Šta je novo?

Game Boy i Game Boy Color MULTICART-ovi

TiTaNspider

Slavan
Učlanjen(a)
29.01.2009
Poruke
35
Poena
309
Gde mogu da nadjem kertridze sa vise igara za Game Boy i Game Boy Color?
 
Redovno pretrazujem te sajtove. Sad kontam da obidjem buvljak u Subotici i najlon pijacu u NS.
 
Preko eBay-a mi se bas i ne isplati da narucujem jer ce me jeftin kertridz izaci dosta skupo dok stigne. Mislio sam ako neko ima jos neku ideju gde da trazim kod nas u Srbiji. Sigurno je nekom ostalo nekih kertridza koje je Beosoft nekad prodavao.
 
Nisam bas siguran ali sam u Smederevu u nekoj kineskoj radnji video kertridze za gameboy. Sad dal to fercera u pravom nintedu ne znam ali kinezi ko kinezi kloniraju svasta. Sad koliko sam gledao revieve obicno tim klonovima nesto fali ili ne kontrolisu motion senzore na advance klonovima i slicno. Da sam kolekcionar toga proverio bih detaljnije kakva je situacija sa tim klonoiranim kertridzima.
 
To mi jedino jos nije palo na pamet, da trazim kertridze kod kineza. Zanimljiva ideja.
 
Ako...kako su drali sa cenama, trebali su da gore polako na tihoj vatri.

Na kupindu inace gledaj, povremeno se nadje.
 
Imam ja neke kertridze za onaj prvi Gameboy pa cu da probabram sutra po fijoci
 
Evo ih, malo su prljavi. Original su naravno, kupljeni u Nemackoj pre 20+ godina. Sto godina mi se vuku. Treba prebrisati alkoholom. Dajem ih dzabe naravno
CAM00075.jpg
 
Poslednja izmena:
Hah Tetris, Gargoyles, Kung Fu Master! A i F1 Race mislim da je bio popularan, ako je to igra na koju mislim. Cool. :)
 
Skroz levo dole je Castlevania ;) u slucaju da se ne vidi na slici
 
A to je pa tek extra. Nisam je prepoznao. :)

Ovo poklanjaš OP-u?
 
Ko god hoce, nebitno. Dogovorite se.
 
Čovek je otvorio temu u potrazi za multicart-ovima, ne znam koliko je zainteresovan za ove igre, ali nije u redu da mu "preotmem". Ne znam šta si planirao ti lično, pa je bolje ti da odlučiš.

Kao GameBoy fan i kolekcionar, ja sam svakako voljan da ih prihvatim, pružim im dom, očistim ih detaljno i vratim im staru slavu. Bez obzira što su na Nemačkom. :)
 
Ja od ovih imam tetris i f1..al covek koji je otvorio temu ima prednost.:)
 
Pa nek se javi ovde pa se drugarski dogovorite.
Ja nisam planirao nista, samo sam video da se pominju neki multikartovi(?) za Gameboy, setih se da imam kertridze koji mi stoje u fijoci pa rekoh bolje da dam nekome ko ce to cuvati i koristiti.

Nalepnice su na nemackom ali igre imaju engleski.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam planirao nista, samo sam video da se pominju neki multikartovi(?) za Gameboy, setih se da imam kertridze koji mi stoje u fijoci pa rekoh bolje da dam nekome ko ce to cuvati i koristiti.

MultiCart - Ketridž sa više igara. Ima onih sa npr. 4-u-1, 11-u-1, 44-u-11, pa čak 200-u-1.
 
Ah pa dobro. Ne sećam se da je bilo toga pre 20+ godina kada sam se zanimao sa tim.
 
Naravno da sam zainteresovan za kertridze. I ja sam kolekcionar i veliki zaljubljenik u stari dobri Game Boy.
 
Ovako, na kraju cu ipak ja morati da odlucim, da neko ne bi bio uskracen:

1. Gargoyles i F1 idu Titanu
2. World Cup i Kung Fu Master idu Saletu (posto ima F1 i Tetris)
3. Castlevania i Tetris idu Corvusu (Titan ima Tetris)

Mislim da je fer i posteno

Za dalji dogovor oko preuzimanja iili slanja mozete na PM

Bilo bi pozeljno za vas dvojicu koji niste iz BGa ako imate nekoga ko ovde moze da preuzme licno kertridze jer zbog obima posla mi je zayebancija da cekam da se kuriri dosete i dodju po paket.
 
Poslednja izmena:
Ja sam ti odgovorio na PM, a nisam video da si ovde već napisao. Hvala i od mene još jednom! :)
 
Nedavno sam uspeo da nabavim jedan Multicart kertridž 150-in-1 na kome se između ostalog nalazi i igra Super Mario Land 3: Wario Land. Jako sam se razočarao kad sam skontao da ne vredi gasiti Game Boy jer ne pamti poziciju gde sam stao u igri. Da li je moguće da multicart kertridži nemaju u sebi bateriju? Ja ga nisam otvarao ali me jako zanima. Možete videti na slici kako izgleda kertridž.
DSC_0083.JPG
 
Nazad
Vrh Dno