Šta je novo?

kupovina mp3 playera

vsakos

Cenjen
Učlanjen(a)
20.09.2013
Poruke
118
Poena
170
pozdrav! hteo bi da kupim neki jednostavan mp3 player. e sad interesuje me da li vredi uopste gledati ove jako jeftine (kupindo) ili da ipak kupim neki malo skuplji pa cak i neki ipod shuffle?
 
Novi od 20-30e ne vrede, nemoj da bacaš pare. Ako si ograničen na tu sumu pogledaj polovne brendirane kao što su Sony, Apple, Creative, Samsung, Sandisk.
Nov normalan plejer je oko 50-60e, tu spadaju Sandisk Sansa Clip+, Ipod Shuffle i Sony NWZ-B172. Clip+ je možda najbolja kupovina.
 
mnogo mi je da dam 50-60e. video sam na kp da prodaju ipod shuffle 2. generacije za 35e, neotpakovan. da li to vredi uzeti? ili polovan 4. gen za ~ istu cenu? ili neki xwave? oni ipak nisu no-name marka samo ne znam za kvalitet.
 
mnogo mi je da dam 50-60e. video sam na kp da prodaju ipod shuffle 2. generacije za 35e, neotpakovan. da li to vredi uzeti? ili polovan 4. gen za ~ istu cenu? ili neki xwave? oni ipak nisu no-name marka samo ne znam za kvalitet.

Xwave jeste no-name i lošeg je kvaliteta, pričam iz iskustva, i tuđeg i svog.
Može Shuffle, ali vodi računa, mislim da sam video neki oglas u kome ga reklamiraju sa 16-32GB memorije, što naravno ne postoji. Sad, da li uzeti neotpakovan 2nd gen ili polovan 4th gen ... Šta znam, pretpostavljam da nema neke razlike u zvuku i funkcionalnosti, možda baterija traje malo duže na 4th gen, ali trebalo bi proguglati, nisam istraživao. Obrati pažnju da uz 2nd gen ide ono postolje sa konektorom, a uz 4th gen USB kabl sa takvim specifičnim konektorom, to moraš da imaš da posle ne juriš neke zamenske koji pitanje da li rade kako treba. Starije Apple slušalice nisu neke, iste idu i uz 4th gen, pa vidi da li će ti to odgovarati ili ćeš kasnije ići na neke bolje.
EDIT: da, 4th gen ima malo duže trajanje baterije.

I ako uzmeš Shuffle ne moraš da koristiš iTunes, postoje i alternative za prebacivanje muzike.
 
Poslednja izmena:
Xwave jeste no-name i lošeg je kvaliteta, pričam iz iskustva, i tuđeg i svog.
Može Shuffle, ali vodi računa, mislim da sam video neki oglas u kome ga reklamiraju sa 16-32GB memorije, što naravno ne postoji. Sad, da li uzeti neotpakovan 2nd gen ili polovan 4th gen ... Šta znam, pretpostavljam da nema neke razlike u zvuku i funkcionalnosti, možda baterija traje malo duže na 4th gen, ali trebalo bi proguglati, nisam istraživao. Obrati pažnju da uz 2nd gen ide ono postolje sa konektorom, a uz 4th gen USB kabl sa takvim specifičnim konektorom, to moraš da imaš da posle ne juriš neke zamenske koji pitanje da li rade kako treba. Starije Apple slušalice nisu neke, iste idu i uz 4th gen, pa vidi da li će ti to odgovarati ili ćeš kasnije ići na neke bolje.
EDIT: da, 4th gen ima malo duže trajanje baterije.

I ako uzmeš Shuffle ne moraš da koristiš iTunes, postoje i alternative za prebacivanje muzike.

sad sam malo proguglao i svi kazu da je sa apple slusalicama koji se dobija uz ipod skoro isti kvalitet zvuka, ali kad kupis neki kvalitetniji, odma se primeti razlika, 4th gen je mnogo bolji (navodno).
a itunes mi nije problem, koristim macbook
 
Da, sad vidim.:) Onda je dilema rešena, samo kasnije uloži u neke bolje slušalice.
 
Nazad
Vrh Dno