Šta je novo?

Rainbow Six Siege

Simptomaticno je (bar u tom Girl Power videu) da ti nisan ne bezi ni pri jednom rafalu, stoji stameno k'o Peter North, nezavisno koje oruzje imas u ruci.
Upravo zato kazem da se gledanjem usporenog snimka vidi tacno kako se kontrolise recoil koji je bas jak barem kod AUG-a, dok kod Cavierinog SMG-a sa long barrelom i low fire rate je veoma nizak i zanemariv.
Ono sto mislis da vidis u realtime-u se razlikuje od onoga sto vidis kada pogledas slow mo.

Imao sam situaciju prilikom igranja GLAZ-om, pomislio sam da je hitbox shitty
https://www.youtube.com/watch?v=MZeZ-40luEA

dok nisam pogledao slow mo snimak, i video da sam se izmashio za medalju.
https://www.youtube.com/watch?v=sfW85y8dK58
 
S obrzirom da izbacuju 8 mapa iz rankeda od ovog apdejta postajem Casual master stomper
 
Vraćanje u život na daljinu? Jer neko u Ubi sedi i razmišlja: Ha, igra je relativno dobra, ajde da je opet upropastimo.
 
Sorry sto sam padobranac. Uzeo sam starter verziju. Interesuje me da li ima neki tutorial video za operatere, koje kupovati i da li se moze uraditi upgrade na standard e.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne može upgrade na standard da se radi. Inače, starter verzija će imati smanjene cene operatora, samo ne znam da li je to za sve ili samo za nove kupce nakon tih promena, a što se operatora tiče, Thermite i Thatcher su uvek potrebni, u bar 90% situacija. Neko voli da igra štitonoše, ali su retki, možeš Hibanu da otvoriš, a od odbrambenih Mute, Rook, Doc, Lesion. Speed 2 su dobri sa početnike jer možeš da roamaš relativno blizu objective-a i naučio mapu deo po deo.
 
Ok. Hvala. Da li se onda moze uzeti neka vrsta PREMIUM-a da se otljucaju svi operateri ili je starter osudjen na farmanje ? Ako se meni igra dopadne, kupit cu je ponovo. Fuck it. Samo me interesuje stanje ove trenutne verzije koju imam.
 
Trenutno nema upgrade, ali su rekli da će biti promene i da će se u starteru smanjiti farmanje, možda već sledeće nedelje jer u utorak kreće nova sezona sa novim operatorima i novim COOP modom. Mogao si samo da kupiš Year Pass i otključaš 8 operatora iz te godine odmah + dobiješ 600 R6 kredita kojim možeš kupiti neke zaključane operatore. Evo šta sam iskopao:

"More operators for Starter owners
Owners of Siege's Starter Edition, the $15 version of the game that requires players to pay significantly more to unlock operators, will now automatically be able to unlock six, rather than just four starting operators. This is a modest but welcome bone thrown to Starter owners, who currently don't have a way to 'upgrade out' of the worse economy they enter into by purchasing the cheaper version of the game. My assumption is that current Starter owners will receive some amount of equivalent in-game currency to compensate for this change, but I haven't confirmed this yet with Ubisoft."
 
Hvala jos jednom. Otkljucao sam Thathchera i Mutea pa cemo vidjeti.
 
Tnx. Igrao sam ja ovo davno na izlasku i nije mi tada sjela. Sada je puna contenta, ispeglana itd. Odlicna je. Odigrao sma nekih 3h. Pola PvE misija i nekoliko multi partija. Najvise mi fali poznavanje mapa dok sam ostalo ukapirao.
 
Kroz Situations upooznaš sve osnovne operatore i naučiš pomalo neke od mapa, posebno ako igraš na najteže, pa te i ubiju po koji put.
 
Da. Igrao sam na simulation. Ili kako se vec zove najtezi mod. Poprilicno je zeznuto. To sam prvo i odigrao prije MP.
 
Mnogo znači da imaš mikrofon ako igraš competitive, nema ništa gore, nego kad u timu imam 2-3 lika koja ćute, a samo drug i ja pričamo, pizdimo. Neko nekad piše na četu i to nekad i pomogne, ali ne previše jer u toku runde, posebno kada se nešto dešava, ja i ne skontam da je neko nešto napisao.
 
Definitivno mi fali poznavanje mapa. Doslovno se dezorjentisem. Ali sto se tice okrsaja, if you see me, run!!

c42fa002cb937da4a031425adc0e307d.jpg


Hahah.. šalu na stranu. Daje mi osjecaj Ghost Recon Phantoms. Epske igre koju je Ubi ugasio vjerovatno zbog R6 i Wildlands. Opravdano ali mi fali sekundu vece mape kao u Phantoms i onaj mod kod zauzimanja teritorija. Ostalo je sve na strani R6.
 
Nazad
Vrh Dno