Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 4

Sto posto je hardverska, uskoro će da ti se ugasi i nećeš moći ni da ga upališ bez punjača i to će ti prikazivati samo taj ekran sa mmc error. Potpuno isti slučaj je bio sa mojim telefonom. Jedino rešenje je da kupiš neki sa polupanim ekranom pa da prepakuješ od ta dva jedan telefon, ni ja se ne bi zezao sa kinezima.
 
Da li se metodom za root iz prvog posta okida Knox? Postoji li način za root, a da se ne okine Knox kod Note 4?

Verzija FW: N910W8VLS1DPK1

Sent from my SM-N910W8 using Tapatalk
 
Samo privremeni root je moguć bez okidanja Knox-a, svi ostali metodi ga okidaju (bar je tako bilo do sredine prošle godine, kada sam ja imao ovaj telefon, ali sumnjam da se nešto promenilo u međuvremenu)
 
Drugari,
moze li neko da mi pomogne? Pokusavao sam da dodjem do odgovora ovde, ali ima toliko stranica....
Moj Note 4 je počeo da se restartuje sam od sebe, i tako beskonačno, sve dok ga ne priključim na punjač.
Baterija je fabrička, ima godina, ali još uvek izdržava skoro ceo dan.
Da li ću nešto dobiti ako zamenim bateriju, ili je problem softverski, ili čak, daleko bilo, hardverski.

Hvala
 
Probaj prvo da ga testiraš, pozajmi bateriju od nekoga na nekoliko sati pa ćeš se uveriti da li je samo baterija problem ili nešto drugo jer niko ti ne može garantovati u čemu je problem.
Ja mislim da jeste baterija, ali opet ko zna, bolje je da proveriš

Sent from my Huawei Mate 9 using Tapatalk
 
Danas mi se pojavi hitno azuriranje od oko 64 mb.Da li je neko instalirao i ima li poboljsanja?Nisam smeo da azuriram ali pise hitno azuriranje.
 
Imam SG Note 4, oznaka SM-N910F.
Kupljen mimo operatera 2015. ili 2016. godine. Od pocetka imao 5.1.1 verziju (Lollipop). Nije rutovan, Knox u originalnom stanju.
Posto verujem da svaki update namerno usporava telefon, do sada nisam ni proveravao ni koristio ovu opciju.
Kako mi je telefon pun programa, koje ne bih da ponovo instaliram, moze li mi neko reci koji je zadnji update za ovaj model i hoce li zadrzati aplikacije koje imam instalirane na njemu (ovo mi je posebno vazno)?
U servisu Promobi nisu smeli da mi garantuju kako ce se telefon ponasati posle updatea.

Hvala na odgovorima.
 
Mislim da je Android 6.0.1 poslednji update za taj telefon.
Možeš zadržati programe posle update ako ne uradiš resetovanje telefona ali ti možda neke stvari neće raditi dobro, to se zove dirty update.
Takođe nisam što posto siguran kao oni u servisu da će ti ostati sve u telefonu ali trebalo bi sa 90% šanse.
Meni je posle Androida 5 radio bolje na Androidu 6, nije bilo lagovanja više, fluidnije je radio.

Poslato sa Huawei Mate 9 uz pomoć Tapatoka
 
Hvala Drafer na informaciji. Probacu sada pa kako bude.
Javlja mi da postoji update od 1475 MB.
Najvise se brinem zbog 2FA aplikacije. Ako mi nju zezne ima tri dana da oporavljam naloge.
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje. Da li dati za ovaj telefon 150e (možda nešto manje) u baš baš dobrom stanju?
Trenutno koristim J7 2017. Do nedavno Huawei P10 koji sam proslijedio gospođi. Ovaj J7 mi dosadan. Gledam da uzmem neki telefon a ovaj mi slučajno iskočio. A još davno sam htio da ga kupim pa ne znam kakav će mi prelaz biti sa P10 na Note 4? Ili da dam više novca za neki Note 8 npr.?

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Ne vredi.

Jos moras da pazis sta uzimas jer dosta primeraka ima probleme sa eMMC cipom, pa cim naletis na jeftino nesto odmah znaj da potencijalno nisu skroz cista posla.

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Ja sam razmišljao da 150e za taj telefon i nije baš malo. Mada stvarno nisam pratio cijene za Note 4 odavno. Ovo je model SM-N910C (kao jača, Exynos varijanta).

