Šta je novo?

Rainbow Six Siege

Slican fazon, definitivno cu igrati open betu.
Ocekujem da bude vidiljiv napredak...
 
Terrorist hunt na realistic je odlican, tako da se ovo definitivno igra.
 
beta moze da se skine na uplay...
 
Probao jutros, horor.
Odlicno su je optimizovali, radi gore od prve bete. :smash:
Deinstalirao, sad vidim vest na benchu da je odlozena ova beta ? :trust:
 
Odlozena zbog problema sa konekcijama najvise..mada ne znam kako se closed beta igra dobro i dalje...inace veliki minus opet za ubisoft....firma pravi velike greske...ne znam ko im vise kupuje igre
 
Odlozena zbog problema sa konekcijama najvise..mada ne znam kako se closed beta igra dobro i dalje...inace veliki minus opet za ubisoft....firma pravi velike greske...ne znam ko im vise kupuje igre

Ne služe bete da bi se ljudi igrali i uživali, već za otkrivanje i krpljenje mogućih tehničkih problema. Nije ovo demo, već upravo beta...
 
Tarkov izgleda odlicno.
 
Izgleda odlicno ali treba posebna tema za njega...
 
Ili su povecali tezinu AI-ja u odnosu na prethodnu betu ili je sam Disarm bomb mode malo komplikovaniji jer za 10-ak partija koje sam odigrao sa raznim timovima, nijednom nismo uspeli da demontiramo sve bombe. Realistic mode je u pitanju.
 
Ja sam pokusao da igram pvp, i sta se desilo? Desilo se to da me je nakon jedne partije ubio moj saigrac na pocetku sledece... Ja ne razumem, zar nisu mogli da ubace da ne mozes ubiti svoje? Sad ce svaka ****** da se izivljava nad svojim team memberima... Probao malo i terrorist hunt i jedino taj mod i vredi, ali ne za moj novac... Pao uninstall odmah
 
ne znam samo ova narodna, igra nema sp, sta onda tu ima :D
 
Ima narodna SP ali nije kampanja.
 
Sta je onda ako nije kampanja ? Jel skidati uopste za SP ?
 
Kako funkcionise narodna, jel moze bar sa botovima kao mp?
 
Ja sam pokusao da igram pvp, i sta se desilo? Desilo se to da me je nakon jedne partije ubio moj saigrac na pocetku sledece... Ja ne razumem, zar nisu mogli da ubace da ne mozes ubiti svoje? Sad ce svaka ****** da se izivljava nad svojim team memberima... Probao malo i terrorist hunt i jedino taj mod i vredi, ali ne za moj novac... Pao uninstall odmah

Ovo je lep primer sta tipican gamer u 2015. godini ocekuje od mainstream pucacine - da mu se sve olaksa, da on moze samo da se svrcka unaokolo i strelja... Nista licno Marko, ali traziti da se izbaci potencijalni "team damage" iz ovakve igre je pomalo bizarno; obzirom da je on duboko utkan u koncept i sasvim logican. Plus, da te neko napucava iz obesti/dosade i moze da se ocekuje u dzaba beti, ali u full, placenoj igri sumnjam da ce se neko baviti takvim nestaslucima.

Iskreno, ja bih Ubisoftu, umesto refleksnog "Informerskog" napljuvanja onako u prolazu, cak i od onih koji igru zapravo nisu ni omirisali, odao priznanje sto su imali mooda da stucaju toliko para u rizicni AAA naslov, koji ima duuugu krivu ucenja & zahteva od igraca stosta vise od tek dobrih refleksa.

Inace open beta se manje-vise stabilizovala, i dalje ima povremenih stucanja sa matchmaking-om ali nista strasno. Poceo je i preload za regularnu verziju igre.
 
Multiplayer je mozda "drugaciji" od onoga sta se trenutno prikazuje u drugim igrama, meni licno nije zanimljiv ali mi je zato coop terrorist hunt mode super, pogotovo na realistic tezini jer bas zahteva i forsira teamwork. Interesantno je da na PS4 multiplayer radi u 60 fps, dok terrorist hunt radi u 30 fps zbog toga sto navodno po recima developera, zahteva mnogo vise kalkulacija za AI.
 
Poslednja izmena:
Multiplayer je mozda "drugaciji" od onoga sta se trenutno prikazuje u drugim igrama, meni licno nije zanimljiv ali mi je zato coop terrorist hunt mode super, pogotovo na realistic tezini jer bas zahteva i forsira teamwork. Interesantno je da na PS4 multiplayer radi u 60 fps, dok terrorist hunt radi u 30 fps zbog toga sto navodno po recima developera, zahteva mnogo vise kalkulacija za AI.

Interesantan podatak. Terrorist Hunt stvarno nisam ni probao posto mi je MP seo k'o guza u noshu, ali ima vremena...
BTW, niko nije pominjao - ovo je (bar meni) jedina poznata igra u kojoj prakticno sve sto spada u "season pass" moze da se otkljuca i igranjem. Nove mape, novi operatori, novi modovi..., skoro sve osim neke kozmetike.
 
Interesantan podatak. Terrorist Hunt stvarno nisam ni probao posto mi je MP seo k'o guza u noshu, ali ima vremena...
BTW, niko nije pominjao - ovo je (bar meni) jedina poznata igra u kojoj prakticno sve sto spada u "season pass" moze da se otkljuca i igranjem. Nove mape, novi operatori, novi modovi..., skoro sve osim neke kozmetike.

Zvanicno su rekli da ce stizati nove mape za dzabe. Sto se tice AI-ja, to je moglo da se potvrdi jos i u prethodnoj beti, mnogo je napredniji od svega vidjenog u slicnim igrama a i skorijim igrama uopste, kriju se i dobro iskoriscavaju prostorije, koriste taktike opkoljavanja, postavljaju zamke i stvarno je na momente napetost maksimalna, jedino sto nisam znao da je toliko CPU zahtevan.
 
Poslednja izmena:
SP moze samo da bude lone wolf terrorist hunt mode.
 
Evo za mene nece morati da prodje ni jedan dan vise, od danas znam da sp ne znaci samo kampanja :) Hvala na pojasnjenju
 
Nazad
Vrh Dno