Šta je novo?

Rainbow Six Siege

Izasle ultra HD texsture, preko 8Gb.
 
Poslednja izmena:
Ima neko spare key za free weekend?

LWLF-DWA8-TJAB-GAGL
38WL-MJB3-343W-66AX
JPBL-CP3D-LHUN-CM6D
PJMB-KLBW-9RWG-CQA8

1— Open the Uplay PC client and log in
2— Click Activate Product on the icon
3— Enter your activation code above, exactly as it is displayed
4— Click OK
 
Poslednja izmena:
LWLF-DWA8-TJAB-GAGL
38WL-MJB3-343W-66AX
JPBL-CP3D-LHUN-CM6D
PJMB-KLBW-9RWG-CQA8

1— Open the Uplay PC client and log in
2— Click Activate Product on the icon
3— Enter your activation code above, exactly as it is displayed
4— Click OK

to ce biti kompletna igra za ovaj vikend?
 
ovo je mozda dobra igra ali za mene je ispod proseka, ovo je dosada cista...
 
Meni je ovo smešno, baš mi se igra neka pucačina, gledam da napravim neke zalihe za novogodišnji odmor, ali ne ide...

Realno ne bih dao ni 5€ za Siege, možda 0.99€ jednog dana. Grafika presmešna, kretanje i sama fizika na nivou igre iz 2003.godine.
 
Super... A sta je konkretno nivo iz 2003 godine? Bolje svakako nego nivo iz 2015 godine i izuzetna EA i Activision izdanja u kojima uzivamo iz dana i dan...
 
Poslednja izmena:
Npr. penjanje sa balističkim štitom uz konopac sve u šesnaes', kretanje tj. trčanje totalno childish.

SWAT 3 sa početka prošle decenije mi ima bolju fiziku nego ovo.
 
Npr. penjanje sa balističkim štitom uz konopac sve u šesnaes', kretanje tj. trčanje totalno childish.

SWAT 3 sa početka prošle decenije mi ima bolju fiziku nego ovo.


Ako su to razlozi da igra kosta 0,99€ onda ok...
 
Meni je ovo smešno, baš mi se igra neka pucačina, gledam da napravim neke zalihe za novogodišnji odmor, ali ne ide...

Realno ne bih dao ni 5€ za Siege, možda 0.99€ jednog dana. Grafika presmešna, kretanje i sama fizika na nivou igre iz 2003.godine.

To sto se tebi igra ne svidja, ne znaci da ne valja. Jednostavno nije pravljena za tebe.
A nikada necu razumeti tu filozofiju merenja kvaliteta igre u eurima, ako ti je totalno bezveze kao sto kazes - onda valjda ne bi gubio vreme na ovu igru cak i ako je ti je neko nudi fraj?
 
Predominantan joj je taj shotgun, u odnosu na sve ostale kod drugih operatora. Snop se nerealno ne rasipa ni na velikim daljinama, ispada kao da imas snajpersku sacmaru... Verovatno ce to donekle korigovati/oslabiti u sledecem patchu.
Svidja mi se kako baratas sa C4 :)
 
Predominantan joj je taj shotgun, u odnosu na sve ostale kod drugih operatora. Snop se nerealno ne rasipa ni na velikim daljinama, ispada kao da imas snajpersku sacmaru... Verovatno ce to donekle korigovati/oslabiti u sledecem patchu.
Svidja mi se kako baratas sa C4 :)

Uze mi rec iz usta, ja uvek u sirokom luku izbegavam da koristim ta OP oruzja, koji god online fps da igram, suvise je igra laka sa njima.
 
Ja imam ovo sa DLC-om al uopšte ne vidim gde su novi operatori :smash:

Ja sam ih pazario sa onim "renownima", ali ako imas season pass trebalo bi da su ti automatski aktivirani? Ili mozda ipak moras da odes u operatore i rucno ih aktiviras, nisam siguran... Vidis li ih uopste u spisku neaktiviranih operatora?
 
Ja sam ih pazario sa onim "renownima", ali ako imas season pass trebalo bi da su ti automatski aktivirani? Ili mozda ipak moras da odes u operatore i rucno ih aktiviras, nisam siguran... Vidis li ih uopste u spisku neaktiviranih operatora?

Odem tamo gde su operatori i uošte ih ne vidim. Koliko novih uopšte i ima? Pogledaću kasnije ponovo.
 
Dva nova za sada - Buck i Frost.
 
Okliznuo se na koru od banane i naleteo na bajonet? I to par puta.
 
Nazad
Vrh Dno