Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Mlad si pa se ne sećaš ere 32bitnih desktop sistema. Ne može da adresira više od 3.25 GB RAMa.

Moze ali cuvaju 4GB modele za sledecu godinu. Exynos verzija bi mogla ici u paru sa 4GB RAMa. Samo sto bi onda s805 verzija bila vise poor man's Note 4 nego sto inace jeste.
 
Ja mislim da ce Exynos verzija biti bolja sto se autonomije tice od snapdragona. Prava steta sto ce snap verzija mnogo vise da se prodaje, to im je nekako primarna opcija kao i za S5.

Exynos se pokazao kao bolji cipset koji manje trosi i ima kvalitetniji DAC. Ko moze da bira - N4 Exynos! ;)

http://www.sammobile.com/wp-content/uploads/2014/09/SM-N910_Charcoal-Black_Right-side_004.jpg

http://www.sammobile.com/wp-content/uploads/2014/09/SM-N910_Charcoal-Black_Front-Pen_002.jpg

Nisu neke velike razlike u samom obliku telefona ali neki detalji su mnogo bolji, materijali kvalitetniji pa je ovo kuciste bar za klasu ispred N3.

Sto se mene tice odlican proizvod, ne kazem da ne moze bolje ali za mene je ovo korak u napred u odnosu na N3 a sto se dizajna i materijala tice jos vece unapredjenje u odnosu na kljakavi S5.

Nova sara je jos ruznija od rupica. Kome takve stvari padaju na pamet?

Ni meni se ne svidja ali tesko da je gora od S5 rupica.. ako nista drugo bar ce uredjaj biti ''zalepljen'' za saku, grip je sigurno bolji od glossy zavrsne obrade.
 
Poslednja izmena:
Nova sara je jos ruznija od rupica. Kome takve stvari padaju na pamet?
 
Quick look reviewi okaceni svi pre 40-50min. Dobili tel jos zimus :)



 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]RMzd-hLkhMs[/YOUTUBE]

Def je beli najlepsi.


Edit
Kako se ovaj edge uopste i drzi u ruci :)

[YOUTUBE]9JaAZ9JG4wM[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
4 giga rama lol, o cemu vi diskutujete, dzaba rama kada ce ubaciti novi set bloata da ga iskoristi, ne mogu da verujem da samsungub trebaju godine da ui i kolicinu aplikacija svede na normalu. Uskoro ce samsung da ima alternativu za 100 najpopularnijih app na marketu, sve za dzaba sa 16 gb rama
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]lt752tgtp6w[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]hUgItY1hvEk[/YOUTUBE]
 
Za nas sa Note 2 ovo je full upgrade.

Za Note 3 nisam siguran.

Edit: Vidim da su odustali od usb 3.0
 
Poslednja izmena:
http://www.phonearena.com/news/Poll-Are-you-happy-with-the-new-Samsung-Galaxy-Note-4_id60039

Galaxy-Note-4-Product-Specifications.jpg
 
Poslednja izmena:
Gde mogu da se vide koje su nove zezalice sa olovkom omogucene? :)
Meni ostaje zal sto nisu isli na 5.9" , ali sve u svemu, ocekivano dobar posao od Samsunga...
 
Ne svidja mi se baterija.Ne svidja mi se micro usb 2 konektor jer je na n3 daleko efektivniji micro usb 3.Mogli su da zamene onaj plasticni poklopac ako su vec stavili metalnu lajsnu.Svidja mi se cpu,prednja i zadnja kamera i ta famozna lajsna.Po meni,nepotreban prelazak sa n3 na n4.Cak ocekujem da n3 ima bolju autonomiju baterije.Jedino sto mimse svidjaju nove funkcije s-pena.
 
Poslednja izmena:
Meni dosadilo da stalno menjam telefone, taman sve podesim kako mi se svidja pa ponovo. Evo kao posle duže vremena nešto me zainteresovalo, pre svega bolji kvalitet izrade.

Prvi utisci omiljenog nam crnog reviewera


Marques Brownlee @MKBHD · 31m

Watching videos about the Note 4 is one thing, but actually holding it in your hand is another. I'm seriously impressed with the build.

Actually haven't been this impressed with the build of a Samsung device since... forever. Video coming soon :D
 
lol, ladno im Marco Sfogli svirao na prezentaciji (gitarista)...
 
Nije ovo iskreno nikakav napredak u odnosu na godinu star Note III
 
Bolji dizajn i materijali.
Bolja kamera.
Bolji CPU i GPU.
Bolji ekran.
Bolji S-Pen.
Fingerprint i heart rate i ostali senzori.
Za bateriju se jos ne zna ali losija nece biti...

Kako nije napredak??
 
Nije kao note 2 vs 3 :) ali dobro ocajni fingerprint imam i na s5 kamera ista, a dizajn u odnosu na note 3 i nema razliku
 
Nazad
Vrh Dno