Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

^ Jeste. Iste price su kruzile za s5 pa na kraju nista od toga.
 
Nema nista od tog fleksibilnog ekrana, samo metal body ima da vidimo i nista drugo. :)
 
Mislim da nece imati metalno kuciste, mozda neke delove, prve glasine su da ce takodje biti IP67 kao S5 sto znaci da vrlo lako moze da lici na uvecan i malo manje zaobljen S5. Mada sve je moguce, mozda na osnovi F serije naprave i N4.
 
Kakvo ce to klanje da bude sa jabukom.. Pakao
 
Note nije konkurencija jabuci i obrnuto. Note ima svoju "publiku" i svake godine koliko ja znam izlazi septembar-oktobar.
 
Kako nije.. ? Jabuka od 5.5 inca ? To je maltene kao note 4. Citam izlazi u septembru
 
To cemo da vidimo. A i ako izadje opet iOS vs Android, S Pen vs ???...
 
Yup..neuporedivo..razliciti stepeni upotrebljivosti ta dva sistema i uredjaja.Nepotrebno pricati.
 
http://www.phonearena.com/news/Report-Samsung-Galaxy-Note-4-coming-Sept.-4-to-have-far-better-specs-than-the-Galaxy-S5_id58836

Dobar koncept

Samsung-Galaxy-Note-4-ivo-maric-2.jpg
 
šta znači to dosta bolje spec? s805 i 2k displej? možda 4gb rama.. :)
 
To grbavo hw dugme stvarno mora da ode u istoriju, keve mi :)
 
korisno je za paljenje ekrana :)
 
Ma idi, k'o da vidim floppy drive u konfi :) Stvarno nepotrebno i plus cini ekran mnogo osetljivijim na padove jer je tu oko dugmeta rupa i izuzetno tanko ionako tanko GG staklo...
 
O cemu ti pricas druze? O kakvom pucanju stakla, prilikom pada telefona?
 
Poslednja izmena:
Dokoni adolescenti.. Bench.. :)
Salu na stranu... Meni nije bitan izgled vec funkcije.. Jedino zanimljiva je kamera. Ali sumnjam da cu sa n3 da skacem na n4..
 
Poslednja izmena:
O cemu ti pricas druze? O kakvom pucanju stakla, prilikom pada telefona?

Između ostalog. Mislim na bilo kakvo naprezanje stakla koje nije iz jednog neprekidnog komada. Ko je ikada imao priliku da testira reagovanje materijala na zamor, istezanje, nabijanje i sve ostalo zna o čemu se radi.
Staklo je tu oko dugmeta daleko najslabije i meni je puklo u dzepu na primer, prvi i poslednji put i jedini put u životu a promenio sam bar 6 operatera i 20 telefona.
Ne znam čemu to dugme kad su ostali telefoni ili bar ja ne mogu da se setim, bez hardverskog dugmeta na prednjoj strani.
 
Nazad
Vrh Dno