Šta je novo?

Igrice za Windows Phone

peaksel

Cenjen
Učlanjen(a)
22.03.2013
Poruke
49
Poena
159
Ćao društvo!

Otvorili smo ovu temu kako bismo mogli deliti igrice za Windows Phone koje igramo. Šta je na vašem spisku?

Math Duel je naša prva igrica za Windows Phone. Dobra je za učenje ili obnavljanje matematike i vežbanje refleksa.

358x358.png

Možete preuzeti igricu ovde
 
Da li sam ja nesto utripovao da sam igrao extreme road trip na wp, ali mi se sve cini da jesam. Ne mogu da nadjem traga ovoj igri na wp8.
 

Prilozi

  • ERTICON128px_png.jpg
    ERTICON128px_png.jpg
    5.2 KB · Pregleda: 138
odlicna igra


GUARDIANS OF THE SKIES

abu7epuh.png


WANT TO BE A COMBAT PILOT? WANT TO FLY FOR INDIA?
This is the Official Indian Air Force 3D Air Combat Mobile Game. Live the life of an Indian Air Force Combat Pilot and Fly for India!

http://www.windowsphone.com/en-us/s...he-skies/c172e834-878e-4537-a00a-be0ad24ef339
 
Da li pistoji verzija clash of clans za wp, kako radi i vasa iskustva? Zelim preci sa androida na wp pa mi je to bitno da znam jer sam fan igre ☺
 
Beat the Dictators - Najnovije Lude Igrice

Imaš višak energije i ne znaš šta ćeš sa njom? Potroši je na obračun sa zlikovcima i igraj Beat the Dictators!

Igricu možeš preuzeti besplatno sa Windows Phone Store-a već sada: Beat the Dictators



Preuzmi igricu sa Windows Phone Store-a i potroši višak energije na zabavan način: Beat the Dictators
 
Eheej, naše novo slatko stvorenjce je stiglo - Moj Gu - Zabavne Igre za Decu! Gu je okruglasti virtuelni ljubimac, kog zbog svoje fleksibilnosti možete pretvoriti u ljubimca kakvog zamislite. Mazite ga, pazite ga, dajte mu lepo ime i uživajte igrajući s njim mini igre!

Igrica je dostupna za preuzimanje na Windows Phone Store: Moj Gu - Zabavne Igre za Decu



Preuzmite i instalirajte Moj Gu - Zabavne Igre za Decu i veselite se s malim Guom!
 
Pinokio koji Govori

Cao drugari! Secate li se bajke o Pinokiju? U našoj novoj igrici Pinokio koji Govori sada možete da pričate sa tim preslatkim dečačićem, da ga tuširate i igrate se s njim. Naravno, moraćete da ga hranite i čuvate kao pravo detence, ali će vas on svaki dan iznova oduševljavati svojim vragolijama.

Igricu možete preuzeti sa Windows Phone Store-a već danas:Pinokio koji Govori

 
Da li se sećate stare dobre igrice Zmijica koju smo svi igrali na mobilnim telefonima? Znate li da je ponovo tu, baš onako zanimljiva i zarazna kao što je bila. :) Samo je još bolja: ova ima 4 sveta i 3 načina igranja. Baš me je vratila u stara dobra vremena.

Preuzmi na Windows Phone Store-u: Zmijica

1.png
2.png
3.png
4.png
 
Dobrodošli na ostrvo banana, gde vas čekaju zanimljive igrice sa majmunima! Kralj Majmuna - Lude Igrice je nova igra koja od vas zahteva da se skoncentrišete i ispaljujete banane u gorile. Hoće li vam poći za rukom da ne izgubite ni jednu jedinu bananu?

Preuzmite igricu na Windows Phone Store-u: Kralj Majmuna - Lude Igrice

1.png
3.png
4.png
6.png
 
Nazad
Vrh Dno