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Ako olovka nije prioritet, pre bi uzeo mi A1 64gb u svako doba u odnosu na note4

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja moj prodao pre mesec dana za 130 eur sa maskom, zastitnim staklom i punjacem za externu bateriju, ali drugaru pa sam mu dao jeftinije. Telefon bio bez mane. Ali bih se slozio sa ovim sto je rekao neko da je bolji NOV Mi A1 nego strari GN4. Pogotovo sto im je problematicno naci baterije koje su dobre. Ja sam kupio ukupno 3 zamenske baterije, sve razlicite i sve su mi u roku od 3-5 meseci crkle.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I ovaj dođe sa tri maske, od kojih je jedna original Spigen i dva tempered glass itd itd.
Ali znači ipak da idem na novije modele telefona. Zato sam i postavio pitanje jer nisam bio siguran koliko je ustvari zastario u odnosu na današnje modele telefona.

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Moze model da bude star a da je aktiviran juce. Lupam sad ali ne kora da znaci da je radio od kad je model izasao.. verujem da ga jos ima po nekim radnjama :)

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Idi na novije, jedino sto je za danasnje uslove ok kod N4 je zadnja kamera i displej i to upitno, ostalo je sve prevazidjeno i zastarelo.

Stekaj kes i cekaj da padnu cene pa se ponovi nekim novijim Samsungom kad dodje vreme, vec imas ok telefon.
 
Ljudi hvala na pomoći. [emoji6]

Послато са SM-J730F уз помоћ Тапатока
 
Drugari,
moze li neko da mi pomogne? Pokusavao sam da dodjem do odgovora ovde, ali ima toliko stranica....
Moj Note 4 je počeo da se restartuje sam od sebe, i tako beskonačno, sve dok ga ne priključim na punjač.
Baterija je fabrička, ima godina, ali još uvek izdržava skoro ceo dan.
Da li ću nešto dobiti ako zamenim bateriju, ili je problem softverski, ili čak, daleko bilo, hardverski.

Hvala

Ja sam imao dve baterije,ta starija je bila dobra ali odjednom otisla.Ubacio nju skoro i telefon nema uopste mrezu,a ostalo radi.izvadim bateriju,stavim drugu noviju i sve radi kako treba,tako da kupi novu bateriju i verujem da ce sve biti o.k.
 
spam ili ne, da odgovorim. moj note4 je 910c se prakticno pokvario, odnosno ima problem hw prirode tako da zabada i restartuje se svako malo, pa sluzi penziju kao decija igracka, fotoaparat po snegu, i telefon za meni manje bitne aplikacije.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk
 
Ja sam svoj skoro prodao kolegi (star 3.5 god). Sve radi, kolega zadovoljan.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ja sam svoj prodao prošle godine za 8 mart, nekome je žena razbila telefon pa joj je muž kupio moj, isti kao što je njen bio :)
Inače imao sam Note 2, 3 i ovaj 4 o bio sam zadovoljan njima
 
Naravno moja cetvorka sljaka kao doxa i dan danas,non stop se na njoj prze igrice.
 
Ako neko ima sa razbijenim ekranom,plocom ispravnom,a ne treba mu,hoce da proda,javnite.
 
Što mislite zbog čega mi se gubi brzi net na telefonu?

Da pojasnim:

Kada sam na mobilnoj mreži signal za m internet iz H+ mi u 90% slučajeva pređe u E (2g). Ne znam razlog zbog cega?

Dakle u mjesec dana sigurno kada je na mobilnoj mreži u E režimu je u 90% slučajeva.

WiFi radi kako treba.

Šta treba da uradim da sredim ovaj problem?

Unaprijed hvala.

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
skini ovu aplikaciju

https://play.google.com/store/apps/details?id=www.extremedroid.com.a4gltetoolkit

i podesi je ovako

e87e6f200ea1aa6b1814e3d8bcf9f894.jpg


a uz to napisi koja lokacija, koja mreza.. da li ti je aktivan 4g, da li imas megabajta u paketu, da li je samo na toj jednoj lolaciji ili svuda... kako radi net na drugim telefonima, na lokaciji gde se tebi prebacije na EDGE?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
skini ovu aplikaciju

https://play.google.com/store/apps/details?id=www.extremedroid.com.a4gltetoolkit

i podesi je ovako

e87e6f200ea1aa6b1814e3d8bcf9f894.jpg


a uz to napisi koja lokacija, koja mreza.. da li ti je aktivan 4g, da li imas megabajta u paketu, da li je samo na toj jednoj lolaciji ili svuda... kako radi net na drugim telefonima, na lokaciji gde se tebi prebacije na EDGE?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
Normalno, drugima radi skroz normalno.

Od paketa ne potrosim ni 10mb brzog neta.
Evo probao sam i piše mi da koj uređaj nije kompatibilan sa ovim programom :(

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li bi trebalo da ovaj telefon pusta 1440p na youtubu? Brat je uzeo nedavno.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Da, bez problema.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno