Šta je novo?

Tesla tablet 7.85

Zasto se Vesi Prevari dozvoljava da koristi Teslino ime na nekom raspalom generickom tabletu koji je uvezao iz Kine? Ovo nije rodoljublje, vec ismevanje Nikole Tesle.
+1

I meni je to proslo kroz glavu kad sam video tekst na telegrafu.
 
Od takvih pitanja bi se mogla napraviti nova verzija "1000 zasto, 1000 zato" posto je Vesin tablet vrh ledenog brega kada su dozvole za bilo sta u Srbiji u pitanju...
 
Koji prevaranti ovi iz Comtrade-a! Pa odvratni su kad kineski tablet sa nalepljenim logom prodaju kao srpski proizvod. Trenira te stoka da na sve što dolazi iz Srbije gledaš sa skepticizmom....
 
pa sigurno ga nece proizvesti u srbiji -.- na onom sajtu pise da je taj kineski tablet namenjen za evropsko trziste
jednostavno predas kinezima koncept i kazes pravi,tamo je jeftinije
to sto oni posle mogu taj tablet da prodaju noname,to je druga prica
 
Upravo je stigao u maloprodaju. Videcemo kako ce se pokazati...
 
ja sam juce bio,nije ga bilo
znaci sad ga ima?
moram da odem da ga probam :D
 
Bio je na snimanju kod kolege, danas poslepodne je kod mene.
 

Prilozi

  • tesla-02.jpg
    tesla-02.jpg
    498.1 KB · Pregleda: 570
Što više slika ovog tableta vidim, ekran mi sve gore deluje.
 
Zato ga i nisu dali na testu geek sajtova :)
Pa sta ocekujete naredni Vivax, itd... svi to rade, sta je nas briga, nas interesuje kvalitet i cena...

valjda ovde i vrapci na grani znaju da srbistanci znaju samo kamen da tucaju... eto to nam je nivo zajednicki
 
Poslednja izmena:
kupio sam jutros imao sam visak para,ako ne bude zadovoljavajuc ici ce nekom od ukucna
pravim unboxing posle
 
Ajde samo na brzinu, upravo mi je stigao, ekran je ok, IPS je sigurno, ne znam zašto na tim fotkama sa profesionalnim fotoaparatima izgleda tako isprano. Ima na sebi neki glupi već izgrebani screen protector, verujem da mu on dodatno ubija kvalitet. Više kad se vratim iz kupovine.
 

Prilozi

  • DSCN2955.jpg
    DSCN2955.jpg
    1 MB · Pregleda: 611
Juče sam se igrao tabletom jedno kratko vreme, apsolutno je prevazišao moja očekivanja za tu cenu, on radi sasvim dobro. Stigao sam da MX plejerom pustim full hd film sa usb fleša preko otg kabla koji ide uz tablet, pušta bez imalo muke, instalirao igo primo koji takođe radi bez problema, a jedinu zamerku koju sam mogao da primetim je slabija vidljivost napolju na suncu ali to je više manje kod svih. On zaista ima neku foliju fabrički nalepljenju na ekran, ne znam svrhu ali mislim da ne može da se skine lako. Dizajn je apsolutno sony experia, ćoškovi, ivice, izgled...materijal je dobar, lepo leži u ruci...Sve u svemu best buy trenutno, a znam da sledeća tura neće imati ovu cenu, tako da priča o promo ceni je istinita. A i znam da će se rasprodati već u ponedeljak-utorak, tako da požurite...

 
Za promo cenu vredi ako ga dignu na 16+ onda su preterali, jer ovo kinezima nije placeno vise od 80$ na 50 000 komada
 
To bi rekli, kobili se nado :D Po toj ceni je extra, ali osecam da ce za mesec dana da dignu cenu u nebo.
 
Poslednja izmena:
Verovatno nisu svesni koliko se brzo trziste tableta menja.... a i cene su bas krenule da padaju jer ih sve vise ima na trzistu

Jos kad bi neko imao pojma da li ce tu moci windows 8 da se ugura?
 
Poslednja izmena:
Sve u svemu best buy trenutno, a znam da sledeća tura neće imati ovu cenu, tako da priča o promo ceni je istinita. A i znam da će se rasprodati već u ponedeljak-utorak, tako da požurite...

Koliko ste ih uvezli, pedeset komada?
 
Koliko ste ih uvezli, pedeset komada?

Od tih kineza nema sanse da uzme manje od 5K a verovatno je prva tura radjena na tom minimumu... posto su kod nas tableti izrazito losi... cast ako ima par izuzetaka

Neka mi neko upuceniji odgovori ako se tablem moze rutovat a sigurno ce moci da li to znaci da ce 98% moci win8? PLSSSSS :d
 
Poslednja izmena:
Razapeste covjeka jer se Tesla proizvodi u Kini, a gdje se proizvodi Apple, HP, Dell, Asus, Lenovo... Svi kinezima salju dizajn, nacrte i sl i ovi rade, a posle lijepe naljepnice za brend ili urezuju. Ja ne znam sto je tu cudno. Dodje tamo u fabriku i kao na pjacu, daj mi taj i taj ekran, taj procesor, tu memoriju, stavite to u to i to kuciste i zalijepite naljepnicu.
 
Ajde samo na brzinu, upravo mi je stigao, ekran je ok, IPS je sigurno, ne znam zašto na tim fotkama sa profesionalnim fotoaparatima izgleda tako isprano.

Možda zbog jakog osvetljenja.

Ma zavera Rotšilda i Masona, 100% :d


Sve u svemu best buy trenutno, a znam da sledeća tura neće imati ovu cenu, tako da priča o promo ceni je istinita. A i znam da će se rasprodati već u ponedeljak-utorak, tako da požurite...

Sad ću možda lupiti, ali pošto nema SIM slot, da li može da se koristi Telenor USB modem?
 
@ andrejmi
Sve je to OK al niko ne skrnavi ime našeg poznatog naučnika i još se reklamira kako je ovo prvi srpski tablet, pa nismo tolike ovce..
Šta je Comtrade ikad proizveo od hardvera? Koliko znam ništa, prema tome...
Da se razumemo za tu lovu tablet je dobar, nalepnica preko displeja bi trebala biti ta "zaštita" koju pominju?
 
Nazad
Vrh Dno