Šta je novo?

Rainbow Six Siege

Nokon 1001 noći,.. ovaj... sata :) ... lvl 225

F4Frjl5.jpg
 
Boles :d

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koliko ti je trebalo vremenski do 100lvl?

posle mnogo sporo ide, treba mi 104000 poena za lvl, a racunaj da kao MVP mozes uzeti od 3500 do 4000 po partiji (koja se sastoji od 3-5 rundi)
Oko 160h. Igram ranked samo I jako me nervira cinjenica da ko je lvl1 da moze da igra ranked ako je u partiju sa nekim ko je veci lvl. Druga stvar ovo je igra gde moras imati komunikaciju sa svojim timom konstatno. U goldu sam trenutno I nema sanse da mrdnem odatle.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Da li na PS4 ciljanje ide kao auto aim (npr. R2 i nišan je odmah na meti)?
 
Tako da stisneš R2 i nišan ti odmah na meti, nema ni na jednoj igri.

Kako nema...Ja tako igram sa gamepadom Tomb Rider, Watch Dogs i Max Payne 3 na PC-u.

Zato i pitam za Siege, jer u taktičkoj, a i bilo kakvoj drugoj mp first person shooter igri nekako mi nema smisla :)

Probao sam ove igre što sam naveo i bez auto aim-a, pakao je teško.
 
Ja sve na konzoli igram bez assista, nije zanimljivo da samo odradi glavni deo posla
 
Pa te koje si naveo ima i uglavnom su SP iskustva,ali to je kao pomoć za hendikepirane osobe što se mene tiče.,igrao sam BF3 još na PS3 pa BFH BF4 na PS4 i sve uvek sa isključenim aim asistom.Iz mog iskustva to više odmaže nego što pomaže.Ali ovo je R6 tema tamo ne aim asista.

R6 je close combat tac. shooter, i da su stavili AA opciju bili bi retardi na kub :D
 
Au Saint milina gledati tvoje klipove. Trenutno sam u Gold 2.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 
Ranked ili Casual?
 
Casual je realno easy mode jer u 90% partija protiv padaju leveli <50 i sprdanje sa njima :d
 
Casual, na 2-0 piše Match point

Da u pravu si, nisam uocio taj detalj.
Pitam zato sto mi izgleda prilicno izvesnim da koristi neki oblik no-recoil skripta, pa me interesovalo da li se to tolerise i u ranked-u. U casual-u - skoro sve prolazi, osim bas blatantnih cheatova.
 
anyway, imas i 0.25 slow motion speed na YouTube.

Mmm, ne bih se dalje udubljivao u to, niti mi je bila namera nikakvo "raskrinkavanje" ili sta vec. Ti si odlican R6:S igrac, to je van diskusije, interesovalo me je samo da li koristis neki sitni, "dozvoljeni doping", a sto radi vecina posvecenijih igraca. Da se ne lazemo.
Simptomaticno je (bar u tom Girl Power videu) da ti nisan ne bezi ni pri jednom rafalu, stoji stameno k'o Peter North, nezavisno koje oruzje imas u ruci. Nekako sam skeptican da je to moguce tako precizno kontrolisati rukom, ali ako tvrdis da jeste - OK, prihvatam.
 
Nazad
Vrh Dno