Šta je novo?

Novi ASUS Memo Pad 7 (ME176), 64-bitni Android tablet

Ja imam


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
I dalje koristim prethodnika ASUS MEMO Pad HD 7 kupljen u septembru 2013 godine, 3-4 ljudi iz porodice ga je aktivno koristilo itd, ali evo ga radi besprekorno, nikad popravljan a opet nije bio isključen možda sve ukupno oko pola sata za ove 4 godine ....
Ali opet dosta toga bude do ''stila'' korišćenja, da ne kažem mučenja'' , a naš narod i nema neko elementarno znanje o ''ovim novim tehnologijama'' pa možda je i to razlog što dosta njih kaže, ...: ''ma looooš'', ''veće njesra nisam koristio'' itd ....
 
Cim probas bolje odmah se lako uoce mane starijeg (sporijeg) uredjaja. Ne treba biti ekspert za tehnologije da bi se to osetilo u realnom radu.
 
I dalje koristim prethodnika ASUS MEMO Pad HD 7 kupljen u septembru 2013 godine,...

Isto i kod mene. Memo pad HD7 sam inače uzeo kao zamenski za Prestigio, koji je ispustio plemenitu dušu već posle mesec dana korišćenja. ASUS i dalje odlično radi, kapacitet baterije još uvek isti (subjektivni osećaj). Za ono za šta se koristi (crtani i igrice za unuke, e-book reader, surfovanje po internetu i e-mail) sasvim dobro služi i ne mislim na tome bilo šta da menjam, doklegod bude funkcionisao.
 
Ja imam problem sa tim Asusom kad se ugasi, kada baterija padne ispod 10% posle muku mucim da ga upalim i uopste da krene punjenje... sta moze biti problem?

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Baterija degradirala ili treba da se kalibrise.


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Probaj da ga praznis do kraja dok ne bude moao da se upali. Pa ga puni do 100%.
Ako to ne pomogne mora da se menja baterija. Ili da ga vozis tako.


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Probaj da ga praznis do kraja dok ne bude moao da se upali. Pa ga puni do 100%.
Ako to ne pomogne mora da se menja baterija. Ili da ga vozis tako.


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
Hm...
Sad nece da se upali uopste, stoji samo ovo po sat vremena, ja ga ugasim dugo drzeci dugme, probam ponovo ista situacija nekoliko puta

a1d73b0cc5ea32d68cb5221116b52126.jpg
 
Hm...
Sad nece da se upali uopste, stoji samo ovo po sat vremena, ja ga ugasim dugo drzeci dugme, probam ponovo ista situacija nekoliko puta

a1d73b0cc5ea32d68cb5221116b52126.jpg
Da li si sredio ovo? Meni se desilo pre tri dana i još je tako. Keva ga još koristi za viber i orion tv. Hvala unapred.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Da li si sredio ovo? Meni se desilo pre tri dana i još je tako. Keva ga još koristi za viber i orion tv. Hvala unapred.

Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka
Nisam ga ni palio uopšte i probao, kupio majci novi ali dečiji je imao isti problem pa sam ga po preporuci jednog YT otvorio i sredio, mora da se otvori tablet, raskaci displej dzek, stavi na punjač da se puni min 60 minuta onda se vrati kabal i sve će da radi.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno