Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Nema uopste tu rezoluciju na youtubu, ide samo do 1080p.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
pogledaj u podesavanju ekrana (dakle ne u yt app) koja je rezolucija izabrana. ako je 1080p, nece ni yt vise od toga.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav kolege,

Dodjoh u posed ovog sjajnog telefona sasvim slucajno, ono sto me zanima je gde nabaviti dobru bateriju?

Takodje, zanima me koji custom rom preporucujete za N910C verziju?
 
za bateriju proveri u promobi servisu, oni su ovlasceni za samsung. ako imaju na stanju, originalna je.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Pozdrav kolege,

Dodjoh u posed ovog sjajnog telefona sasvim slucajno, ono sto me zanima je gde nabaviti dobru bateriju?

Takodje, zanima me koji custom rom preporucujete za N910C verziju?

Batali custom romove, njegov stok je odlican ;)
 
Koji je neki prosecan SOT za ovaj telefon? Standardna upotreba.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Zavisi od stanja baterije.. Od 2 do 4h.
 
Brat izvlaci oko 2.5h, pitam zato sto nismo znali da li je to za zamenu baterije ili uobicajeno kod ovog telefona.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
To je sasvim ok.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ja sam ovaj telefon dao mojoj majci :D ali zena je odusevljena kamerom, verv zbig toga sto je pre toga imala sony z3 comp... odradio sam factory pogasio sve zivo sto joj ne treba- ostavio naravno fejs :D insta... i novu bateriju nasao na kp- za 1200din....nisam stalno kuci, ali vidim tako kad natrcim oko 3h SOT-a, 3.5...ali je stalno na wifi....
 
Kakvu zamensku bateriju je najbolje kupiti za Note 4? Samsung fabricku ili neku drugu?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Увек је најбоље узети оригинал батерију пошто има разних фалш батерија које трају једва пар месеци.
Ја сам на Мi5 мењао батерију и три су се показале као фаил, па сам их враћао, тек је 4та била како треба и она је изгурала годину и нешто дана.

Mi 9T Tapatalk
 
Zna li neko proverenog prodavca na KP koji prodaje original baterije?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Original u zvaničnom servisu tj. Promobi i nema glava da te boli. Račun, garancija, šalju na adresu.
 
Da li uopste ima original baterije za Note 4? Koliko se original baterije generalno prave? Daj Boze da je nadje, samo da nisu neke koje stoje od pre 100 godina.
 
Ja sam kupio u promobi pre oko godinu dana. Pre toga sa aliexpress-a, radila ok ali kapacitet joj je od starta bio jedno za trećinu slabiji od originala. Nakon nje kad je već osetno oslabila uzeo, kao što sam rekao u promobi, mislim da je bila oko 2600 din dok je u Big-u u samsungovoj radnji bila oko 4000. Pitao ove u servisu u čemu je fora ako ste vi ovlašćeni za samsung. Oni se čudili da je baš tolika razlika ali su se i našalili kao, ovde dobiješ bateriju u kesici a tamo u kartonskoj ambalaži :)
Samo da napomenem da sam prezadovoljan sa novom originalnom baterijom jer sam telefon kupio polovan pa nisam ni znao koliko drži kad je nova. Ima i one neke koje su kao 3x većeg kapacitata ali telefon postane ko cigla. Razmišljao sam i o toj opciji ali sam odustao je stvarno smešno izgleda kad se namontira a plus upitan je pravi kapacitet i broj ciklusa punjenja pre nego što znatno oslabi.
 
U mediamarktu u nemačkoj sam nedavno gledao bateriju za N4 ima da se kupi

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Pa samsung org, o tome se priča jel [emoji6] I sam sam se iznenadio...čak šta više...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
49d62d959d8c37bb9e69817a62f3c5f3.jpg
 
Da li su ok ove baterije? Brat mi je rekao da mu porucim nesto od 1000-1500 din
X

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena od urednika:
Nisu, pogotovu ne za Note 4. Jako loš kapacitet. Za Note 4 isključivo origialne baterije. Mislim da su oko 2500din u ovlašćenom servisu, ali nisam siguran. Pitajte.

P.S. Ne postavljaj linkove do KP, jer se to smatra reklamom izvan podforuma "Šta da kupim" i "Gde da kupim".
 
Mislim da mu nece odgovarati ta cena, 3000 din sa ukljucenom dostavom je prilicno ulaganje u vec stariji telefon. 2000 din je max, zar nema nista kvalitetno na KP za te pare?

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nažalost, nemam baš pozitivno iskustvo sa drugim baterijama kada je Note 4 u pitanju. Vrlo brzo izgube kapacitet i naduju se. Zato sam lično na kraju pribegao originalu, koji ipak dolazi sa garancijom od 6 meseci.
 
Polarcell su odlične (imam jednu) ali ih nema kod nas i cena je nešto niža od originala.
 
Postoje neke fabricke baterije na KP za oko 2000 din, sad je pitanje da li je to original.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno