Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Ako nemaš u opcijama da to isključiš onda instaliraj neku bolju sms aplikaciju pa u opcijama isključi.
Ja sam probao sve poznate i mnogo nepoznatih i najbolja je Yaata sms premijum jer ima više korisnih opcija od ostalih...

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Imaš tamo u opcijama da ti otkloni dijalektičke znakove i to što tebi treba da sms ne novertuje u mms i još mnogo stvari, samo detaljno pregledaj opcije

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Pa neću da mi ošiša latinicu. Ako je Note 2 to mogao zašto ne bi mogao i Note 4.
 
Flesuj Alexandr ROM, u njemu je konverzija sredjena da ne menja u MMS posle 3 poruke. Nema nikakve razlike inace ovako, u pitanju je debloated stock za N910F.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Pa neću da mi ošiša latinicu. Ako je Note 2 to mogao zašto ne bi mogao i Note 4.
Ne kažem da moraš da ošišaš latinicu nego sam razumeo u drugoj temi da si i to tražio. U Yaata programu izabereš da li će ti biti ošišana ili ne latinica kada šalješ poruku

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Da, sa tom aplikacijom radi kako treba.

Da li Alexandar ROM ima opciju da poruke i podešavanja imaju crnu pozadinu?
 
Ne znam, koristio sam i koristim i dalje Contacts+ aplikaciju u kojoj sam podesio da mi bude crna pozadina jer ima dark temu.
 
Nemanja, nećeš valjda zbog sms programa da menjaš rom?
Posle može svašta nešto da ti ne radi, ja ga ne bi menjao. Nekada sam to radio i više nikad jer samo gore može biti. Rutovanje je dovoljno pa obrise sam šta ti ne treba

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Naravno da ne bih zbog toga menjao. Nemam sada ni vremena, ali letos bih probao. Ne zbog aplikacije, nego i zbog drugih stvari koje mi smetaju a koje bih voleo da imam ili promenim.
Recimo ta bela pozadina svuda u podešavanjima, što ne mogu da promenim funkcije back/pomoćnom/home dugmetu (gravitybox mi je bio ekstra, zadržim back dugme i nasilno se ugasi aplikacija, na pomoćno dugme se otvori neka aplikacija. Isto i za dupli klik na njih), procenat baterije pored ikonice umesto na samoj ikonicu baterije u notifikacionoj liniji, čak bih i boju te linije (kad se prevuče naniže) menjao...
 
U slucaju da je crkla ploca/emmc cip, da li se to isplati popravljati, imajuci u vidu trenutne cene polovnih Note 4 na oglasima?

Meni se to desilo na F verziji, C je posle 3.5 godine još živ i zdrav i gura treću bateriju.
Posle mnogo nade da će Odin prepeglati problem, ispostavilo se da je ipak bila ploča, tražili mi 80e za zamenu, polovnom pločom. Neka hvala...
Ode F za delove za svega 4000din, bolje išta nego ništa. Zato C radi i dalje kao sat i još uvek ne znam koji bi telefon mogao da ga zameni, ikada... muka mi je od zakrivljenih ekrana, staklenih leđa i svega ostalog što guraju u nove modele. Živela četvorka!
 
@ ljubimci
I Note 4 ima zakrivljen ekran, i meni je bilo muka od toga.
Platio sam 700 dinara da mi se zalepi staklo koje ima vazduha 3 mm oko ekrana, takvi su sad skori svi noviji telefoni osim onih lošijih
 
Da, ali je to apsolutno neprimetno u svakodnevnom korišćenju. Jedino se oseti upravo prilikom lepljenja stakla, ja stakla ne volim i nerviraju me tako da mi to nije nikakav minus, a uverilo me je više puta da je toliko čvrsto da mu i ne treba zaštita, pao je 4x da nijedan drugi telefon ne bi ostao živ, sigurno. :D
Edge, pogotovo na Note modelu koji ima olovku je po meni apsolutni promašaj. Estetski izgledaju prelepo, ali funkcionalnost, ne. Moj lični stav, ima sigurno i onih kojima se to sviđa. Ne znam šta ću kada mi se pokvari četvorka, još uvek nemam alternativu i neki wannahave sledeći telefon. Očigledno ce i 9ka imati isti ekran tako da... samo mogu da se nadam da će ovaj "mališa" poživeti još.
 
