Šta je novo?

Rainbow Six Siege

U HD rezoluciji?

720p :) 720p 2000 do 2500 bitrate je zvanicna preporuka na twitchu. Ja sam radio stream sa 3500 bitrate ali je radilo buffer mnogim likovima (random) nebitno iz kog su dela Evrope, najvise zbog prebijanja tog "limita" za one koji nisu partner a gledaoci ne mogu da biraju kvalitet (na youtube-u je to barem bolje odradjeno). Tako da sam kasnije drzao nekih ~2500bitrate uz 720p45fps jer izgleda skoro identicno kao 60fps a kvalitet je bolji. Uvek moze preset ako ima dobar i7 da smanji na fast i poboljsa piksele tokom kretanja kamere i sl.
 
3mbps je neki minimum za 720p. realno ne bih isao na ispod 5 zbog lufta :)
 
3mbps je neki minimum za 720p. realno ne bih isao na ispod 5 zbog lufta :)

Da ali luft nije potreban ako je konekcija stabilna. SBB generalno pruza mozda vece brzine ali je u 80-90% slucajeva nestabilan i obara upload brzine tokom streama pa se javljaju dropped frames. Ja sam trenutno na 30/3 (kopernikus) mogu sve da streamam na 2200bitrate 720p45fps, fast preset zbog procesora, i nemam ikakvog ingame laga ili stucanja pinga. To je 2.2mbps na stream i 0.8mbps na igru, a mts 8/0.8 gura sve igre u fullu ako je neko merilo. Ako se i otvori chat i ista slicno pored to je download protok, tako da je 3mbita minimum, 5 je pozeljno ali ne neophodno. Cak sta vise sa ovim cenama kod nas i razmerom download:upload ne vredi ulagati.
 
Gledaju ove tvoje klipove ozbiljno sam se nameracio da uzmem igru :D
 
Free weekend, 10-13 novembar
 
Skoro smo poceli drugar i ja da igramo, fali nam ljudi, iz naseg drustva niko nije zainteresovan, pa ako neko zeli ranked, silver-gold, nek me doda na uplay-u, nick (Jidomaru)
Snimak od skoro sto smo igrali ranked game.
 
Poslednja izmena:
Lepo, timski se igra, samo za avion vam savetujem da ne otvarate te poklopce sa najvise etaže, jer to su upravo mesta gde vam preti najveca opasnost od roamera
srecom, vasi protivnici su bili prilicno neiskusni sa C4 nije bilo roamera.
 
Lepo, timski se igra, samo za avion vam savetujem da ne otvarate te poklopce sa najvise etaže, jer to su upravo mesta gde vam preti najveca opasnost od roamera
srecom, vasi protivnici su bili prilicno neiskusni sa C4 nije bilo roamera.
Bronze game, ucimo jos uvek mape, problem je sto ih ima mnogo, a preferance sistem i ne radi bas najbolje.
 
Lepo, timski se igra, samo za avion vam savetujem da ne otvarate te poklopce sa najvise etaže, jer to su upravo mesta gde vam preti najveca opasnost od roamera
srecom, vasi protivnici su bili prilicno neiskusni sa C4 nije bilo roamera.

Inace, mnogo su ti kul snimci.
 
Od kada Fuze ima 3 charge-a?
 
Znaci jos lakse ubiti hostage-a :D
 
Nazad
Vrh Dno