Šta je novo?

Tesla tablet 7.85

Ja preporucujem Emmi. Vlasnici WW-a...
 
ja bih rekao comtrade
jeste da je ovaj tablet prva stvar koju sam kupio kod njih,ali kazu da su oni uvoznik i da preko njih ide sve
 
Ja sam naručio juče sa cbt sajta. Posle pola sata me pozvali da potvrdim i evo malopre stiglo. Pohvala za ažurnost pošto sam prethodno naručio sa winwina da bi me oni tek sutradan pozvali da jave da nema. Vidim na sajtu cbt da ima na stanju na 3 lokacije, juče je bilo 7,8 lokacija tako da ko želi nek požuri. Meni su u Niš poslali iz leskovačke radnje. :)
 
S obzirom da do sada nisam imao tablet i da mi je jedini kontakt sa androidom mučeni alcatel ot990, ne bih baš moje mišljenje uzimao za merodavno. Šalim se malo, prvi utisci su svakako pozitivni. Deluje ok izrada, jedino sočivo zadnje kamere nije baš centrirano sa otvorom na masci. Totalno nebitno ali eto primetio sam. Možda tako treba. :D Što se rada tiče videćemo kad malo isprobam razne stvari.
 
Jes da ga trenutno nema ali zanima me, koji tablet je bolji za čitanje po danu i po mraku, Tesla ili Asus Memo Pad HD 7? Što se tiče odnosa stranica, znam da je Tesla bolji ali zanima me oštrina teksta njegovih 163PPI spram 216PPI Asusa i minimalna jačina osvetljenja noću. Da li može dugo da se čita na njima?
 
ja koristim oba za citanje nocu i sve mi je jedno,tesla ima malo slabije osvetljenje jedino,a ostrina se ni ne primecuje posle minut citanja
 
Za D3Go na Android TV-u ja koristim Hide my Root i radi mi sasvim lepo.

Probaj pa javi.
 
da li neko ko ima ovaj tablet moze da proba gta san andreas?
ja sam probao ali me izbaci iz igre cim odem play
mozda nije kompatibilan sa intel procesorom?
 
Probao sam i ja gta sa i nisam uspeo, možda je samo problem do narodske verzije?
Inače d3go radi prvih nekoliko sekundi, dok je brzina neta 700 000.kad se popne na 1 500 00, onda počinje da koči i da se secka. Što se roota tiče , možda nije ni rootovan ,nego ga samo tako vidi program ,neki bug?
 
ota root kiper radi samo do 4.2 jb. maj bed.

moraćeš sa hide my root.
 
video sam negde da je neko okacio ss kako radi sa telenorovim modemom i da je radilo
probacu da nabavim ja neki modem da snimim to u akciji ako uspem da nabavim
 
Zanima me samo da li ćete da odobrite komentar i da li će novac biti razlog da se cenzuriše istina

pQjhksF.png


http://mobile.benchmark.rs/tableti/test_tesla_tablet
 
Sto ste navrli, cekajte da dignu cenu a onda udri na pljuvacinu :d

Inace imaju pravo da ga reklamiraju kao srpski tablet (ipak tu je logo, srpska pamet da se ubace par aplikacija, sajt...), jedino nesmeju da tvrde da je proizveden u srbsitanu, a da jeste mislim da bi se sav raspadao kao domaci yugo :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Kad su Benchmark računari izašli, nije se napadalo to što su domaći brend, nego što su skupi. Sad je izašao jeftin tablet, sad ne valja što je "domaći". Mora li po svemu da se pljuje? Lepo ljudi napisaše. Naravno da nisu projektovali ceo tablet od nule. Zato toliko i košta. Ma ban ban ban, neću ništa da znam!!!

Ili ajde, kako bi ga ti reklamirao? Prvi ... tablet po domaćoj specifikaciji poručen iz Kine?
 
