Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

da, ako se malo bolje pogleda video telefon kao da je ubacen u neki okvir, vidi se spoj i ivica telefona...
 
Kao da se ovo prvi put desava... pise vam na linku ispod o cemu se radi.
Note 4, ako je uopste Note 4 strpan u plasticnu kutijicu, i nema veze sa finalnim dizajnom/materijalima.
 
Ne razumem sta pokusavaju da postignu ovim hipster djubre "reklamama" ? Fazon kul smo ili.. ?

Mislim,svaki dan po 3 klipa od kojih se nikada lakse dobija epilepticki napad..
 
Poslednja izmena:
Ne razumem sta pokusavaju da postignu ovim hipster djubre "reklamama" ? Fazon kul smo ili.. ?

Mislim,svaki dan po 3 klipa od kojih se nikada lakse dobija napad epilepsije..

Da bi naterali prosecnu osobu koja nije geek da se poistoveti sa proizvodom.
Drago mi je sto cu biti na IFA sajmu da ga isprobam medj prvima :)
 
Cini mi se da hintuju metalni ram, i naravno poboljsani S-Pen.
 
Svaki note je prica za sebe tako ce da i ovaj da bude. Samo cena da ne bude astronomska
 
Ako bude alu, cini mi se da ce to lepo naplatiti.. Ako bude cena kao iphone, sto je moguce, ne znam stvarno kakvu prodaju mogu ocekivati.
 
Ne znam kako uopšte možeš da upoređeđujes Note seriju sa iPhone-om?! Note ima svoje ciljnu grupu a iPhone svoju a sigurno niie ista.
 
Ne znam kako uopšte možeš da upoređeđujes Note seriju sa iPhone-om?! Note ima svoje ciljnu grupu a iPhone svoju a sigurno niie ista.

+1

Cena ce da bude visoka kao i za svaki Note do sad, nema to apsolutno nikakve veze sa iPhone-om. Ali samo prvih 2-3 meseca.
Vec od januara ce moci da se uzme za dosta manje para.

Ili naravno preko operatera ako ne bude previse skup.
 
Po meni jedini samsung koji vredi uzeti. Uvek je bio najkompletniji a velicina bar za mene idealna. Videcemo sta ce biti od kamere. Ocekujem malo bolju od s5
 
Kamera nece biti losija od S5 sigurno...

Ja licno ocekujem bolji,brzi i "laksi" tw i jos bolju integraciju spen-a u okviru sistema nego sto je sad. Takodje, silueta sa prethodnog videa mi se dopada ali ne i onaj leak sa slikama. Previse kockasto izgleda, bas k'o cigla.

Samo da od svega ne bude jos jedan flaster dizajn sa uzasnim tw-om....
 
Moguce je da ce izgledati kao uvecana verzija Alphe sto je dobro ali samo kad bi konacno batalili one flaster rupe pozadi..

Kamera ce biti malo bolja od S5, posebno za low light (malo veci i bolji senzor + OIS, bolji softver i vrlo verovatno vise rucnih podesavanja koja ce biti korisnija na N4 nego na S5 sa novim android apdejtom).

Brutalan ce biti N4 samo konacno da raskrste sa losim dizajnom, jeftinim materijalima kucista i strokavim detaljima u zavrsnoj obradi. TW ce biti slican kao na S5.. nema tu neke nade sa ozbiljniji redizajn i ciscenje bloata, bar ne ove godine.
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako uopšte možeš da upoređeđujes Note seriju sa iPhone-om?! Note ima svoje ciljnu grupu a iPhone svoju a sigurno niie ista.
Ako izadjr ip5.5" sa slicnom cenom kao note 4, ciljna grupa ce biti veoma slicna. A samsung ce sigurno debelo naplatiti alu uredjaj. Ne znam sto me napadas, ne radim ni za apple ni za sams pa samim tim i nemam interes ovde. Samo dajem neko svoje misljenje. A da ce biti zverka, to stoji. A nadam se da ce konacno uraditi valjan dialer i contacts.
 
Izem vas vise sa iPhoneom. Jbt kada kupujes frizider a sto ne kupis iPhone umesto toga, oces telefon a sto ne kupis iPhone. Jbt nije svakome zelja da poseduje iPhone.
 
Pricalo se o ceni i prodaji. Bas me briga sta ce ko da kupi. Da li ce dati pare na n4 ili ip6 ili baciti sa terase. Samo kazem da je cena svakog sledeceg sve visa. A da to pravdaju "premium" izradom. Koja po mom misljenju nije ni malo premium, kilogram aluminijuma je 100 dinara na otpadu..
 
Ja kada kupim iphone smatracu da sam uspeo u zivotu :)

A istina je da svaki novi model biva sve skuplji.. Pre par godine si s2 mogao da kupis za ok cenu uz 2k din paket a sada ti treba 2k din paket i 500e pored za flagship telefon. Smesne stvari. Pa za te pare kupim dobar komp i monitor. Smesno je platiti mob 600e,bar je to moje misljenje.

Da ne bude off,ocekujem od note 4 da iskida ali isto tako ocekujem da bude ruzniji od note 3
 
Mene interesuje kamera, da vidim da li su promenili cam app u odnosu na s5 :) I kako ce sve to sa OIS-om da sljaka
 
gsmarena_001.jpg


http://www.gsmarena.com/galaxy_note_4_spotted_on_samsung_mobile_site-news-9505.php

Bazeli... :banana:
 
Cekam da se jave ljudi koji stalno pricaju kako su mali bezeli losa stvar.. ;)

Bruka izgleda od napred na ovoj mutnoj slici
 
Ja kada kupim iphone smatracu da sam uspeo u zivotu :)

A istina je da svaki novi model biva sve skuplji.. Pre par godine si s2 mogao da kupis za ok cenu uz 2k din paket a sada ti treba 2k din paket i 500e pored za flagship telefon. Smesne stvari. Pa za te pare kupim dobar komp i monitor. Smesno je platiti mob 600e,bar je to moje misljenje.

Da ne bude off,ocekujem od note 4 da iskida ali isto tako ocekujem da bude ruzniji od note 3
Telefoni su sve mocniji i rad na njima sve konforniji. Strpati sve ono u kuciste od 150 i kusur grama je umetnost. Zato i kostaju koliko kostaju. Ko je bar jedanput imao bilo koji note zna koliko je mocniji bio i funkcionalniji od bilo kog drugog. Cak sam mogao pre da zavrsim neke stvari nego na mojoj desktop masini. E sad dati 600 i kusur evra za telefon ili ne to je vec pitanje za dublje analize. Da imamo plate ko ovi preko i ponude operatera furali bi svi dobre telefone. Dok je ovih nasih mafijaskih lopova i kriminalaca od operatera vip pogotovo sa svojom letnjom ponudom od 40% snizenja hahaha. E to treba da udje u anale kao najveca prevara zadnjih 10 g. Da je srece i da ima drzave pozatvarala bi takve firme i njihovo kriminalno poslovanje. Sto je najgore prolaze im te njihove fore pa se ljudi lupaju u glavu prvi mesec kad im dodje racun. Odoh malo u off. Elem nadam se da ce osvanuti brzo u oglasima kod nas sa pocetnom cenom 550 e i da ce do novaka pasti na 400 i kusur evrica
 
doći će ta podešavanja sa andriodom L, imaće sve na izvolite.

ove lenovo fotke su odlične... izgleda da će note 4 biti još bolji nego što sam mislio :D
 
Poslednja izmena:
Kao i uvek, i Note 4 ce biti klasa za sebe!
 
Nazad
Vrh Dno