Šta je novo?

Rainbow Six Siege

Zašto bi skakao?
 
U pocetku je i meni smetalo sto nema skoka u igri al ubrzo se naviknes. Odlicna igra ali su je upropastili sa operaterima i raznim nekim abilitiima.
Igra koja ce biti nesto slicna R6S-u je Duo Process. Nema operatera sa abilitiima, cisto takticko napucavanje u tesnom okruzenju. Zanimljivo je to sto ce se mape menjati svakih nedelju dana. Na taj nacin igraci ce morati da se oslanjaju na neke druge skilove a ne na poznavanje mapa i uglova. Novi igraci nece biti u tolikom problemu kao u ostalim igrama. Konacno se neko setio to da uradi.
 
U svim tim taktičkim igrama: Insurgency: Sandstorm, R6, Arma, Red Orchestra, SQUAD itd.

..nema poente skakati. Dovoljno je pogledati jednu partiju da se vidi o cemu se radi.
 
Meni taj bunny jump uvek izgledao idiotski. Vojnici pod punom opremom skaču dva metra od zemlje i imaju jednaku preciznost. Jedino mi nije smetao u Battlefield serija jer tamo uđem u tenk pa ti skakući koliko hoćeš. Mada i u R6 nervira suprotno od bunny jump a to je drop shot i teabagging tehnike. Ali to su u zadnje vreme otežali da se radi pa i nije tako strašno kao nekada
 
Ima više od godine kako su to usporili u R6. A i u BF-u imaju penali, uspori te kada drugi-treci put za redom skocis. U BF3 je vec bio cirkus. Brze si se kretao kada skakuces.

Ali meni ne smeta obzirom da je arkada.
 
Nazad
Vrh Dno