Iz nekog razloga mi je izbrisan post. Kupio sam telefon od drugara kome je stojao u fioci bar pola god. Koristio sam ga 2 dana i sve radi sem sto se baterija isprazni brzo. Sot je oko 1.5h mozda manje mozda malo vise. Kupio sam triax bateriju malopre i dalje se prazni jako brzo baterija. Stock rom 6.0.1 910f verzija. Da li je moguce da ta triax baterija slicnog tj slabog kapaciteta ili nesto ne valja? Po programima pise da ima navodno 1788mah stara originalna baterija i health 56%.
Edit: Desavalo mi se da stara baterija ima 30% na sebi i odjednom se ugasi i kad upalim bude nesto 10%... A sad mi se desilo na 15% se ugasio i pokazao 10% za ovu triax. Ne znam sta da radim. Prodavac mi kaze da mora da se napuni lepo i da ce biti sve ok (oni sa NBG)...
 
Poslednja izmena:
ProMobi i pazari originalnu bateriju za note 4

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Vec sam kupio ovu od 2300 din a ne znam da li je do telefona ili do baterije. Sutra cu jos malo da istestiram ali koliko mislim da ako pokusam da vratim oni mi nece vratiti novac. Jer sam se vratio posle 10 min od kupovine i rekao sam da je baterija koju sam kupio kod njih isto prazni kao moja stara, covek mi kaze da moram da napunim do kraja prvo. Isto tako mi je rekao da mozda neki proces mi trosi bateriju brzo... A gledao sam najvise baterije trosi ekran, sto je standardno... A u fazonu ako se budem zalio izmerice kapacitet da pokaze.... A od para sumnjam da cu dobiti nazad...
za otprilike 12 min surfovanja mi potrosi oko 8% bateriju (stara) sto ce reci SOT oko 1h tj malo jace....
Edit: Koliko kosta baterija u Promobi? I jel to ovaj sto ih ima u vise gradova?
 
Poslednja izmena:
Isprazniš skroz bateriju (pali telefon kad se ugasi sve dok više ne može da se upali), onda staviš na punjač da se napuni dok ne piše "fully charged" a za vreme punjenja da je ugašen telefon!

Tako si podesio memoriju baterije. Ako se posle toga gasi na 15% to je siguran znak da je baterija loša. Možeš instalirati Better Battery Stats (ima tema ovde), napuni telefon skroz, isključiš sa punjača i ostaviš tokom noći (za to vreme ne pipaš telefon, bukvalno) i onda čim ujutru upališ ekran odmah sačuvaš i okačiš log fajl iz BBS-a (potreban root za ovu aplikaciju). Tako ćeš znati da li ti neki proces jede bateriju.

Uradi ove dve stvari i znaćeš bez sumnje šta je problem.

Inače, ne kupuju se baterije nepoznatih brendova iz više razloga (imaš više o tome u temi o baterijama). Da ja uzimam uzeo bih Pollarcell (~15€ a kapacitet malo veći od originalne. U drugoj temi neko rece da ih ima na eBay-u i da brzo stižu iz Nemačke) ili originalnu iz Promobi (zvanični servis Samsung telefona).

Ovo što si kupio, ako se ispostavi da je loša ili ima manji kapacitet (što ćeš indirektno znati kada uradiš gore navedene dve stvari) ne verujem da će ti vratiti novac. Ne znam ni kako bi zakon ovo tumačio. A kladim se da niko nema aparat za testiranje kapaciteta (van telefona, sa poznatim opterećenjem...). Sve aplikacije za merenje kapaciteta ne vrede ni za šta (pisao sam detaljno razloge u drugim temama).
 
Accubattery pise da je 2589 mah umesto 3220. Prethodna pise 1788 (originalna) i 56% health. Sony Z3 koji je 1.5 god star pise 100% health i kapacitet. I traje baterija bar 5 sati SOT surfovanja. Trenutno isprobavam posle prvog punjenja ovu triax i SOT je primetno veci u odnosu na fabricko punjenje.
A ja isprobavam testiram radim iste stvari da vidim koliko ce baterija da traje. I uporedjujem sa 2x Sony z3 koji ima slican kapacitet a manji ekran i manju rezoluciju.. Ali SOT je bar 2x bolji.
 
