Šta je novo?

Novi ASUS Memo Pad 7 (ME176), 64-bitni Android tablet

Hajde objasni mi zasto to radis, zivota ti ...
 
Možda priželjkuje još jedan permaban, ko zna :d
 
Sta ja radim, pa onaj gore mu je napisao Ne. Ja sam mu dao normalan odgovor, sta vam je?
 
Hajde objasni mi zasto to radis, zivota ti ...

Za slucaj da nisi procitao moje objasnjenje: Da, mozes da ga punis tim punjacem. I da na bora borin odgovor. Ovako si svojim neprimerenim postom izazvao lavinu negativnih komentara i ne znam sta treba da ti objasnim zivota mi.
 
Hvala forumasima sa konkretnim odgovorima.

@Edd Lavina je bila opravdana ili ne, po tvojoj proceni ? Samo nemoj sa da i ne ...
 
Ne vidim razlog upuštanja u takvu polemiku u ovakvoj temi.
 
Gde nestade oficijalni predstavnik Asus Srbija ? Od njega sam najvise ocekivao odgovor vezano za punjac, ali sta ces ... Mozda je na odmoru :)
 
Da ti da odgovor da smeš to da radiš, pa da ti crkne nešto zato što imaš noname kineski punjač kupljen na pijaci, pa posle da bude on odgovoran jer ti je kao predstavnik odgovorio? Normalno da neće da ti odgovori, da li bi ti? Najispravnije bi bilo da ti kaže da odeš da kupiš Asusov punjač i da će tad da radi kako treba. Da se ograniči od eventualnog sr@nja.
 
Ima li taj Asus auto punjac kod nas ?
 
Brz ovaj mališa, kao što napisah u drugoj temi, rame uz rame sa Snapdragon 800.
 

Prilozi

  • Screenshot_2014-07-01-05-08-47.jpg
    Screenshot_2014-07-01-05-08-47.jpg
    225.3 KB · Pregleda: 300
  • Screenshot_2014-07-01-05-00-04.jpg
    Screenshot_2014-07-01-05-00-04.jpg
    200.4 KB · Pregleda: 286
  • Screenshot_2014-07-01-05-43-50.jpg
    Screenshot_2014-07-01-05-43-50.jpg
    339.8 KB · Pregleda: 276
  • Screenshot_2014-07-01-05-18-25.jpg
    Screenshot_2014-07-01-05-18-25.jpg
    105.2 KB · Pregleda: 275
  • Screenshot_2014-07-01-05-20-15.jpg
    Screenshot_2014-07-01-05-20-15.jpg
    102.7 KB · Pregleda: 262
Ja dobio 33.000+ poena :D

Zna li iko zasto kada ostavim tablet da se puni preko noci uvek ujutru stoji na 94% ? ? ?
 
I kod mene je tako
 
Pitanje za Asus Srbija.

Tablet iz naslova koji posedujem ima original punjac koji isporucuje 1.35 A. Ja u kolima imam auto punjac koji sam koristio za Samsung telefon, sa klasicnim microUSB konektorom i koji po specifikaciji ima struju punjenja 1A. Dal bi tabletu stetilo ukoliko bih ga u toku koriscenja kao navigacioni uredjaj punio preko tog auto punjaca ? kapiram da bi se sporije punio zbog slabije struje punjenja u odnosu na originalni kucni punjac koji stize sa njim u pakovanju, ali dilema je sledeca: dal bi se ostetila baterija ili tablet koriscenjem slabijeg auto punjaca /// ?
Manja jacina struje nece ostetiti tablet, vec samo usporiti punjenje. Koriscenje punjaca koji nisu originalni moze (ali ne mora) dovesti do ostecenja uredjaja. Sto je jeftiniji punjac (ili USB kablic), vece su sanse da dodje do problema. Niko ne moze preporuciti koriscenje drugih punjaca jer nisu istestirani, ali koriscenjem kvalitetnih punjaca male su sanse da ugrozite tablet.
 
Zahvaljujem na konciznom odgovoru.
 
@ASUS Srbija:
Ima li neko info kada ce se 176C verzija pojaviti u prodavnicama?
 
Zna li iko kako i pomocu cega bih mogao da ucinim da se tablet puni dok recimo koristim dzojstik da igram igrice na njemu?
 
Y-cable
Valarm_USB_OTG_Host_Charge_Cable_Sony3_1024x1024.jpg
 
Ovaj kabal nece puniti tablet vec napajati uredjaji koji su ukljuceni u isti.
 
Ја узимам у понедељак овај таблет. Таман сам на годишњем одмору, па ћу имати времена да га тестирам. После бих могао написати о могућностима уређаја. Верујем да је ово звер наспрам мог дугогодишњег lg p990.

Једино што ми се не свиђа су камере. Мада видећу их на делу, бар што се тиче видео позива, јер то им је и намена.
 
Ја узимам у понедељак овај таблет. Таман сам на годишњем одмору, па ћу имати времена да га тестирам. После бих могао написати о могућностима уређаја.

Ja ga uzimam u avgustu i bio bih ti zahvalan na nekoj recenziji.
 
Kamere su samo za video poziv, realno. Ali meni bolje i ne trebaju.

Po meni jedina mana je sto nije stock android stavljen na njega fabricki.
 
Kamere 2/5 na me173 tj na 16gb verziji iz 2013 su super, tablet iskljucivo koristim za skajp od kako sam uzeo fon od 5.5" pocetkom god. Ovaj sad 2014 sa 33k na antutu ce biti prava stvar :) da su mu kamere makar malo jace nego na proslom 2/5 uzeo bi ga al posto su jos unazadjene tj slabije, no tnx ;)
 
Poslednja izmena:
Узео сам. За сада сам задовољан. Идем сутра на пут, па кад се вратим и испробам га, е тада ћу написати моје мишљење о овом уређају.

Ено телефон плаче, лежи сам на столу, јадан запостављен. Дошла лепа играчка, па зато
 
Узео сам га. За сада сам задовољан. Идем сутра на пут, па кад се вратим и испробам га, е тада ћу написати моје мишљење о овом уређају.

Ено телефон плаче, лежи сам на столу, јадан запостављен. Дошла лепа играчка, па зато

Е да, овај уређај просто вапи за отвореним коренским опцијама (root опцијама). Има свашта од програма, а нећу их ни погледати.

Грешка током рада са тапаталк опцијама. Извињавам се на дуплој поруци.
 
Poslednja izmena:
Hoces li rootovati ??
 
Nazad
Vrh Dno