Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Prvi put cujem da je nekome puklo staklo oko home dugmeta. Ali eto i to se dogadja.
Meni je ok to home dugme. Nekako mi se nesvidjaju oni softverski tasteri kao na lg sony i ostalim. Ali kada apple izbaci home dugme u sledecoj galaksiji to ce i samsung uraditi.
 
ja sam bio pobornik hw dugmadi ali sam promenio misljenje, kapacitivni tasteri ispod ekrana i gotovo. jednostavnije, uniformnije i brze.
 
samsung-unpacked-2014-episode-2.jpg


http://www.sammobile.com/2014/08/06/unpacked-episode-2-galaxy-note-4-unveiling-officially-taking-place-on-september-3rd/
 
pa dobro.. ovo se očekivalo. ne mogu oni da naprave dovoljne količine exynosa plus s805 već koriste u s5 2k modelu.

bilo bi smešno da ima s801 u sebi
 
S2 je ponovo u modi :) prvo alpha pa ovaj
ako, ionako im je to najlepši android do sad :)
 
Jao kako mi se sviđa ovo sam bambusom! Note 4 Organic Edition (copyright@Broz) :)
 
Bambus dizajn je vrh, samo sto nikakve veze sa Samsungom nema.
 
Aaaaaaa super izgleda, so classy!
Nadam se da je ovo pravi dizajn, i bazeli odlicni.

Shut_up_and_take_my_money.jpg
 
Deluje bar za 2 klase bolje od S5. Ovo pozadi izgleda kao tekstura lazne koze (kao na starijim fotoaparatima npr) a mozda je i gumirana zadnja strana, mislim da se telefon nece klizati i da ce grip u ruci biti do jaja. Ne vidi se dobro da li ima stereo zvucnike, vidi se samo 1 zvucnik.
 
Poslednja izmena:
Svake godine svi brujimo o metalu, valjda nas neće iznenaditi sa lažnim krznom.
 
Ako budu takvi bezeli, hmmm. :)
 
Lepo izgleda, verovatno uzmem ako me odusevi. Note 3 sam preskocio i uzeo tablet.
Ako vec stavljaju plasticni poklopac mogu da odrade neku foru kao jabuka. Onda bi poklopac manje krckao i delovao plasticno. Bar meni na dvojci ima lufta, posebno jedan cosak.
 
Ja na trojci nisam imao problem sa luftom i krckanjem mada je fakat da su ledja tj debljina istih tuzna!!
 
Kakav li ce tw da strpaju kad im treba 4 hebena gigabajta ram memorije....*****izam.
 
Ja imam Note 3, o kakvom krckanju vi pricate???

Note 4 ima ono sto 3ci nedostaje a to je OIS, jako pozeljna stvar. Rama nikad dosta, tako da je i to ok.
Sta mi se ne svidja, 4x2,5 procesor je jako mali napredak u odnosu na note 3? Mogli su to dici jos? O verziji sa 2x necu ni da pricam...
 
S800 i S805 se razlikuju, nije to samo 2.5 brojka. Malo se informiši ima bar tekstova.

Dovoljan je i s600 snapdragon od Qualcomm-a da potegne sve šta god mu das i da se trenutno stavlja u telefone, ali problem je optimizovanost sistema posebno bloatovanog dela kod Samsunga i ostalih "igrača"...
 
Nazad
Vrh Dno