mass effect igre?
Ja igrao samo demo od trojke i bio mi je ok, mada nisam se preterano odusevio.
 
Vrhunske. :)
 
Treći deo me je prilično razočarao gotovo u svemu.

Igra br.2 me je zato oduševila.
 
A kakve su generalno tri prethodne mass effect igre?
Ja igrao samo demo od trojke i bio mi je ok, mada nisam se preterano odusevio.

prvi deo je najbolji posmatrano kao rpg i kao prica generalno
drugi deo je jos laksi sa rpg elementima, ali ima bolji gameplay generalno i razvodnjenu pricu
treci deo je meh meh

ako nisi fan rpg igara, sva tri dela ce ti odlicno da legnu :)
 
Sva tri dela imaju svoje dobre i lose osobine a kao triologija je nesto najlepse sto se desilo u game svetu :) (sa svim nelogicnostima i "problemima" koje je uveo treci deo)
Vredi uzeti bundle, zaista.
 
Iskreno nisam neki rpg fan, odrastao sam na pucacinama i hack & slash igrama, ali mi se svidja ideja i vidim da su ocene u samom vrhu. Malo sam gledao mehaniku igre i dopala mi se, pa me samo zanimalo sta ovde ljudi na forumu misle, da li su zaista toliko odusevljeni koliko je igra hvaljena, a greota bi bila da se ne predje ako je prica stvarno toliko dobra. :)
 
onda napred i navali :) imas dosta pucanja, finog kombinovanja opreme, dobrih NPC-ova (imanje dobrih) , pricu i zaplet od odlicne do blago ispod proseka, ako se lozis imas i romanticne momenete :d ali generalno imas dosta zabave sa ova tri naslova
 
prvi deo je najbolji posmatrano kao rpg i kao prica generalno
drugi deo je jos laksi sa rpg elementima, ali ima bolji gameplay generalno i razvodnjenu pricu
treci deo je meh meh


Što je i logično, jer je kec praktično pokrao priču i setting iz Babylona 5, a nakon toga se nisu ni trudili da nešto posebno osmišljavaju, već su išli dalje sa postavljenim elementima, pa dokle se dogura, dogura se. Naravno, do trećeg dela se materijal istrošio i to je bilo to.
 
Meni je prvi deo najbolji. Kad sam igrao prvi put nisam bas obracao paznju i nije mi se skoro nista dopadalo, osim price. Kad sam ukapirao te RPG elemente igra se pretvorila u dragulj.
 
Prvi deo ima odlicnu pricu (jeste standardna Boiware drama u 3 cina, ali je dobra). Nisam gledao Babylon 5 pa ne mogu da kazem koliki je rip-off.
Ono gde igra smara su neverovatno, ali neverovatno dosadni i genericki side quests.
 
Poslednja izmena:
ME1 je sasvim dobra igra, trebalo se i završiti na tome.
 
Ovo vodi ka off topic...

Samo ću dodati: Kec je najbolji jer je još i donekle pravi RPG posle postaje Action game as RPG elementima. I naravno zbog toga što je prvi i kao takav uvek ostaje u sećanju najlepši. (Kretanje je kriminalno ipak, kao u TW3)
 
Kad sam krenuo s prvim delom nisam imao neka visoka ocekivanja, ali prica i univerzum koju su kreirali me je oduvao.
Tvrdim da ME serijal ima najbolje napisane karaktere i dijaloge od igara koje sam ja igrao, a tu bih naravno dodao i soundtrack.
U kecu su sporedni kvestovi stvarno bili bulja i mehanika igre je bila trapava. U dvojci i trojci je to popravljeno dok je kvalitet glavne price polako opadao.
Ali to nije smetalo, jer su tu rupu popunili sjajnim opisima svake civilizacije, izuzetno zanimljivim sporednim misijama, brutalnim gameplay-om i kad se saberu sve vrline i "mane" napravili su savrsenu igru.
 
Nazad
Vrh Dno