Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

LED cover,Swarovski back,..
 
Swarowskiiiiii to sam cekao!!!! :D
 
Bas nista neocekivano nisu ubacili?
 
As for the camera, we're looking at a 16-megapixel sensor (likely the ISOCELL unit from the Galaxy S5) with Smart OIS, which combines Optical Image Stabilization and Digital Image Stabilization to get your shots snapped faster, and help you with low-light photography and also keep video capture shake-free. Samsung also claims that the camera will now let 60% more light in than before, which would hopefully improve photography in dark environments. As for the selfie cam, Samsung has put a 3.7-megapixel snapper, with f/1.9 lens, and the ability to take selfies by just holding your finger over the rear camera, and then releasing. What's more, the Note 4 can also shoot selfie panoramas, much alike to the Huawei Ascend P7.
 
Mislio sam na Note 4. Taj Edge je ko Flex, nece to ljudima biti narocito interesantno.

Jel ima verzija sa Exynosom za ostatak sveta?
 
samsung-galaxy-note-4-vs-note-3-quick-look-aa-6-of-11.jpg


samsung-galaxy-note-4-first-look-aa-15-of-19.jpg
 
Ubacili su neke nove mikrofone i softver za snimanje e sad kako to radi u praksi videce se ovih dana.

Aj sad da cujem ove koji su branili stari dizajn i materijale, pa N3 lajsna pored ove N4 alu deluje kao plastika sa najgore kineske igracke sto i jeste :)
 
Poslednja izmena:
Dakle:

16mpix OIS, wide selfie prednja kamera
qhd, 3200mah, brzo punjenje
spen zezalice
metalni ram

....

Od pozadi izgleda neki mix S5 i N3....U sustini ne nesto lijepo.
 
jedva drži u ruci ovaj EDGE,samo što mu ne ispadne
 
Nesto preletese preko ovog edga,sumnjam da ce se to proslaviti bog zna sta. Nego ne pominju ram/procesor/storage?
 
Procesor je S805 RAM je 3GB. Ne znam da bilo ko objavljuje ove podatke tokom prezentacije.
 
Kad nisu digli na 4 giga rama, pa ne mogu da se hvale kao sa 20mAh :d
 
Ali mrtvih 3.220mah...zivela motorola razer max,ovo je bezobrazluk vec!!
 
Прц! Батерија иста а унутра свака компонента већи потрошач од претходног...
Ако им јабука сад не забибери, неће никад...
 
S805 donekle neutralise 2k rezolucija a 3Gb rama bloat. To nije toliko ni bitno, da li ima 801 ili 805 nego kako radi, na sta lici UI i da li donosi nesto novo od stvarno korisnog hardvera.

Za mene je N4 ocekivano dobar (bice najbolji phablet bar 6 meseci), nisam ni ocekivao ne znam ni ja kakve lasere, xenone, grbe od kamera, sto se hardvera tice sve je malo poboljsano u odnosu na i dalje odlican Note 3, tu je veci i bolji senzor, OIS, novi mikrofoni, verovatno najbolji amoled do sada.. izgleda bolje od N3 i materijali su bolji, ako nista drugo onda ram kucista. E jedino sto su mogli da idu na 3600 mAh. Sto se mene tice ovo je dovoljno dobro, posebno jer i nemaju neku ozbiljnu android phablet konkurenciju a imaju najjaci marketing. Odrade novi Note koliko im odgovara, to je realnost.

Ipak sumnjam da su znacajno ispravili ono najbitnije, softver. Tesko da ima manje bloat-a i da izgleda bolje. Ali ko je kupovao Note do sada valjda se navikao i zna nacine kako da se resi bloat-a.
 
Poslednja izmena:
Kakve veze ima? Kazem zato sto su dosad sve dizali. N2 kad je izasao, 2 giga rama je bilo pojam. Sad je spec samo za zamazivanje ociju, selfi i 2k ekran

Mlad si pa se ne sećaš ere 32bitnih desktop sistema. Ne može da adresira više od 3.25 GB RAMa.
 
U stvari note 4 je ono sto sam ocekivao da bude note 3, bar sto se tice izgleda i materijala. Note 3 me razocarao onom lajsnom, dobro sto ga nisam uzeo.
 
Fin "telefon". Gadja onu pobliku koju i treba. Skeptican sam sto se tice baterije ali videcemo.
 
Nazad
Vrh Dno