Šta je novo?

Tastatura A4Tech G800MU PROBLEM

Makisha

Cenjen
Učlanjen(a)
17.08.2011
Poruke
145
Poena
170
Elem... sinoc u sred igre BF4 tastatura je pocela da brljavi,tj da "prespaja,tj mesha" tastere A,i D. Kada stisnem D,registruje A,i obrnuto.
Jutros sam je otvorio,ocistio foliju od kojekakvih "gremlina" magicnom krpom,vratio sve nazad,ali opet isto! Help needed!
Da li je otisla elektronika,prespojili kontakti na foliji,ili sta vec.... Ili je jednostavno odsvirala svoje posle 2 god "terorisanja" u Battlefieldu :)
Hvala unapred

P.S. Pisem sa matore tastature,koja sljaka :) Ali subjektivni osecaj je kao "sa konja na magarca" :)
 
Da nisi dirao one modove tj brzine na ona dva dugmeta. Pa ti sad nesto kontra radi. One dve diode što imaš isključi obe. Imaš zeleno žuto crveno i off (ugašeno).
 
Nisam dirao te modove.U zadnje vreme igram bez njih. "Speed mod" ubrzava odziv tastera, a "D" menja wasd kombinaciju sa kursorskim strelicama. Sve od toga je bilo na OFF. Opet kazem,u sred igre je pocelo da stuca!?
 
Onda verovatno nesto stradalo i prespojilo se.
Mozda jedino da pitas google da nije mozda ko imao problem takav. Da probavas na drugom kompu sumnjam da bi ista resio.

Moja radi vec nekih 5 i vise godina i nista joj ne fali.
 
Otvorio sam je opet.Detaljno ocistio sve moguce kontakte,foliju (medicinskim alkoholom) osusio,sklopio "pomolio se",i na kraju sljaka :)
P.S. Moze "Lock"
 
Nazad
Vrh Dno