Ja ti rekoh da te aplikacije nisu ni za šta i da sam obrazlagao u drugim temama zašto, a ti mi daješ podatke iz njih. Nemoj da se ljutiš, ali ta informacija je vrlo slična onoj koju bi dobio da si gledao u pasulj.

Porediš dva telefona sa različitim hardverom (i potrošnjom po komponentama), sistemom i softverom. Čak i da su iste aplikacije, na jednom sistemu srču bateriju, na drugom ne (pogledaj Viber, on je baš takav).

Uradi ono što sam ti rekao (prvo formatiranje baterije, pa BBS) i onda javi.

P.S. Isti si moj brat, identičan razgovor smo vodili pre par meseci za njegov S7 [emoji14]
 
Svestan sam razlike telefona ali da je na jednom SOT 1-1.5h a na drugom 5h (1.5-2.5 god stare baterije)... Skinucu BBS i poslacu log. Iskljuceni su mi svi oni samsung bloat programi (koji su mogli da se iskljuce bez roota).
 
Zašto i ne bi moglo?
Novi imaju brzo punjenje koje degradira bateriju. Punjenje ispod 30% joj takođe šteti. Samo to je dovoljno, a HW/SW/sistemske razlike i da ne pominjem.

Uradi ti kao što sam rekao, prvo reset memorije baterije, pa onda BBS log. Pročitaj prvi post u toj temi za svaki slučaj (verziju koju da skineš, kako se vadi log, šta da ne radiš dok testiraš, da proveriš da li je sigurno rutovan telefon...).

P.S. Sigurno nisi isključio sav blotver. Ima na stotine stvari :D
Npr uninstall FB ruši lib pa ne radi rotacija (ili mora ručno da se ubaci taj deo).
 
Poslednja izmena:
Nisam bas uradio kako treba jer nemam root. A oko 12 sati nisam dirao tel bateriju od 99% na 81%. Wakelock mi radi i wifi je radio...
===================
General Information
===================
BetterBatteryStats version: 1.16.0.0
Creation Date: 2018-06-16 04:57:55
Statistic Type: Unplugged to Current
Since 11 h 51 m 24 s
VERSION.RELEASE: 6.0.1
BRAND: samsung
DEVICE: trlte
MANUFACTURER: samsung
MODEL: SM-N910F
OS.VERSION: 3.10.40-10100220
BOOTLOADER: N910FXXU1DQL2
HARDWARE: qcom
FINGERPRINT: samsung/trltexx/trlte:6.0.1/MMB29M/N910FXXU1DQL2:user/release-keys
ID: MMB29M
TAGS: release-keys
USER: dpi
PRODUCT: trltexx
RADIO: N910FXXU1DQB1
Rooted: false
============
Battery Info
============
Level lost [%]: Bat.: -20% (100% to 80%) [1.7%/h]
Voltage lost [mV]: (4147-3943) [17.2%/h]
===========
Other Usage
===========
su rights required to access alarms are not available / were not granted (): (0 s) Ratio: 100.0%
Awake (): 11 h 51 m 16 s (42676 s) Ratio: 100.0%
======================================================
Wakelocks (requires root / system app on Android 4.4+)
======================================================
================
Kernel Wakelocks !!! wakeup_sources !!!
================
======================================================
Processes (requires root / system app on Android 4.4+)
======================================================
======================
Alarms (requires root)
======================
======================
Network (requires root)
======================
==========
CPU States
==========
2.65 GHz (): 18 s 0.0%
2.57 GHz (): 1 s 0.0%
2.5 GHz (): 0.0%
2.46 GHz (): 3 s 0.0%
2.27 GHz (): 5 s 0.0%
1.96 GHz (): 10 s 0.0%
1.73 GHz (): 13 s 0.0%
1.57 GHz (): 8 s 0.0%
1.5 GHz (): 53 s 0.1%
1.27 GHz (): 53 s 0.1%
1.19 GHz (): 2 m 28 s 0.3%
1.04 GHz (): 23 m 41 s 3.3%
960 MHz (): 24 m 12 s 3.4%
883.2 MHz (): 33 m 10 s 4.7%
729.6 MHz (): 2 m 32 s 0.4%
652.8 MHz (): 10 m 1.4%
422.4 MHz (): 9 m 53 s 1.4%
300 MHz (): 10 h 2 m 31 s 84.7%
========
Services
========
Active since: The time when the service was first made active, either by someone starting or binding to it.
Last activity: The time when there was last activity in the service (either explicit requests to start it or clients binding to it)
See http://developer.android.com/reference/android/app/ActivityManager.RunningServiceInfo.html
com.android.bluetooth (com.android.bluetooth.hid.HidService)
Active since: 3 h 25 m 16 s
Last activity: 3 h 23 m 37 s
Crash count:0
com.alibaba.aliexpresshd (anetwork.channel.aidl.NetworkService)
Active since: 2 m 7 s
Last activity: 2 m 7 s
Crash count:0
com.samsung.ucs.agent.boot (com.samsung.ucs.agent.boot.BootAgentService)
Active since: 42 s
Last activity: 42 s
Crash count:0
com.android.phone (com.sec.android.app.bluetoothtest.BluetoothBDTestService)
Active since: 1 m 33 s
Last activity: 1 m 33 s
Crash count:0
com.qualcomm.telephony (com.qualcomm.atfwd.AtFwdService)
Active since: 1 m 25 s
Last activity: 3 h 55 m 12 s
Crash count:0
com.google.android.music:main (com.google.android.music.dial.DialMediaRouteProviderService)
Active since: 2 h 59 m 6 s
Last activity: 2 h 57 m 27 s
Crash count:0
com.alibaba.aliexpresshd:channel (com.alibaba.analytics.AnalyticsService)
Active since: 2 m 11 s
Last activity: 2 m 11 s
Crash count:0
com.samsung.android.sdk.samsunglink (com.mfluent.asp.ContentAggregatorService)
Active since: 3 h 26 m 9 s
Last activity: 15 h 36 m 20 s
Crash count:0
com.sec.android.inputmethod (com.sec.android.inputmethod.SamsungKeypad)
Active since: 57 s
Last activity: 3 h 44 m 17 s
Crash count:0
system (com.qualcomm.location.LocationService)
Active since: 46 s
Last activity: 46 s
Crash count:0
com.sec.android.daemonapp (com.sec.android.daemonapp.ap.accuweather.WeatherClockService)
Active since: 1 m 13 s
Last activity: 1 m 13 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.deviceconnection.service.DeviceConnectionWatcherService)
Active since: 1 m 44 s
Last activity: 1 m 44 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.location.places.service.PlaceDetectionAsyncService)
Active since: 13 h 41 m 39 s
Last activity: 13 h 40 m
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.tapandpay.hce.service.TpHceService)
Active since: 43 s
Last activity: 46 s
Crash count:0
com.android.systemui (com.android.systemui.keyguard.KeyguardService)
Active since: 43 s
Last activity: 45 s
Crash count:0
com.google.android.gms (com.google.android.gms.measurement.service.MeasurementBrokerService)
Active since: 1 m 42 s
Last activity: 15 h 35 m 19 s
Crash count:0
com.android.vending (com.google.android.finsky.billing.iab.InAppBillingService)
Active since: 3 h 36 m 46 s
Last activity: 10 h 15 m 13 s
Crash count:0
com.android.bluetooth (com.android.bluetooth.btservice.AdapterService)
Active since: 37 s
Last activity: 48 s
Crash count:0
system (com.qualcomm.location.izat.IzatService)
Active since: 46 s
Last activity: 46 s
Crash count:0
com.sec.imsservice (com.sec.imsservice.service.CapabilityService)
Active since: 45 s
Last activity: 1 m 16 s
Crash count:0
com.alibaba.aliexpresshd (org.android.agoo.accs.AgooService)
Active since: 2 m 31 s
Last activity: 2 m 31 s
Crash count:0
com.android.systemui.imagewallpaper (com.android.systemui.ImageWallpaper)
Active since: 41 s
Last activity: 41 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.location.geocode.GeocodeService)
Active since: 1 m 59 s
Last activity: 1 m 59 s
Crash count:0
com.android.phone (com.sec.ims.ImsTelephonyService)
Active since: 48 s
Last activity: 48 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.thunderbird.OutgoingSmsListenerService)
Active since: 1 m 48 s
Last activity: 1 m 48 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.auth.setup.devicesignals.LockScreenService)
Active since: 1 m 41 s
Last activity: 1 m 41 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.gcm.GcmService)
Active since: 1 m 17 s
Last activity: 15 h 35 m 29 s
Crash count:0
com.android.phone (com.sec.enterprise.mdm.services.simpin.EnterpriseSimPin)
Active since: 49 s
Last activity: 49 s
Crash count:0
com.sec.android.app.SmartClipService (com.samsung.android.service.hermes.HermesServiceStarter)
Active since: 1 m 36 s
Last activity: 3 h 56 m 5 s
Crash count:0
com.sec.android.widgetapp.ap.hero.accuweather (com.sec.android.widgetapp.ap.hero.accuweather.WeatherClockScreenService)
Active since: 47 s
Last activity: 47 s
Crash count:0
system (com.dsi.ant.server.AntService)
Active since: 1 m 32 s
Last activity: 1 m 32 s
Crash count:0
com.samsung.android.app.pinboard:sync (com.sec.android.sCloudRelayData.RelayService)
Active since: 3 h 26 m 23 s
Last activity: 3 h 46 m 1 s
Crash count:0
system (com.qualcomm.location.izatserviceprovider.service.UnifiedLocationService)
Active since: 46 s
Last activity: 46 s
Crash count:0
com.alibaba.aliexpresshd (com.taobao.orange.service.OrangeApiService)
Active since: 2 m
Last activity: 2 m 1 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.chimera.PersistentBoundBrokerService)
Active since: 1 m 45 s
Last activity: 15 h 37 m 6 s
Crash count:0
com.android.bluetooth (com.android.bluetooth.gatt.GattService)
Active since: 50 s
Last activity: 53 s
Crash count:0
com.google.android.gms (com.google.android.gms.chimera.GmsBoundBrokerService)
Active since: 15 h 38 m 22 s
Last activity: 15 h 37 m 4 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.usagereporting.service.UsageReportingService)
Active since: 1 m 27 s
Last activity: 15 h 36 m 47 s
Crash count:0
com.samsung.android.sconnect (com.samsung.android.sconnect.periph.PeriphService)
Active since: 3 h 25 m 16 s
Last activity: 3 h 23 m 38 s
Crash count:0
org.simalliance.openmobileapi.service:remote (org.simalliance.openmobileapi.service.SmartcardService)
Active since: 43 s
Last activity: 43 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.pseudonymous.service.PseudonymousIdService)
Active since: 1 m 4 s
Last activity: 7 h 7 m 39 s
Crash count:0
com.alibaba.aliexpresshd:channel (com.taobao.accs.ChannelService)
Active since: 2 m 2 s
Last activity: 15 h 36 m 26 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.phenotype.service.PhenotypeService)
Active since: 13 h 41 m 26 s
Last activity: 15 h 36 m 49 s
Crash count:0
com.google.android.gms (com.google.android.gms.update.SystemUpdateService)
Active since: 1 m 48 s
Last activity: 15 h 35 m 29 s
Crash count:0
org.simalliance.openmobileapi.service:remote (org.simalliance.openmobileapi.uiccterminal.UiccTerminal)
Active since: 43 s
Last activity: 43 s
Crash count:0
com.sec.app.samsungprintservice (com.sec.print.mobileprint.df.MFPDiscoveryService)
Active since: 3 h 25 m 27 s
Last activity: 3 h 23 m 48 s
Crash count:0
com.android.bluetooth (com.android.bluetooth.a2dp.A2dpService)
Active since: 41 s
Last activity: 41 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.gms.herrevad.services.LightweightNetworkQualityAndroidService)
Active since: 15 h 37 m 17 s
Last activity: 15 h 35 m 45 s
Crash count:0
com.google.android.gms.persistent (com.google.android.location.geofencer.service.GeofenceProviderService)
Active since: 1 m 59 s
Last activity: 1 m 59 s
Crash count:0
com.google.android.googlequicksearchbox:search (com.google.android.hotword.service.HotwordService)
Active since: 44 s
Last activity: 46 s
Crash count:0
==================
Reference overview
==================
ref_unplugged: Reference ref_unplugged created 3 h 47 m 43 s (Wl: null; KWl: 0elements; NetS: null; Alrm: null; Proc: null; Oth: 2 elements; CPU: 19 elements)
ref_charged: Reference ref_charged created 3 h 47 m 43 s (Wl: null; KWl: 0elements; NetS: null; Alrm: null; Proc: null; Oth: 2 elements; CPU: 19 elements)
ref_current: Reference ref_current created 15 h 39 m 8 s (Wl: 0 elements; KWl: 0elements; NetS: 0 elements; Alrm: 1 elements; Proc: 0 elements; Oth: 3 elements; CPU: 19 elements)
 