Poslednja izmena:
ne znam dali iko od vas zna pricu od ms dosu i pc dosu
ali,dosao je ibm i trazio nekog da im proizvede os za njihove racunare...tu se nasao bil gejts koji im je preprodao proizvod(os) nekog njegovog poznanika ali uz uslov da i on sam moze da proizvodi taj proizvod(os) pod drugim imenom u kucnoj radinosti...
naravno,ibm je pristao na tu ideju,jer je ta ideja ekvivalentna kao da neko od nas ponudi ugovor firmi traktora da ce da im proizvodi motore,ali da iste takve motore moze da proizvodi sam u kucnoj radinosti...

bios je krekovan i ibm racunari vise nisu imali svrhu...sada je svako mogao da sastavi racunar od kumponenti koje kupi u prodavnici i na takve racunare je isao ms dos,a ne pc dos koji je stavljao ibm....u sustini su pc dos i ms dos isti os...

poenta ove price je da je sve u pravnim klauzulama i da su tu autorska prava mutno definisana
svakakvi ugovori se sklapaju,verovatno i danas postoji takvi ugovori gde kinezi prave tablet za nekog,ali zadrzavaju pravo da sami prodaju isti takav tablet samo no name iz njihove radinosti...

cak i ako to mozda nije slucaj u situaciji sa teslom,skoro ni jedan uredjaj se ne proizvodi u zemlji iz koje je njegova kompanija

apple je onda u stvari foxcon proizvod iz kine i plagijat jer mu samsung pravi nekoliko delova,a posto se i samsung sklapa u kini,sve je to zajedno kinesko ***nje -.-

pa dajte ljudi urazumite se,jel ste pomislili nekad da razmislite o necemu pre nego sto besomucno pljujete
 
Ne, nije pljuvačina. Sudeći po specifikacijama, ovo je dobar i jeftin kineski tablet.

Ako ja instaliram par naših aplikacija na moj HTC telefon i preko logoa nalepim brend "Jovanović", da li će to i dalje biti HTC ili novi srpski brend? Nemojte da ste pljuvali po tome, prezime je iz Srbije! :p Ako vam se ne sviđa, onda ste... hm... izdajnici! :d
 
Poslednja izmena:
Može Jovanović, ali samo Mića :p
 
Logo: Doctore
 
To je već sledeći model.
 
ok onda slobodno bacite sve vase uredjaje jer su kineski i prave se u kini -.-

za 90 posto tableta imas iste takve kineze i to verovatno znaci da su to sve kineski tableti ustvari

a posto izgleda niko nije priocitao onaj moj dugacak post iznad,nece ni da razmotri malo realniju sliku i da uzme u obzir da pravnici mogu od svega da naprave sve i da se svakakvi ugovori sklapaju i da verovatno nista nije kao sto se cini na prvi pogled...

inace ja ne znam sta su asusovi tableti do pre nove sedmice,kad je ovaj tesla kinez....

uvezli su tablet,prilagodili ga za nase trziste,dali ti malu cenu i punu servisnu podrsku i 2 god garancije i ljudi i dalje pljuju....pa stvarno nema smisla....vi narucite taj kinez sa interneta za 150$ bez garancije i cekajte ga 60 dana da stigne onda
 
Meni nije jasno zasto se ovaj tablet pljuje u ovoj temi? I ispod testa na sajtu??

Da je skuplji nego u Kini, da moze da se nabavi za manje para sa 2g garancije pa i da shvatim, ali nije mi jasno sta pojedini ocekuju? Tablet proizveden u Srbiji? Pa 90% tehnike koju drzite u rukama i imate po kuci se proizvodi u Kini.
A ako je problem to sto iza pise "Tesla" tek mi je to komicno, najbolje da niko ne moze vise da napise i izgovori "Tesla". Kako pojedini misle da se "Tesla" zastiti meni nije jasno?
 
ma za njih sve najgore po najskupljim cenama uz najgore uslove i 5 ugovora
to vole
 
Ja nemam nista protiv tableta niti da se zove kako se zove ali nakon citanja recenzije na Benchmarkovom sajtu imam protiv toga sto hvale ComTrade bog zna kako a oni uradili 2% posla ako su i toliko.

Platis review i glorifikuju te ko boga...
 
Nazad
Vrh Dno