Poslednja izmena:
https://www.youtube.com/watch?v=fS6aPsqNPik&t= ovaj link sam koristio za root kad vec trazis kako treba i skinuo sam n910F verziju za moj tel i krene da odradi root i kao na klipu na 3:02 mi stane i vise nista ne radi... Proverio sam verziju 910F je. 601 android....
Edit: Uspeo sam da rootujem i kad se pali tel u gorenjem levom uglu nesto zutim pise i startuje sistem. Sad radi root. A desi mi se po neki put random restart zamrzne tel i restart uradi, a ovako radi najnormalnije. Ne znam dal je do telefona softverski ili hardver....
 

Prilozi

  • thumbnail (9).jpg
    thumbnail (9).jpg
    83.2 KB · Pregleda: 56
Poslednja izmena:
Za root ima prvi post, tamo je moj citat, pisao sam maksimalno detaljno.

Za ostalo sam ti rekao:
1. Formatiraj bateriju. Isprazniš bateriju i pališ telefon sve dok se toliko ne isprazni da se telefon više na Power dugme ne pali, ama ništa da ne zasvetli. Onda staviš da se puni, ne pališ telefon nego se puni tako, i držiš ga na punjaču sve dok na njemu ne piše "Fully charged". Dakle ne da piše 99%, ne 100% nego "fully charged". Tako si formatirao bateriju. I pratiš na koliko procenta će se sledeći put ugasiti. Onda javiš to ovde.
2. Odeš u BBS temu, pročitaš prvi post gde ti piše koju verziju da skineš, da mora root, kako se tačno pravi log fajl... Pratiš ta uputstva u slovo, a ona u toj temi za BBS okačiš log da ti neko protumači.
 
Telefon sa vremena na vreme zamrzne il se restartuje a to se desi kad se par sati ne koristi. Krenuo sam da flashujem rom fabricki i uvek dobijem error. Posto sam sa mobilnog ne mogu da okacim SS. Kad krenem da flashujem rom na odinu dodje do hidden.img i napise u logu RQT_CLOSE a gore levo u kockici stoji hidden, ne fail nego hidden. A na telefonu emmc write fail: hidden. Ne znam sta da radim probao sam sa par "fixeva" da brisem hidden fajl ili naknadno da ubacim hidden.tar ali bezuspesno. Telefon je rutovan bio pre pocetka flashovanja. Ako neko moze da mi pomogne jer mi se smucilo par dana pokusavam da provalim sta je sa telefonom...
 
Otišla ti je interna memorija na ploči, isti kvar sam ja imao. Jedino rešenje je zamena cele ploče, što košta đavo i po i nije isplativo. Ja sam moj prodao nekom ko je slupao ekran. Relativno je čest kvar.
 
Ja sam bio ubedjen da je do softvera jer po ceo dan mogu da cackam telefon bez problema a kad posle nekog vremena uzmem telefon ponovo zna da uspori i ako nastavim da klikcem po ekranu restartuje se. A ako ga ostavim odradi 30ak sekundi svoje i odbaguje se.... Mislis da je hardverski kvar? A sad nemam ni rom ne znam da vratim -_- zabode na gore opisanom fajlu
 
Uspeo sam nekako da ubacim drugi rom nije mogao onaj koji je bas za moj tel. I dalje ista stvar sa zabadanjem i to nisam nista instalirao. Bio sam ubedjen da je softverski i da je nekim ljudima wakelock resio problem ali ipak meni nije.
A plocu kupim sa alija dodje neispravna ili pogresna i serviser dok mi uzme jos toliko barem..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno